Гаджето ми ме изостави
Здравейте, от Бургас съм на 18 години :) .
Споделям тук защото ми е много гадно и не знам какво да правя.
Имах сериозна връзка близо 3 години, с приятеля ми се разбирахме повече от добре беше си точно като в приказка, без караници, изневери, раздели.. докато...лятото се случи така че забременях ( попринцип винаги сме се пазили, а и ми е твърде рано за дете, но не знам какво точно и как е станало, закъсняваше ми доста време, накрая реших да отида на лекар , за да знам какво става, не беше нормално това) . Оказа се , че съм бременна...доста ме шокира дори това и се чудих как да споделя на гаджето ми.. все пак намерих подходящ момент, но отново го прие твърде някак крайно и зле, дори ме заряза... спря да си вдига телефона, да ме търси , въобще спря всякакъв контакт с мен. Колкото и да ми е рано за деца, няма шанс да направя аборт, няма да се съглася, просто ми е ужасно гадно начина по който ме изостави и че ще трябва да си го гледам сама..пробвах какво ли не да се видим, да поговорим, избягва ме и това е.. чуствам се ужасно гадно и предадена..

Коментари

1.   Олеле...първо ужасно съжалявам. Второ - потърси сметка на родителите на момчето ! Не може да се бяга от отговорност, камо ли от този род !!! ТОЙ е виновния, не ти. Той не те е пазил, не се е контролирал, с една дума...не е мислил ! Задължително се свържи с родителите му ! Съберете се двете семейства и говорете на дълго и широко...

3.   Кажи на твоите родители и задължително на неговите.

4.   Ако бяхме нормална държава щеше да го съдиш за детски, които ще са огромен процент от приходите му. Щеше да живееш в неговия апартамент и да си като кралица. Ама тук....

5.   Миличка, дано имаш добри родители, баба, дядо да ти помагат. Иначе ще ти е трудно. И недей да пишеш името на този келеш на акта за раждане. Само твоето име, иначе ще те тормози цял живот. Поздравявам те за решението да запазиш детето. Не е лесно, но си струва. Успех!

6.   Наистина е много трудна тази ситуация за теб, но да му търсиш сметка и чрез роднини да го плашиш и принуждаваш нищо няма да се получи. Само ще си развалиш настроението и ще си изцапаш ръцете и мислите. Такива неща насила не стават. Иначе, честита ти рожба! Това е нещо прекрасно, и повярвай, струва си. Гледай да се отдадеш на хубавите мисли за детенцето и за любовта ти към него, недей да помрачаваш това истинско чувство с разни цигании и пазарлъци с бащата. Остави го да си върви по пътя, той някога ще съжалява. А ти най-добре е да проявиш гордост, не моли за нищо, вярвам, че ще се справиш и къде с помощ на родителите, къде на държавата, ще успееш. Той това дете не го иска, не можеш да му заповядаш. За да е добре детенцето, ти пък трябва да го искаш двойно повече... Стискам ти палци!! Дано си щастлива! Чудесно е че ще станеш майка!

9.   Не казваш колко голям е бащата, работи ли, учи ли, самостоятелен ли е? Най-вероятно се е изплашил, което показва, че сигурно е около твоята възраст. Дано имаш подкрепата поне на семейството се, че сама няма как да се справиш... Проблемът не са ти наранените чувства, а как ще гледаш сама бебе и ще се справяш с финансите...

10.   Като родиш посъветвай се с адвокат заведи дело за бащинство и ше получаваш издръжка ,осъди го той може да направи още 5 деца така.Мен също ме изостави на 17 родих аз не се отчайвай живота е пред теб!