Защо е цялата тази игра?
Аз съм момиче на 22 години. Преди 3 години, когато бях първа година в университета, срещнах едно момче, той беше 2-ри курс, с което си бяхме близки приятели, но в последствие се оказа, че между нас има нещо повече и приятелската ни връзка прерастна в сексуална. Докато още учихме заедно се срещахме почти всеки ден и се забивахме, беше много яко, но всичко приключваше по един и същ начин- просто секс. Той винаги поставяше бариера между нас- никога не се разкриваше пред мен, в едни моменти беше адски мил, в други-студен. През годините и аз, и той сме си имали гаджета, но в крайна сметка винаги сме се връщали към тези отношения. Сега, когато вече не учим заедно си пишем, понякога за секс, понякога за каквото и да било. На моменти имам чувството, че отново сме просто приятели.
Той никога не е искал нещо повече от секс, но истината е, че за всички тези години аз съм страшно привързана към цялото това и има моменти, в които не спирам да мисля за него, просто не мога, а и не искам. Преди време той просто ме блокира от всички социални мрежи, нормално, реших, че иска да приключи с това вежднъж завинаги, но не след дълго отново ми писа в една от тях..
Как си обяснявате поведението му и какво мога да направя оттук нататък?
Всичко това ме кара да съм адски щастлива, в моментите, когато ми пише и много тъжна, когато се държи студено с мен..

Коментари

1.   Като закъса и няма къде да го бутне, ти звъни/пише защото има сигурен секс с теб. Не си специална, само лесна и под ръка.

2.   Ами само ще губиш ти, отрежи го завинаги, може да прекарвате още една вечер и измисли брутална раздяла...

3.   Време е да разберете,че мъж със секс не може да задържиш,нито да го накараш да се влюби.

Споделям мнението на 1,търси те когато всички други са го отсвирили,а може и защото любопитсвото му надделява да разбере необвързана/обвързана ли си.

Сама си си отредила ролята на секс другарче,не разчитай,че той ще си промени някога мнението.
За 3 години нещата не са се развили по различен начин,няма и да се развият,ако ще да чакаш с надежда още 3 години.

~darkgirl~

4.   За него си резерва, затова изчезва и се появява. Дава ти трохички внимание и ти се радваш. Не ти пише или звънни , защото реално те смята за страшно специална и умира от любов, а просто си била една от тия, с които е спал и като няма други варианти си проверява предишните завоевания.
Жените понякога са страшно романтични и си мислят, че и мъжете са и , че някой мъж изпитва ужасно огромна любов към нея, че едва ли не се връща заради това. За съжаление животът не е филм, нито мъжете са герои от такива филми. Просто е разгонен и търси секс от някоя. Знае, че си податлива и ще го огрее.
Нищо не прави, даже не го удостоявай с внимание. Ако този човек те искаше в живота си, нямаше да прави така.

5.   Поредният случай, в който наивно си правила секс с него без ангажименти. Да, мъжете го могат. Но ние жените се влюбваме , когато правим секс. Мъжете - не. Това да ти е за урок, прекъсни всякаква връзка с него и не повтаряй тази грешка.

6.   Жените сте глуповати, особено когато се намесят и емоции.

Едни и същи номера ви се пробутват и вие ги кльопате като топла баничка.

Никога няма да се оправите.

Хасан.

7.   Защо е цялата тази игра, питаш? Заради леснодостъпен безплатен секс. Не е ли сещаш сама?

8.   От АВТОРА: Супер, мерси за коментарите, но секс от мен не е получавал поне година

10.   Аз съм мъж на 31г и никога не съм го разбирал това, така да се държат мъже с жени. А и никога не съм го разбирал това, жените да не виждат, че "тоя" го прави само заради "това". Стоя отстрани и се чудя на идвамата.
Бих казал на момиче ако е просто секс, и то преди акта да та да не я залъгвам. Няма как после да си изкупиш греховете пред тебе си, променя те, и докато не си простиш няма да можеш да си щастлив. Да, пропусках секс, а какво съм запазил се надявам жената до мен да го каже, не аз.

11.   Хасане, не генерализирай. Все едно аз да кажа че, всички мъже сте тъпи Ганьовци.
Жена съм и е изключено при мен да минат подобни номера например. А и при повечето жени които познавам.

12.   Какъв ти Хасан, това е Братан. Само не знам защо си сменя псевдонимите и него го боли главата.

13.   Дядо Торбалан, Братан, Хасан...

Завършва ли на - ан, все един и същи човек е! Хаха.