Искам и любовница
Здравейте, аз съм на 25 години женен с бременна жена. Когато жена ми забременя взе да се дърпа и да отказва секс, защото била бременна. В това време на работа луднах по една колежка 14 години по-голяма от мен. Тя е разведена и живее сама. Оказа се, че по нейните думи аз съм и завъртял главата и след 5-6 смс-а ме покани да спя в тях (жена ми тогава беше на гости на майка си).

Сексът с тази жена ми остана в съзнанието до ден днешен. Не спирам да мисля за нея. Проблемът е, че по не знам каква причина тя постепенно намали интимните си отношения с мен. За 3 път имам връзка с жена голяма с 15 години от мен и вече съм сигурен, че това ми е слабост. Много искам да продължа с тази жена, но ако не стане искам отново по голяма от мен жена за дискретна връзка.

Коментари

1.   А бременната си жена какво ще я правиш?

Да беше забременил някоя 15 години по-голяма от теб тогава.
Ти си животно, мислещо с долната си глава. Такива мъже заслужават само едно, да не ги погледне никоя!

2.   Ужас, и това ми било мъж!

3.   Авторе, така се случва, когато човек се жени на 25 г. заради „белята“. Жена ти ще се дърпа и след като роди, ще видиш. Хванала те е на въдицата (ако си заможен, имаш добра работа, апартаментче, бъди сигурен в това) и защо да спи вече с теб?
Чакай и ще видиш. Мога да се обзаложа, че и след година, ще ти отказва.

Не си животно, защото, според мен, дори бременна жена може да се погрижи за нуждите на парньора си - нищо не ти струва една френска, малко масаж, а и ако бременността протича нормално си има пози и позички. Според мен на 35 г. ще бъдеш вече щастливо разведен и най-после ще можеш да бъдеш с жена, каквато ти харесва. А според мен, тези жени няма да са тогава на 55+, а ще продължаваш да си харесваш 35+ жените, може би до 45. Ти ще кажеш. Животът е пред теб!

4.   Ами аз съм на 35 устройвам ли те. Моя е по-голям и хич нещо не ме заебава. Не само в леглото а изобщо в живота пет пари не дава за мене. Никога не си е задал въпроса от какво се нуждая аз, за какво аз жадувам, какво би ми стоплило сърцето, едно цвете не ми е подарил. Отдавна искам да си намеря любовник, но в моята среда винаги сам морална, дисциплинирана и точна жена. По такива жени като мен при това омъжена и майка на 2 деца никой не гледа с очи на любовница, а гледат с възхищение и се чудят как успявам, но какво ми е в душата аз си знам. Ако си навит пиши и аз ще ти отвърна. Най -малко можем да се сприятелим като хора, аз те разбирам напълно, жена ти просто те отблъсква бременоста не е пречка. Подкрепям номер3 ако тя иска близост, да се гушкате да се целувате -то си има пози при които няма да се затрудни. Тя просто отбягва близост. Ани-35г.

5.   Като не си готов за брак и деца, къде ти е била главата?

6.   4, ами разведи се, докато още си млада. Ако финансово не си зависима от мъжа си, подбирай си багажа. Жалко е на тази възраст да стоиш без обич, приятелство и секс.
Изобщо хора, какво става в брака? Защо се жените на 25? не мога да го разбера това.
За мен мъж под 40 не бива да се жени, трябва да олегнете пъво, а за жената - 30+ са перфектни.
Не се женете, заради „белята“.
Историята на автора е показателна - на 25 е, а вече на въдичката. Ужас.

7.   Моят бивш съпруг, постъпи точно като теб, с тази разлика, че той не искаше секс с мен след като забременях. Да не сме повредили детето
Върна се при някаква бивша изгора с 12-13 години по-голяма от него и двойно по-голяма от мен.
За година и половина, видя детето ни няколко пъти, защото е зает да гони лелката.
Не знам що за долни създания сте, но като ви се чука с по-възрастни жени, защо не се жените за тях? Друго е да се разкарваш по заведенията с младо гадже, нали..

