Тя е спала с мой приятел.
Здравейте. Момче съм на 25 г. И искам да се оженя скоро. Няма много момичета останали покрай мен. Обаче едно момиче показа интерес към мен и ми пише. Проблемът е, че тя има славата на лека жена - не съм го чувал от много хора. Просто един приятел ми беше разказвал преди години че са били гаджета за кратко и са били интимни няколко пъти. Немислимо е за мен да имам нещо общо с човек, който е бил интимен с мой приятел... И не само кой знае с още колко хора.
Винаги ще си мисля какво как са правили и всякакви подобни. Ще се сравнявам с него...

Аз ли съм сбъркан или трябва да си намеря друго момиче?

Коментари

1.   Напълно нормално е да мислиш така, обратното би било сбъркано.

2.   Пич, тъкмо написах в една друга тема за нелепите женски разсъждения, ама ти си доказателството, че май тва мислене не е присъщо само на жените. Искал да се ожени скоро, няква курва му писала и той изпада в някакви дилеми дали да тръгне с тази или да си търси друга, която не е спала с приятеля му. Детско ти е мисленето още, да се надяваме, че ще станеш по- зрял.

3.   С всяка която не е девствена ще бъдеш така в такъв случай.
Която се обвърже с теб ще си "бие" главата... даже и девствена да е.
Ти си тежък случай.

4.   Чул си, че била лека жена и тя автоматично я прави такава от подмятания. Майко мила..

5.   Ти не си МОМЧЕ а МЪЖ. В кой век живееш и какво, като е спала с твой приятел. Какво разсъждаваш толкова.

6.   Сбъркан си!

7.   Детско мислене. Била лека жена,щом спала с приятеля ти, щял си да се сравняваш с него. Детска и комплексарска даже.

8.   пич и аз бях кат теб но когато бях запоследно на 23г и хванах едно непознато за мен момиче закоето се почна “брат ма тая гледай ква е курва как излиза навън брат” а аз ще ти кажа как излзизаше ,тя излизаше леко с грим и дълга руса вързана коса със средни гърди които си личят от далече и малко секси дупе в черен прилепнал кожен или не кожен клин брат.И аз знаеш ли кво направих направо спрях да излизам с този мой приятел защото небеше прав.Също така беше ми говорил как всеки втория е ебал,но аз брат послушах сърцето си и идадох шанс а в момента сме заедно от 8г и имаме малко момиченце а той седи още ерегненин на 31г та закво говориме ?

9.   До 5

Стига си спорил за семантика. На 25 си на границата, да си вече пораснал мъж. Повечето млади мъже биват наричани момчета и това не е само у нас.

10.   То и с мен са спали такива дето аз не знам, че се е случило. Миналото е минало.

11.   Ами тръгни с нея и я прецени сам. Приятелят ти може да си го е съчинил, може и да е истина, но трудно в днешно време ще намериш девствена жена на 25 г. А и защо чакаш момиче да ти пише-ти пиши, поеми инициативата.

12.   Намери си друга - свястна. А к*рвите са за обща употреба, като учебни пушки, да се учим на тях как се такова.
Жени, не разбрахте ли една елементарна истина - в мъжките очи с колкото повече мъже сте били, толкова повече девалвира стойността ви и имиджа ви на жена за сериозни начинания. Докато вирите крака нагоре за този и онзи ви е гот, ама времето си тече и в даден момент идва време за разплата. Тогава не разчитайте да ви приемат свестните мъже и момчета като сериозна жена за брак, семейство, дом, деца, а търсете семейното огнище при онези на които безпроблемно сте се отдавали - ама и там ще сте нежелани.

13.   Сбъркан си не за друго, а защото тръгна да се жениш, като само са ти писали...

Хасан.

14.   Ще ти кажа аз как прочетох историята ти, за да си наясно какъв образ изграждаш в очите на жените.

