Не е било просто секс, а любов!
Не знам защо пиша тук. Може би искам съвет и помощ, а може би просто искам да ми олекне...
Преди 3 години започнах работа в една фирма като техник. В един от филиалите се запознах с една страхотна мацка- джобно гадже, с готино дупе, големи цици, перверзен поглед, плътни устни, дълга тъмна коса, изключително поддържана и в последствие се оказа доста умна млада жена.
По това време бях още с бившата си, но си имахме проблеми някакви. Та се впуснах във флирт, колежката и тя, и след известно време се оказахме в леглото. Никога не съм правил толкова добър секс! Тя се оказа пълен звяр в леглото, знаеше какво прави, следеше моите реакции, и ме задоволяваше повече от перфектно, въобще все едно си имах частна порно актриса между краката! Покрай секса, чувствата и се задълбочиха само за месец, и се наложи да и призная, че имам връзка. Това я разочарова много и тя се отдръпна.
Истината е, че не исках да се разделям с приятелката си, и някък не бях готов да се разкрия пред колежката. Тя беше през цялото време искрена с мен, а аз не и тя дефакто почти нищо не знаеше за мен. Всеки път, когато тя търсеше емоционална близост, аз бягах от нея и сменях темата. Освен това имам дете на 4 години( по онова време, сега е на 7 ), за което също не и бях казал.
Като цяло си мислих, че секса е единственото нещо, което ни свързва...
След като тя се отдеъпна от мен, уж останахме приятели. Разделих се с тогавашната ми приятелка, и отново потърсих колежката. Оказа се, че си имала приятел. Смисъл за има няма месец и си беше намерила някой...попитах я нали уж ме обичаше, какво стана, и тя каза, че нямам правото да и се сърдя, че е продължила напред.
След няколко месеца, спряхме да се засичаме на работа, и след още няколко разбрах, че е бременна.
Не съм я търсил, защото не исках да досаждам. Честитих и първата рожба още щом постна снимки в социалните мрежи, и после се чухме. Казах и, че ми липсва, и че не спирам да мисля за нея.
Знам, че тя ме обичаше и прецаках всичко. Така я искам, а тя е с друг и има дете от него...
Тя ми каза само, че явно така е било писано, и пожела да ме я търся повече. Но аз наистина я обичам, не е само заради секса...
И дори след раждането пак изглежда супер!
Не знам какво да правя...

Коментари

3.   Секс си искал, секс си получил. Толкова. Отнели са ти любимата играчка - порно актрисата между краката. Като загубиш нещо, тогава усещаш колко ти липсва.
Честно казано, не ти съчувствам. Бил си нечестен с бившата си приятелка, лъгал си и си мишкувал, че и дете имаш. Наранил си тези жени, сега ти се връща на теб.

4.   Пий една студена вода. Толкова добре те разбирам! Някои грешки са непоправими.

5.   След дъжд качулка. Нямаш шансове, примири се.

7.   Горският, как може толкова лесно да се даваш, секс, без чувства.. Жена, дете вкъщи, толкова лесно ги оставяш, тази вкъщи какво е точно за теб? Толкова бързо си я оставил, а и с дете... Гади ми се... Ама видиш ли дупе и големи цици, веднага може да кръшнеш.

10.   Обичала го била колежката-я не ме разсмивай. Веднага ти е намерила заместник, че и дете е родила даже. На една обичаща и наранена жена и трябва много време за да продължи напред. Кой знае колко е въртяла успоредно с тебе тая зверкиня в леглото. Ти си прецакания в цялата история-да се разделиш с майката на детето си за да гониш Михаля. Баща ми има такава приказка-каквото сам си направиш, селото да се събере, не може да ти го направи.

11.   Нали знаеш поговорката-От два стола се пада на земята. Така се е случило и с теб. Продължавай няпред и си вземи поука.

12.   Разбира се,че е хубава и след раждането,а на теб ти се е случило точто това,което заслужаваш

13.   Няма да те храня като горните коментари. Трябвало е да си искрен от самото начало с нея и да й кажеш, че имаш жена и дете. Ако бяха потръгнали нещата щеше да се разведеш и да заживееш с новата при тези условия. Допуснал си фатална грешка. Откажи се вече.