8.   Ами автора-искаш да прекараш целия си живот в лъжа ли. Сега жена му била бременна и му отказвала-това е просто повод за теб да оправдаеш изневярата си. Явно си от тоя тип хора, които ще изневеряват цял живот. И какво-нито децата ти ще бъдат гледани както трябва, нито ще постигнете нещо като семейство-защото ти ще мислиш за фусти. Ти си такъв по природа-но от тези лъжи помисли няма ли да пострадаш и ти-явно-не. Щом не изпитваш угризения дето си изневерил значи ще си живееш спокойно и ще лъжеш. Просто има хора, които не могат да го правят това, но ти явно не си от тях. И за какво за голям мъжкар ли се мислиш щом изневеряваш. Да беше ходил да беше гледал, а не да бързаш да се жениш. 25 години за мъж са малко да се обвърже-сега вече ще си избиваш комплексите-и как ще се разкъсваш между семейство и извънбрачни връзки.

9.   Според мен възрастта не е причината, а примитивността на индивида. какво ще кажете за застаряващите плейбои по форумите, дето се натискат на млади жени и крият години и по някое дете, за жена да не говорим...

10.   Не, ти не искаш любовница, ти искаш истинска жена :) това до 5 годинки максимум вече ще си го разбрал. Като я срещнеш ще разбереш какво е да си влюбен, да желаеш и да те желаят. Прав е н 3

11.   Автора До 4, кажи как да се запонаем и пишем.. ще ми е интересно да се опознаем... за теб да бъда вдъхновението

12.   Аз съм номер 4. Първо на номер 6 ще кажа, че според мен човек се развежда когато има нещо крайно отрода на пиянски истории, тормоз или най-вече побоища. При нас няма. Имам 2 големи деца и моралат и стъбилното възпитание са преди всичко. В дома ни цари тишина и спокойствие. Няма кавги, няма лош пример за децата. Това че ми липсват някои неща а съпругат не ми ги дава не значи да си тръгна, незначи и че другия след него ще е по-стока. Най-вече никой няма да бъде баща на децата ми. После какво значи финансово зависима? Ако е за мойто гърло проблем няма-от 17 годишна работя яко и никой не ме е хранил, но нали сме семейство, градим дом, учим деца. Днес ще си купим кола, утре спалня с гардероб, в другия ден телевизор или фризер- е всичко това сама немога, разбира се нали? Всичко хубаво на едно неможе, това което ми липсва е по малко всравнение с това което имам така че тези неща мога да си ги набавя и от вън. Автор

14.   Ти си знаеш, номер 4, но за мен е малко лицемерно при това положение да даряваш с ласки друг.
Не знам, но за мен бракът би следвало да бъде повече от съжителство и майчинство (бащинство).
Ти си знаеш, важното да е щастлив човек и да не наранява другите.

16.   номер 4 съм . към автора :напиши си тел. аз утре ще ти пиша смс

модератора - не публикуваме данни за контакт, телефони, скайпове, фейсбуци, лични данни...

18.   Здравей авторе,
Добре са те подредили всички;) До някъде с право. Аз няма де те критикувам. Млад и здрав мъж си - нормално е да имаш нужда от секс. Щом не го получаваш от "спътницата ти в живота" е разбираемо да го потърсиш другаде. Не казвам че е правилно... Замисли се обаче в какво може да се превърне извънбрачната ти връзка? Аз самата имам такава с доста по-млад мъж. Влюбена съм в него така като никога до сега не съм била. За него, няма как да знам какво точно изпитва, но е факт че има наранен, в случая - аз. Ако ти се влюбиш в другата жена? Как ще живееш със съпругата си? Ако другата се влюби в теб? Не те ли е грижа за чувствата й? Ако пък обичаш съпругата си, не ти ли е криво че я лъжеш? Ситуацията е сложна и аз ти съчувствам, но трябва да вземеш решение, коя от двете искаш... защото не си застрахован и накрая най-наранен можеш да се окажеш самият ти! Ще се радвам за теб ако успееш да вземеш правилното решение, а какво е то... ако знаехме...
Успех!

19.   Когато бях бременна изпитвах непрестанна нужда от секс. Не знам, може би яко са бушували хормоните ми тогава, но мъжът ми не успяваше да ми насмогне. А инак ви подкрепям и двамата, всеки има право да търси навън това, което му липсва вътре в семейството. Стига с тези остарели предразсъдъци, че като се ожени човек и живота свършва. В крайна сметка след като тя може да прояви егоизъм и да не иска да спи с него, или поне да го задоволява по друг начин, защо той да няма право да прояви същият егоизъм и да намери това, което му липсва. Жена съм, но да се ожениш и после да ти се налага да се самозадоволяваш непрекъснато, ееее айде стига! то е същото като да си купиш автоматична пералня и да переш на ръка..

