Фетиш към доминация от зрели жени
Здравейте,момче на 18 съм. Имам малко странен "проблем",ако мога така да го нарека и не знам с кого друг да го споделя,тъй като всички познати ще ми се смеят. Работата е там,че имам фетиш към доминация от по-зрели жени на средна възраст, даже и малко над средната възраст около 45-50 години. Възбуждам се от мисълта да ме доминира сексуално някоя запазена,зряла дама от горепосочената възраст и да прави с мен каквото си поиска,да ме използва като нейна играчка за задоволяване. Да ми върже китките за леглото,да ме пляска с камшик,да ме хапе по ушите,зърната и езика,когато се целуваме,да ми плюе в устата,да ми заповядва да го глътна,да ми целува,ближе и смуче цялото тяло,да ме кара да ѝ ближа краката,да ѝ правя френска любов,да се изпишка в устата ми,да ме рита в топките,да ми прави footjob,и после да ме накара да си го изчистя от краката ѝ с език и да го изгълтам. Искам да ме унижава и да бъда Нейното непослушно момченце,което заслужава наказание. Искам да ме обучи да бъда Нейн послушен роб,да ѝ готвя,чистя,пера,да върша цялото домакинство,да ѝ сервирам закуска в леглото,да ѝ купувам скъпи дрехи,бижута и обувки,а тя да работи и да изкарва парите,т.е.,тя да е независимата,и тя да командва парада,а аз да съм зависим от Нея всякак-финансово,душевно и др. Всеки ден след работа,да я посрещам с целувка по краката,да ѝ подарявам букет от рози,кутия шоколадови бонбони и чисто ново кулие и гривна за милиони. Да послужа като Нейн пепелник и табуретка,на която да положи прекрасните си,божествени крака,които са изморени след толкова много стоене в офиса. Да разтривам нежните ѝ,прелестни крака с етерични масла и да ѝ правя маникюр и педикюр,докато тя си рови във Facebook и Instagram. Да почиствам обувките ѝ от потта и влагата,която са събрали от ходене по цял ден и да ги преглъщам. Искам да притежава душата ми,тялото ми и сърцето ми в едно,и да прави с тях каквото си поиска без граници. Но най-възбуждащ е психологическият аспект. Преди всичко,тя е по-зряла,по-възрастна от мен. Тя е по-опитна от мен,видяла е повече в живота от мен,и може да ме научи на много неща,които не знам и да обогати знанията ми с безценния си житейски опит,който е натрупала от многото връзки,през които е преминала,за разлика от мен,и да ме поразчупи. Може да ме научи как да уважавам и ценя повече жените,и да ме обучи на правилните обноски,респект и почитание,с които да се отнасям към една зряла дама,които заслужава. Затова една зряла,опитна,умна,интелигентна,стилна,класна,изискана, самоуверена и независима дама,знаеща какво иска и как да си го вземе е много по-ценна от някоя невзрачна пикла на моите години,и винаги ще е в моята топ листа за предпочитани жени. Моля,ако има тук дами,подобни на гореспоменатите в историята ми,да се включат,би ми било много любопитно да видя тяхната нагласа към такива мъже като мен с подобен фетиш,и ако някой Ви предложи на живо такъв тип връзка,бихте ли се съгласили на такива взаимоотношения?

Коментари

1.   Леле , каква фантазия ! Че кога успя да ги научиш тия думи фетиш и доминация .Аз , на твойте години , едва се сещах филм с Гойко Митич да гледам . Евала ! Ти имаш голямо бъдеще .
Скоро ще се яви в темата преводачката от руски език , тя е твоят човек .Само не знам как ще се свържете .

2.   Аз съм в тази възрастова група и имам същата връзка, за която описваш. Така че, не се отчайвай, търси такава и ще намериш!
Успех!

3.   Той пет лева за кафе иска от мама, обаче на бабата ще подарява гривни за милиони... Смех, смеееех! Голяма фантазия, голямо нещо!

4.   Тази е същата дето мразел жените в една тема, а в друга не можела повече заради тежки психологически проблеми.
Стилът и на писане е един и същ. Различни сценарии, но подобни в същината си. Скучаеща стара мома.

5.   Жените не се занимават с момченца като тебе. Някой от тези имат деца на твойте години. Не им трябва още един син.

6.   За мен мазохизма е вид автоагресия.
И общо взето повечето подчинени си търсят "властна майка" коят да се грижи за тях.

7.   Номер 1,е че как така кога съм успял да ги науча тия думи фетиш и доминация? Аз си ги знам тези думички от 13 годишен,днес младите хора бързо се образоваме сексуално,така че не се очудвай. И за коя преводачка от руски език говориш,познаваш ли я лично,и как да се свържа с нея?
Автора

9.   Номер 3, какво искаш да кажеш с това, че искам 5 лева за кафе от мама? Аз не пия кафе, а и да пиех никога не бих се усмелил да искам от майка си толкова много пари наведнъж, защото тя е много стриктна и дисциплинирана жена и не би ми дала, без да съм си ги заслужил. За тези 5 лева ще трябва минимум да изчистя прозорците и пода и да си подредя стаята, и въпреки това пак не съм сигурен дали някога ще е склонна да ми даде. Но аз така или иначе нямам нужда от много скъпи неща, така че не проявявам претенции.
Автора

10.   Аз вас мъжете не мога да ви разбера как си падат по тези дъртачки. Искате някой да ви готви храни и пере ли???? Вече не познавам момче което да не е било с по възрастна жена.