Страх от първия път
Аз съм жена на 21 г. От около 2 години се познаваме с един мъж, който е 4 години по-голям. И двамата сме необвързани. Първоначално той ми беше хвърлил око (аз нямах нищо към него), но след като разбрах, че ме харесва, някак си свикнах с тази мисъл и започнах и аз да го харесвам. Чаках го да ме покани да излезем, но той така и не го направи (не знам поради какви причини)...

С времето започнах да го харесвам все повече, но ни вест, ни кост от него. Тъкмо когато започнах да го забравям обаче, той отново се появи... Започнахме да си говорим много често (отначало му бях едва ли не обидена и някак си се опитвах да му отмъщавам). Държах се не особено добре, говорех му за друг мъж в живота си, но нещата се задълбочиха.

Забравих онзи другият и сега искам единствено да съм с него. Но той много държи на секса (а аз съм девствена) и все още не съм готова. Не съм сигурна дали иска само секс (аз не съм от този тип жени, чувствата са много важни за мен), но ако наистина ме обича (сексът присъства и в този вариант) - мога ли да искам от него да ме чака докато бъда готова или е твърде егоистично?
Как да постъпя?

Коментари

1.   Ако държи на теб и в последствие започне наистина да те обича няма да му е проблем да приеме решението ти...

2.   На 21 си, за Бога! Кога най-после ще си готова? Този мъж иска да излиза с жена, не с някакво, сори, но недорасло момиче. Ако я караш така и на 30 ще си девствена. Сега поне горе-долу става, но на 30 ще си върхът!
Казвам ти, много очакваш от секса, много възвишено значение му отдаваш - едва ли не трябва да падне златен принц от небето, за да е достоен да... осъществи акта, но ще останеш дълбоко разочарована с тази нагласа. Сексът е просто най-нормалното и просто нещо на света, не е поема, не е стих, не е сърдечна проза, слъзлив роман. Той е едно чукане, грубо казано - мъжът изкарва пенисът си и го вкарва в направената за целта вагина.
За секса не ти трябва да си готова, защото си родена за това. Това е грубо казано цел номер 1 на всяко живо същество на тази земя - да се размножава, да се запази рода му. Нима пчеличката, тревичката могат да кажат - сори, ама не съм готова за опрашване? Смях.
Ако не знаеш как се прави - виж в нета. Общо всето от теб не се изисква голямо приготовление - лягаш и се оставяш в ръцете на мъжа. Не е голяма философията за това.