20.   Каката те избягва, защото не си толкова добър. Затова и търсиш по-опитни. Може и жена ти да се дърпа не само заради хормоните, а да не й е гот с теб. Може и да ти звучи грубо, ама е лаишки да се вярва в мита, какви любовници са българите.

23.   Абе грозни истории. Ако е нормален човек- ще се погрижи за бременната си жена и детето. Какво да ви разправям.... нали любовницата не ходи да се разправя с родилата му жена и да я обижда, че е фригидна, защото мъжът и спал с нея, любовницата, де. Пък тази дето му носи детето и ще му е майка е фригидна, да, то човешките отношения са само на сексуална основа (иронизирам, де). И като се пяви и една нарцистична, егоистична свекърва, която само изисква и гледа да не се прекара с нещо към снахата и шоуто става пълно. Това просто не е човешко отношение, аз не знам как да го нарека- това не са хора, ами са някакви примитивни същества с които по-добре да си нямаш работа. Човек, ако само пресмята и смята за себе си и не може да вложи някаква душевност- просто върви през този живот като призрак. Светът освен от пари и секс се води и от други неща, които не се научават от диалектическия материализъм, нито от капитала, а от най-старата книга на света и най-актуалната- библията. Това отличава човекът от животното и от робота- душевността.

24.   В крайна сметка след като тя може да прояви егоизъм и да не иска да спи с него, или поне да го задоволява по друг начин, защо той да няма право да прояви същият егоизъм и да намери това, което му липсва.

Ти направо ме разби- то бракът е само секс, нали? Ако другият не ми го дава- търся другаде. И какво като търсиш другаде? Времено и за малко и после цял живот гузен, нали? И на мен ми бушуваха хормоните по време на бременността, но някак си се въздържах, защото имаше вероятност да изгубя детето. Ама на мъжете е позволено, нали? Странни разсъждения. Ами ако обичаш някого, ще се опиташ да го разбереш и да решиш проблема, а не да с еотнесеш с него като изтривалка. Аман от примати, извинявай, но така звучиш. Пък и е добре да се казват нещата с точните си имена.

25.   Автора. Вече мина доста време откакто писах тази тема. Детенцето е на 2 годинки и половина-красавица на света. С жената се преместихме в областен град защото изведнъж реши че не иска да живее в моята къща, а в една тъпа малка гарсониера останала от майка й. Принудих се да ида там защото беше избягала с детенцето ми. Сещате се че съм готов на всичко за детето. Истината е че не съм имал връзка с друга жена откакто писах темата, но... Миналото лято когато майката на детето ми избяга имаше в селото на баща й бригада с майстори, които подменяха водопровода на селото. Един ден аз тръгнах служебно за друг град. Имах работа до след обяд. През това време тя си хванала пътя и багажа и отишла при баща си. Без повод и причина. Ходех два пъти в седмицата да вземам детето при мен и да го връщам. Когато ходех тя все ме чакаше уж на центъра за по-удобно и все близо до тези майстори (след работа сядаха по тротоарите да се наливат с бира). Не можах да издържа да виждам дъщеря си само два дни в седмицата и взех да се моля на жена ми да се върне. Условието и беше да не живеем в нас, а в грозния апартамент на майка й. Съгласих се. Тогава тя ми призна как когато детето е било в нас с мен тя е излязла сама на центъра на селото около майсторите. Изпила е 3 бири и уж си тръгнала. В същото време си тръгнали и трима от майсторите да се прибират към квартирата си. По пътя забелязали, че е пийнала и взели да й настояват да иде с тях да пият по някое уиски. Не след дълго тя се съгласила. Към 4:00 тръгнала да се прибира и единият предложил да я изпрати... Не ми се пише вече в подробности, но легнали по пътя на един тротоар и взели че се наебали като най долнопробните мърши насред улицата. Стискам зъби за тази случка само заради детето и се миля като порасне малко да предпочете да живее с мен, а тази мърша да върви да се шиба по тротоарите с първия срещнат както преди. Падне ли ми от сега нататък възможност да й изневеря няма да пропусна!

26.   Приятел, извинявай, ама каквото почукало, такова се обадило. Ти изневеряваш на жена си с разни колежки, а тя на теб с работници. Честно казано не виждам разлика между двете неща.

27.   Еми Авторе, каквото повикало, такова се и обадило!