14.   И да подминеш коментара ми е все тая , за мен ти си един глупак.И добре ти се е случило така ;) Много се радвам че съдбата си знае работата Сега отиди и обясни на детето си че си ч*кал друга жена докато си бил в отношения още ..Та дано и то продължи по твоя път хахаха И да сте имали някакви дразги , как би се почувствал ако приятелката ти се е*е с някой си готин сексуален и възбуждащ я мъж на работното и място , без даже и да знаеш ааа ???Това заслужаваш пич Разбирам че всеки човек е различен и може да си праи каквото иска , но е вярно и това че съвестта и истинските мъже са на изчезване , а тея к*рвари като теб са като хлебарки
жена 26

15.   1-во си я лъгал, че си сам
2-ро искал си я само за секс
3-то уплашил си се, че тя иска нещо повече
Ми какво очакваш, нормално да те разкара. Пък ако си оставил жена си, точно заради тази, сега си от 2-та стола на земята.

16.   От автора:
Не съм изяснил явно нещата- детето е от друга жена, и живее с нея, взимам го само за уикендите, а с бившата бяхме само на семейни начела. Не разбирам защо ме нападате? Все едно ако вие бяхте на мое място щяхте да устоите на такава колежка. Пък и връзката ми с бившата си беше към края, просто беше въпрос на време...
Дали ако направя романтичен жест, би се върнала при мен макар и с дете от друг? Те не са женени до колкото знам?

17.   Не таи надежди ,ако си държи на семейството и обича мъжа си няма шанс

18.   "Все едно ако вие бяхте на мое място щяхте да устоите на такава колежка"-а,не бе...то само ти си виждал жена.Няма да ти казвам какво мисля за тая твоя колежка-нали не бива да се нападаме тук.Само ще спомена,че дълбоко ме отвращават жени,които не ходят на работа за да работят и си вадят хляба,а да си събуват гащите на който им падне.Или ти си нещо специален?Тя ясно колко пари струва,ти и теб те разбрах-дете от една жена,друга ти го гледа,с трета хойкаш-и после защо те нападали хората.И на въпроса ти-тя трябва да е луда,за да дойде при теб,да откъсне детето си от баща му и да го заведе при чужд човек.Никоя нормална жена не би постъпила така.Пий една студена вода,за да си охладиш мераците и се заеми със нещо смислено.

19.   Правилно ли разбрах ? Ти мислиш че просто жест макар и романтичен ще я накара да нарани мъжа си ,да отдели детето си от баща му и да тича при теб -примитивния нерез?Ако е умна както каза не би го направила.И още нещо -твоето е похот.Дори и да си я върнеш ти искаш секс и удоволствие
А тя е вече и майка.Бързо ще ти омръзне защото ти грижа не предлагаш ,мишкуваш ,тя няма да приеме това.Ще имате конфликти и ще яфзахвърлиш.Ти ще си си направил кеф на пишока , а жената ще остане сама с дете .И от тук нататък живота и ще буде суров .Защото всички мъже бягат от жена с дете .Егоист си.Дано не се върне при теб.

20.   Абе любов... внимание ти е липсвало, натаковал си една яка мацка, и ти заради готиния гъз си мислиш, че си влюбен!
Тя като ти е казала да не я търсиш повече, значи не тв иска. Гледай си живота, и стига гледа на коя да го сложиш, ами намери жена с която да изградиш стабилна и хубава моногамна връзка!

21.   Идва момент, в който и най-голямата играчовка, ако има малко мозък в главата, ѝ светва, че е време да си намери стабилен и сигурен мъж и да има семейство или съжителство на семейни начала. Вместо да се друска от х.. на х.. и да прави кефа на такива като тебе, които я искат само за секс играчка. И след сеанса да се прибират при друга, а тя да накрая да остарее сама.
Закъснял си с романтичните жестове, да си ги правил, като си бил с нея, вместо да играеш нечестно.
И не те нападаме, просто ти казваме какъв изглеждаш в нашите очи.

22.   Тригодишно дете от една жена, вече в уж връзка с друга и докато си в отношения, които вече не вървят, спиш с трета, която не подозира какъв цирк е животът ти... И ти си изненадан от крайния резултат?

Така, като се погледнеш от страни, харесваш ли се? Считаш ли се за стойностен мъж?

Как описваш жената - дупе и гърди, страхотен секс.. И се чудиш защо жената те е заменила не просто за секс с друг, а за семейство и дете.

Не разбрах детето ти от какъв пол е, но ако имаш дъщеря, би ли искал да някой ден да срещне такъв мъж?