На 25, а се чувствам като на 15
Не знам как ще е най добре да започна.... Така... От малък град съм, преди 6 месеца започнах нова работа и има един мъж, който в началото ми правеше впечатление и до там, но от скоро започнаха нещата да стават по странни... Абе усещах някакво привличане, но сега имам чувството, че съм обсебена от тази особа... Иска ми се нещата някак си да се развият в моя полза, но не знам какво точно трябва да направя, защото не работим заедно той е в съвсем различна сфера и се засичаме от време на време и сме само на здравей-здрасти.... Чувствам се точно като 15 годишна, която не знае какво да прави... Ако имах удобен момент знам как да действам, но в това положение освен като се засечем да му кажа Здравей аз май съм хлътнала по теб... Друго не се сещам... Та приемам всякакви съвети.....
От една откачалка хаха з з

Коментари

1.   Абе ако си държиш на работата ще е много особено.... Колегиалните връзки са си тънка работа и не за предпочитане и ако е нещо мимолетно по-добре не се занимавай.

Иначе ако искаш съвет как да действаш, добави го във фейсбук като за начало, ако имате такива. като го засечеш го питай нещо, как върви работата, например... Да се завърже лека-полека малко повече комуникация между вас. Бъди вежлива и усмихната, но не натрапчиво.
Така директно да му кажеш, че си хлътнала е абсурд. Гледай нещата да се случват естествено и постепенно, а и така като гледам ти също не го познаваш достатъчно. Може да спреш да го харесваш, ако го поопознаеш повече.
Заговори го един, два пъти. Няма лошо да вземеш инициативата, но не го изтипосвай изведнъж и ненадейно без да се познавате дори. :D

2.   На прав път си - трябва да действаш. Само че не така, както си го описала: "Абе, мой, аз май яко съм хлътнала по тебе!" - защото това никак не звучи женствено и просто ще уплашиш човека, ще го отблъснеш. Нещо завоалирано трябва, а не да му споделяш, как усещаш влага между краката, когато го видиш... Избери си някаква неутрална тема, покани го някъде, уж по работа, и така. Той сам ще се досети, няма нужда да му се обясняваш. Следващата стъпка е, щом усетиш, че проявява поне известен интерес, да се отдръпнеш. Един вид частично игнориране. Това е, за да създадеш интрига и да му позволиш да влезе в ролята си на ловец и на завоевател. Уж че се дърпаш, ама не много, за да не се откаже. Може и да подметнеш, че си имаш някакъв кандидат, който те преследва... Успех!

3.   Към №2 - Петела гони кокошката, тя разсъждава по следният начин - ако продължа да бягам може и да се откаже да ме гони, ако се спра всички ще ме помислят за курва, що не взема докато му бягам да се спъна че да ме догони.