28.   Няма нищо назаем в този живот, авторе, всичко се връща. Жена ти била мърша, защото се изчукала пияна.... Ами, оная, дъртата, дето ти си бил с нея каква е според теб? Може ли нормална жена да се въргаля в леглото с мъж, който почти би могъл да и бъде син? Видя ли как боли? Сърбай си сега това, което сам си си надробил...

30.   Авторе, карма (????) е санскритска дума означаваща действие, влияние, причина-последствие, съдба. В индийските религии като Индуизъм, Будизъм, Джайнизъм и Сикхизъм това е разбирането за действие, което има своите последствия в положителен или негативен аспект (добра/лоша карма).

От философска гледна точка понятието карма е аналог на понятието причинност в западната философска традиция. /източник Уикипедия/

Решавайте с жена ти дали да запазите семейството или да се разделяте. Но запомни - детето не трябва да го отнася / да страда/ заради проблемите между теб и майката.
Успех

31.   Авторе, за разлика от другите хора, които са ти писали, аз ще ти кажа- не си виновен, че си имал нагон и си искал секс... ти си млад организъм/или поне си бил, дакото съпругата ти е била бременна /... Жена ти е зцагубила тръпка към теб / ако изобщо я е имала някога / от момента на узнаването че е заченала от тебе... такива женички са много потайни... Гледат да се присламчат до якой по-отговорен мъж, да забременея и родат дете и после да счетат, че няма какво да влагат във връзката си / семейна/ с техния брачен партньор... Сексът винаги е бил много важен... Отиде ли си той отива си и брака... Недей се обвиняма за нищо... може би жеа ти и по-рано ти е изневерямала, но просто си бил наивен/глупав и не си отчел индикациите за това.. И да не беше изневерил, жена ти пак щеше да ти изневери, най-малкото защото и жените имат нужда от секс.... А жена ти, съдейки по написанот от теб също е млада и здрава... Тя не е да не иска секс... Тя просто не е искала секс с теб самия...
Сега, по същество... С т. нар ти, , брак" или, , семейство"е приключено отдавна... Близостта между Вас е загубено или ако искаш по-добре е да се каже, че е свършено. Не живей с празни чети, илюзии и надежди... Живей животът си тук и сега.... Един от най-типичните проявни симптоми на края на едно семейство и на една връзка в това отношение е, когато жената без видима причина започне да става раздразнителна и де не иска да живее в къщата на мъжа повече... Започне да иска време и пространство да е сама и да осмисля, , жиота си и връзката си до момента"...
Не си прави илюзии ти вече нямаш семество НО, Ти имаш ДЕТЕ! Отговорността на баща, ще ти бъде докато си жив... Не позволявай негативната емоция към съпругата ти да ти окаже влиянтие върху детето.... Вече си се разписал, имаш потомство.... Разведи се съсъ съпругата ти, защото това в което живееш не е истинсик дом и семейство... това е болна среда, с недомлъвки, с лъжи, с много болезнени компромиси и истини, старателно скримани под килима, все, , в името на детето"....
Съветът ми е- разведи се мирно и кротко.. Ако си по-заможен от жена ти, си наеми качествен адвокат по брачни дела.. той е много важен за делбото... Издействай си мексимално благоприятен режим на виждане на детето и си се грижи за него.... Няма, какво да се лъженм, детегто ще бъде при майката... Освен, ако последната не е откровен престъпник или наркома или алкохолик...
Ти винаги ще си останеш баща на дъщеря ти... Грижи си се за нея... Бъди до нея в трудни моменти, бъди и опора... А с жена ти се раздели и си търси щастието... Твърде млад си, за да живееш в подобна среда...
Най-доброномереният ми съвет е да се разведеш и вблицикете 10-12-15 години не предприемай стъпки за сериозна връзка... Имай си връзки за секс и за излизане и за приятно прекарване и до там... ти вече си родите, имеш дете, то е твоя отговорност... но това не означава да спреш да живееш или да срещаш хора... Живей си живота, гледай да си добре с парите и изобщо с материалното благосъстояние.
Щевидиш, че без жена няма да останеш...
Но за такава нагла, подла и откровено унизяваща за теб изневяра - в никакъв случай недей да прощаваш... Ти вече нямаш семейство... Живееш в една лъжа... Вземи си живота в ръъце, докато не си станал чичко....
ПОЗДРАВИ И ГОРЕ ГЛАВАТА! Нека не звучи като клише, но след разводът, за теб се откриват нови и по-добри хоризонти за лично щастие и удовоствие!!!
Както по-голре ти написаха, поради една ли идруга причина, ти до 35 годишна възраст ще си разведен... От теб зависи да си вземеш живота в ръце и да бъдещ щастливо, а не нещастно разведен...