Здравейте. На 25 години все още се чувствам като пикльо. Обаче искам да стана мъж и за целта непременно трябва да се оженя, че да има над кого да доминирам, над кого да властвам, за да съм могъщ и велик. Да, но момичетата някак усещат, че ми трябват за тази цел, и бягат от мен като от чумав. Само едно от тях показа интерес. Но аз вместо да уважа проявеното внимание към комплексар като мен, взех да се питам дали пък случайно не е спала с някой друг и по тази причина да има база за сравнение, защото аз досега не съм имал жена, малък ми е, а съм и доста смотан. Не че мацката е магистрална проститутка, само един приятел ми каза, че са имали кратка връзка и най-скандалното тук е, че докато са били гаджета са правили секс. Да, само няколко пъти, но достатъчни, за да разбере тя, че аз съм гола вода, когато един ден легне с мене. Немислимо е за мен да имам нещо общо с човек, който е доставял и получавал удоволствие от друг, особено пък с някой, когото уважавам в качеството му на мой приятел... А може, не дай си Боже, мацката да е срещала и по-добри любовници от него. Няма да ми стане пишлето от страх, че онези са по-добри, по-силни, по-умни, по-умели и всякакви подобни. Ще се сравнявам с тях, а сравнението няма да е в моя полза.....
Аз ли съм сбъркан или трябва да си намеря друго момиче?

Ха, сега сам си отговори на въпроса!

15.   Дали е спала с твой приятел, преди да сте заедно, или с някой друг - не е ли все едно? Тя тогава не е знаела, че с теб ще се събере. Вярно, че е някак неудобно после да се събирате, да го гледаш и да си представяш, как е мачкал жена ти. Но трябва да избираш, кой е по-важен за теб. Може да се отдалечиш от приятеля си, като изискаш и приятелката ти да го направи, иначе е твърде вероятно да ти украси глава.

16.   Смяташ да си търсиш девствена ли?
Ами успех...

17.   Щом на 25 си още момче, лъскай си спокойно и не се занимавай с жени. Като минеш 30 ще мислиш за женене. Или искаш да се ожениш за да си уредиш чукане, че иначе не става? Ако прочетеш тук повечко, може да се убедиш че пак няма гаранция.

18.   Номер 7, и все пак... ти искаш ли отношения с жена, която са я минали сумати хора... да изключим мисленето на автора...

19.   16, защо пък да не търси?

20.   Ако така ставаше скоростно жененето! Кой те гони да се жениш?
Та още нищо не е станало в това момиче, и ти вече я ревнуваш! Ами имала е нещо с твой приятел преди години, и какво от това? Да се е пазила за теб ли искаш?
Мъжете хем искате недокосната, хем да има опит, хем да я нямала много, хем пък да не е съвсем невежа в леглото...
Проблем ще е, ако се появят отново чувства или се мразят. Иначе никакъв друг проблем няма.

21.   Какъв срам! Била е във връзка с твой приятел преди да знае за съществуването ти и е спала с него, докато са били двойка! Кой прави такива неща!?
Виж, ще ти кажа нещо често. Преди години отидох на гости в селото на приятелка, останах при нея 3 дни. След няколко седмици се чуваха всякакви нелепи слухове, излезе, че съм спала с половината население там. Всъщност се запознах с нейните приятели, няколко други човека ме заговориха и обсъждахме общи неща. Имаше двама-трима с много долнопробни опити за свалка, но не отвърнах. И трите дни бях с дънки, маратонки и обикновени блузи, на село съм, не съм на модно ревю. Тогава бях девствена и на 17 години, имах една връзка зад гърба си и буквално се бях целувала и държала за ръка само с един човек, което беше целият ми "интимен" опит. Мхм, рязко станах к*рва по чужди приказки, голямо забавление. Наистина ли смяташ да обявиш едно момиче за леко, само защото е спало с бившия си приятел, който по случайност познаваш?

22.   Номер 14, благодаря ти, посмях се. :D

До автора: първо улегни, после мисли за сватба. С подобно инфантилно мислене... не си за олтара.