Предпочитания към определен типаж
Здравейте!

Замислих се какви мъже ме харесват, на пръв поглед, без да се познаваме и без да взимам предвид, че може ме харесат, и като личност
Сигурно някой ще намеси и секса в темата (ето, аз го правя още със самото ú задаване), но уточнявам, че аз, не бих правила секс, с някого, без да го познавам или само заради визуално привличане.
Тоест - ще обсъдим:
Какви мъже/жени харесваме визуално и какви мъже/жени харесват нас визуално, и има ли несъответствия между двете.

Мен ме харесват по-скоро мъже, тип - фитнес батка от много малки до 40 годишни, с тен, татуси, прическа... Аз не харесвам такива. Следващият тип, който ме харесва са - нормално изглеждащи мъже над 40 годишни, с разнообразие в ръст и килограми, такива харесвам, с някои лични предпочитания за цвят на очите и косата.
Забелязвам обаче, че нормално изглеждащи мъже до 40 годишни - не ме харесват или се случва рядко.

Коментари

1.   Харесвам нормални на кг, стегнати, къдрави с много коса и красиви лица, които не носят грим. Желателно е да се държат женствено и да са нежни. Циците не са от решаващо значение. Ако намеря свободна такава ще се оженя за нея. Такава жена не може да е с лош характер. Изключително много ме отблъскват разпуснати жени с повече излишни килограми, както и обилно гримирани с изкуствени коси. Не харесвам и супер слаби момичета. На много дебела и на много слаба съм отказвал.

Мен ме харесват абсолютно всякакви без джукести и силиконести. Жени с пластична операции не ме харесват както и свръх гримирани и наточени тупалки като от списание. Не ме харесват чалга тупалки както и инстаграм диви с 100000 снимки и последователи.

Говорим само за външен вид нали?

2.   Харесвам високи и с широки рамене, а се "разтапям" ако са и с черна коса, сини очи и плътни устни.Но са толкова редки от този фенотип...
Харесват ме всякакви по принцип, но най- досадни (именно досадни) са по- ниските, до около 170- 175 см. И това е най вече защото аз съм дребна- 158 см. Но не харесвам дребни мъже и това е.
А мъжът в който се влюбих е рус, с пъстри очи, с широки рамена, но не толкова висок колко ми харесва по принцип. Обаче трапчинките му компенсират :)

3.   Авторке не казваш нищо за себе си, но щом те харесват най-много нацепените батки, нещо в излъчването ти ги привлича. Принципно съвета 'промени себе си' не е най-добрия като цяло, но в този случай се огледай хубаво и помисли. Понякога малка външна промяна води до голяма разлика в отношението към теб. Например ако започнеш да ходиш с делово облекло, мисля че похожденията от фитнес маниаци ще намалеят. Може да си направиш експерименти с различна визия, за да видиш разликата в реакциите. Успех.

5.   - Брюнетки с прави коси и бретони (Елеобора Манчева например) - имах едно такова гадже и затова сигурно.

- Блондинки тип скандинавски

- Червенокоси с прави коси с бретон

НЕ харесвам къдрави брюнетки и червенокоси, нито с голо чело.

6.   Номер 3 е дала много хубав съвет. Абсолютно помисли кое във визията ти отблъсква млади мъже. Аз преди така 20 годишна само токчета, палта, рокли, елегантни чанти, отделно съм и с очила. Винаги ме сваляха около 30-35 годишни. После започнах да се нося по - спортно и нещата се промениха.