32.   Авторе, за разлика от другите хора, които са ти писали, аз ще ти кажа- не си виновен, че си имал нагон и си искал секс... ти си млад организъм/или поне си бил, дакото съпругата ти е била бременна /... Жена ти е зцагубила тръпка към теб / ако изобщо я е имала някога / от момента на узнаването че е заченала от тебе... такива женички са много потайни... Гледат да се присламчат до якой по-отговорен мъж, да забременея и родат дете и после да счетат, че няма какво да влагат във връзката си / семейна/ с техния брачен партньор... Сексът винаги е бил много важен... Отиде ли си той отива си и брака... Недей се обвиняма за нищо... може би жеа ти и по-рано ти е изневерямала, но просто си бил наивен/глупав и не си отчел индикациите за това.. И да не беше изневерил, жена ти пак щеше да ти изневери, най-малкото защото и жените имат нужда от секс.... А жена ти, съдейки по написанот от теб също е млада и здрава... Тя не е да не иска секс... Тя просто не е искала секс с теб самия...
Сега, по същество... С т. нар ти, , брак" или, , семейство"е приключено отдавна... Близостта между Вас е загубено или ако искаш по-добре е да се каже, че е свършено. Не живей с празни чети, илюзии и надежди... Живей животът си тук и сега.... Един от най-типичните проявни симптоми на края на едно семейство и на една връзка в това отношение е, когато жената без видима причина започне да става раздразнителна и де не иска да живее в къщата на мъжа повече... Започне да иска време и пространство да е сама и да осмисля, , жиота си и връзката си до момента"...
Не си прави илюзии ти вече нямаш семество НО, Ти имаш ДЕТЕ! Отговорността на баща, ще ти бъде докато си жив... Не позволявай негативната емоция към съпругата ти да ти окаже влиянтие върху детето.... Вече си се разписал, имаш потомство.... Разведи се съсъ съпругата ти, защото това в което живееш не е истинсик дом и семейство... това е болна среда, с недомлъвки, с лъжи, с много болезнени компромиси и истини, старателно скримани под килима, все, , в името на детето"....
Съветът ми е- разведи се мирно и кротко.. Ако си по-заможен от жена ти, си наеми качествен адвокат по брачни дела.. той е много важен за делбото... Издействай си мексимално благоприятен режим на виждане на детето и си се грижи за него.... Няма, какво да се лъженм, детегто ще бъде при майката... Освен, ако последната не е откровен престъпник или наркома или алкохолик...
Ти винаги ще си останеш баща на дъщеря ти... Грижи си се за нея... Бъди до нея в трудни моменти, бъди и опора... А с жена ти се раздели и си търси щастието... Твърде млад си, за да живееш в подобна среда...
Най-доброномереният ми съвет е да се разведеш и вблицикете 10-12-15 години не предприемай стъпки за сериозна връзка... Имай си връзки за секс и за излизане и за приятно прекарване и до там... ти вече си родите, имеш дете, то е твоя отговорност... но това не означава да спреш да живееш или да срещаш хора... Живей си живота, гледай да си добре с парите и изобщо с материалното благосъстояние.
Щевидиш, че без жена няма да останеш...
Но за такава нагла, подла и откровено унизяваща за теб изневяра - в никакъв случай недей да прощаваш... Ти вече нямаш семейство... Живееш в една лъжа... Вземи си живота в ръъце, докато не си станал чичко....
ПОЗДРАВИ И ГОРЕ ГЛАВАТА! Нека не звучи като клише, но след разводът, за теб се откриват нови и по-добри хоризонти за лично щастие и удовоствие!!!
Както по-голре ти написаха, поради една ли идруга причина, ти до 35 годишна възраст ще си разведен... От теб зависи да си вземеш живота в ръце и да бъдещ щастливо, а не нещастно разведен...

33.   Имам си любовница, но нещо все не ми достига. Тя ме обича и се грижи за мен. Аз основно осигурявам парите, защото от скоро живеем заедно в нейния апартамент. Аз съм жена на 30 години и мисля дали за сексуалното ни удоволетворение не ни е нужен мъж. :) :* ;( Какво ще кажеш?