Секс с маска
мъж съм на 35г и имам колежка на 47г, с която от 3 г правим секс от време на време. Последните 2 месеца тя често идва в стаята ми след работа да правим секс, но не иска да си маха маската, което е проблем за мен, защото така не може да ми духа, а аз обичам. Правим секс и тя е с маска. Понякога е гола и пак е с маска. Това нормално ли е?

Коментари

1.   Това някакъв майтап ли е?

4.   Опитайте с противогаз,но му махни отдолу клапанчетата,за да може от там да я ближеш.

5.   Еми ти следващия път си сложи пък каска, и да я видим тогава!

6.   Явно се пази от коронавируса.
Това е на психологическа основа и трябва псилогог да се намеси

7.   Евала на жената, особено ако си и носи маската без изваден от нея навън нос. Само, че не разбирам как се е хванала с тебе-АНТИМАСКЪР.

Чорбаджията на курникът

8.   Гордей се, че имаш такъва съвестна приятелка, която толкова стриктно изпълнява разпоредбите на Министъра На Здравеопазването на Република България!

9.   Хаха е поне не си на сухо...

10.   Мил и е животецът на колежката ти-иначе не и пречи да развратничи на работа.Жалка история.

12.   Ако излезете някъде на чист въздух, на къра, например, може да се навие.
Иначе, те разбирам. Това е най-гадното, което може да ти се случи.

14.   Какво се оплакваш?Мацка с маска и смазка.

15.   Нали само с теб се ебе? Какъв ти е проблема? Ако се ебе с мъжа си и още някой по добре ли щеше да си. Ще почне и свирки да ти прави по нататък.

16.   Аа нормално е спазва стриктно докторските указания.
А ти хубавецо слагаш ли маска на малкия Джими там долу, щото има и бая други вируси в някой хралупи и канали.