Къде да си намеря приятелка вече в тази криза!?!
Хора, къде да си намеря човека? От почти година и половина съм без сериозни отношения.

-онлайн не ми се занимава, защото съм страшно разочарован

-затварят барове/кафета/фитнеси и тнт.

- съответно на повечето ми обвъразни приятели гаджетата им
въобще не канят момичета когато сме навън.

-излизаме само мъжка компания предимно това е.

-улиците са предимно пусти

-цяло лято заговарям жени и взимам телефони. Това не ми е особен проблем и не съм срамежлив, но така до нещо съществено не се стига

-наскоро си уговорих среща, но като трябваше да излезем на момичето й се случи нещастие

- на моя добра приятелка, с която излизах често й се случиха лични приблеми

Всичко друго ми е наред. Какво става? Къде да я срещна? Късмет ли нямам? Това индикации да се откажа временно ли са? Има ли някой в същото положение?

М32

Коментари

1.   Помоли приятели да те запознаят с момиче с което те мислят, че може да си допаднете? Ако не ти се занимава онлайн е трудно и не мога да се сетя за друг начин .

2.   И аз имам същите чуденки. Всичко затваря. Социалните ми контакти са все по-малко. Около мен вече всички са семейни.

Ж28

3.   Пробвай на пазара на труда! Работодателите се справят, и ти ще успееш. Можеш да копираш това-онова от тях.

"Търся си приятелка. Изисквания: поне 5 години опит като нечия приятелка, да умее да работи в екип, отговорна, дисциплинирана, да владее поне български език. Възнаграждение: по взаимно съгласие."

5.   Споко и преди кризата не си си хванал приятелка, така че все тая.

Бъзикам се, пробвай Тиндър. Направи си един хубав профил и пиши на match-овете ти, евентуално излезте на разходки през деня (вечерта е студено) докато не е комфортно да ти дойде на гости. И така.
Аз излизах с няколко момичета от там и макар да не съм спал с никоя от тях все още, с някои се целувах и срещите бяха интересни.

8.   Не знам сега в корона кризата дали са отворени университетите, но ако не са, запиши се да учиш нещо, макар и задочно. Ще се срещнеш с много девойки, може пък с някоя и да ви провърви.

В сайт за запознанства също може да се пробваш, то май няма друг вариант. Много жени сме сами, така че имаш шансове, ако си красив и се държиш добре. Успех ти желая!

9.   Ето, авторът е на 32 и се чуди, коментар 2 е на 28 и се чуди.

Разменете по един мейл и се излекувайте взаимно.

Модераторите да не се правят на заптиета и да оставят мейла на някой от двамата. Любов му е майката.

Хасан.

10.   Абе как така все им се случва нещо, все преди да се видите. ;)

11.   Ясно е, че в баровете и дискотеките човек отива да се забавлява, а не да намери сериозна връзка. Добре те е посъветвал ном 8 -запиши се да учиш нещо, стани доброволец, върти се там, където има момичета.

12.   Никъде. Няма вече къде да се срещат хората, то не че преди кризата много се срещахме ама все пак няква надеждичка оставаше.

Също мъж на 32, без приятелка от 2 години.

Приемаш, че ще си сам и това е.

14.   След 30 и при мъжете и при жените е трудно... При мен вече на 27 е различно. Аз като мъж уж имам избор, но младите и готините момичета на 20 вече не гледат батковците, както едно време беше. Това, че някой ваш познат на 30 е лепнал някоя 18 годишна е съвсем друго. Младите момичета в диапазон 18-23, се заглеждат по момчета на тяхната възраст - млади, готини, с хубави тела и тн...

След 30 е по-друго... и по-трудно, но не невъзможно.

15.   До 14

20 годишните не ми понасят. Не ми понасяха като бях на 16 и ме заглеждаха, защото си мислеха, че съм на 25, не ми понасяха и на 25, а сега абсурд. 24 нагоре са добре.
Не че няма свестни, но до тази възраст повечето хора още са в един период на константа промяна и неориантираност. А почвти всеки, който твърди че е открил пътя си и прочие преди това, или лъже, или се бърка или е доста скучен човек.

16.   Toчно в тази криза не ти трябва приятелка/жена. Само разходи, които можеш да си спестиш. Събирай пари за почивка лятото някъде, където не си ходил или още по-добре на екскурзия организирана от тур агенция. На такива ексурзии е по-вероятно да срещнеш жени.

17.   №3, в обявата, за повече конкретика, може да добави: "Да набляга най-вече на френския ЕЗИК и да умее добре да свири на флейта."

18.   Майната й на короната, животът продължава, лайф ис лайф! Тия ненагушили се световни кукловоди, докато не ни уморят или докато не им купим всичките и измислени ваксини, няма да ни оставят на мира. Не се предавай! Измисли нещо. Гледам, по улиците (аз съм от София) си ходят мацета без маски и си гукат.Така че, не всички са се панирали като восъчни мумии. Опитвай всякакви свалки, може и на улицата. Никой няма право ей така, заради собствените си интереси да ти краде от живота, да ти убива бъдещето. Точно това спичане в световен мащаб убива много повече от т.н. коронавирус. По принцип, младите хора са извън зоната на риска. Така че, бори се. Момичетата имат същия проблем и само ще са ти благодарни. Ще им мухлясат катеричките. Много си търсят сериозен приятел, времето им тече, на някои им изтича вече.

19.   Ако не ти харесват 20 годишните, значи си болен, или гей. Няма друго объяснение.

20.   И аз съм на твоите години. Нямам приятелка и не съм и имал. Бях забит над учебниците и пред компютъра през целия си живот. И какво? Имам професия, като всеки друг. Виждам 20-23-24 годишни, които са десет пъти по-големи мъже от мен и по държание и по обноски и по външен вид. Кое младо момиче ще погледне мен, пък какво остава за жена на моите години. На мен акълът ми дойде преди 2 години, като осъзнах, че повечето от наборите ми вече са семейни, а аз дори не съм се срещал с момичета, дори не съм се забавлявал, та съм тръгнал семейство да създавам. ... Сега е криза. Ти щом нямаш проблеми с общуването, ще намериш някоя девойка.