Влюбих се в момче от компанията...
Пиша това, тъй като няма на кой да го разкажа. Защо е така, ще разберете сами. Влюбих се в момче от компанията, с която излизаме, но си имам приятел от 4 години, както и той. Още по - ужасното е, че тя ми е приятелка, той също.. Чувствам се ужасно, тъй като никога не ми се е случвало подобно нещо, и още по - мъчно ми става, като знам, че няма никаква надежда.

Аз съм красива жена (не искам да прозвучи като хвалба) и доста пъти съм попадала в ситуации с хора и от нашата компания и по принцип, за които съм усещала, че ги привличам и доста ме харесват, но винаги съм поставяла дистанция. С него обаче не стана така. Още повече ме измъчва това, че усещам, че и той изпитва нещо към мен - какво точно не знам, но не е безразличен съм се убедила на сто процента.

Както се досещате това изобщо не ме радва, а ме кара да се чувствам още по - виновна и да се филмирам осемдесет и пет пъти повече :( Още когато започнахме да излизаме с тази компания, а то беше преди около една година, го усетих някак близък и винаги сме си говорили много, но като го опознах започнах да се усещам, че мисля доста често за него. Както и да е, не отдадох голямо значение, тъй като доста често се виждахме и сме имали доста моменти, прекарани заедно с останалата част от обкръжението ни.

След като скъсихме дистанцията, той започна по - често да се обажда на моя приятел, да ни кани навсякъде, а аз започнах да мисля единствено и само за него :( И колкото да се опитвам да го отдам само на някакво сексуално влечение, толкова повече осъзнавам, че ме привлича неговата интелигентност, това, че ме разбира, нещата, с които се занимава, начинът, по който се държи с приятелката си..

Още повече, че той супер много ме измъчва - винаги като се видим ми обръща цялото внимание на тоя свят, чак се чудя кога ли някой ще забележи нещо ;( Скоро бяхме на сватба на общите ни приятели, и както си седя права до масата, звучеше някаква балада, той идва гушка ме отзад да танцуваме, слага си главата на рамото ми и ме целува по врата леко.. направо полудях, хора :Д Подкосиха ми се краката и направо не можах да повярвам, че аз - отворената , мога да откача така по чуждия мъж.

След това - същата вечер, отидох нещо да го питам, но той беше седнал между двама и нямаше как да мина пред него, застанах отзад и се наведох да го питам (даже забравих какво), говорихме малко, той ме дръпна леко и аз веднага реагирах остро с едно звучно ''какво''. И той ми каза, че много хубаво мириша и май пак ме цунка леко по бузата. Никой отново не забеляза, но аз цяла вечер полудявах и исках просто да ида да го гушна..

На следващия ден пак се засякохме на общо събиране, тоест той беше домакин, и той пак като ме видя ме прегърна леко, след това говори с приятелката си по телефона (тя липсваше) и като чух как и казва ''и аз те обичам'' , нещо ме жегна, направо щях да се разплача. Много виновна се чувствам, и няма нищо да предприема, за да разваля неговата връзка, или мойта, също така не знам той какво чувства точно, а най - лошото е, че не мога да говоря с него, или с който и да е по този въпрос.

Коментари

1.   Господи, знам какво ти е :( Много кофти ситуация... За съжаление няма какво да се направи. Тоест има, но ще причини много болка на много хора, включително на теб самата...

2.   Гадна ситуация, затапи ме отвсякъде. Очевидно той си пада по теб и не съм сигурна, но да не е намислил да изневерява на приятелката си или е просто флиртуване, знаете доста хора обичат да го правят. Та в крайна сметка какво изпитваш към приятеля си, като чета имам чувството, че връзката ви е по-дълга или поне достатъчно, че да няма тръпка. Ако бях на теб следващия път, щом този обожател отново направи нещо такова ще го питам просто и ясно, , защо? ".

3.   Авторката: Благодаря ви за разбирането.

До 1.: Точно затова казвам, че не искам да предприемам нищо - много хора ще бъдат наранени. ;(

4.   Мислиш ли, че в тази ситуация нещата могат да останат така, след като - цитирам: "аз започнах да мисля единствено и само за него"? Стигнала си твърде далеч и ако искаш да си запазиш настоящата връзка, трябва да се отделите с приятеля ти от компанията незабавно. Още повече, че от твоите думи личи, че другият търси развитие на отношенията и си играе с огъня. Такава силна любов, ако не я последваш, може да ти изгори душата.

5.   Авторката до 4.: Знам, усещам, че ще има ужасни последствия, ако не предприема нещо... Днес пак бяхме заедно и ходихме на една вила с едно Чероки, бяхме натъпкани леко, тоест аз като най - мъничка трябваше да седна почти в него.. просто няма какво да ви разказвам - ужас.. Вече много се изтормозих и отчаях... Благодаря искрено за разбирането, тъй като пак казвам - няма на кой да споделя...

6.   Мацка и аз имах подобен случай като твоя... въпросния човек ме сваляше в продължение на 5 месеца с разликата, че той си нямаше приятелка, а и аз си нямах също. бях хлътнала до уши, докато не се е... трябва добре да разбереш какво иска и той и ти, ако е само секс и ти го искаш ок, но трябва все пак да си наясно и с неговите мисли и чувства свързани с теб