Какво мислите?
Как ви се виждат мъже играещи игри през свободното си време. Мъжа ми много си пада, ако знаех, че е така не бих го взела, пак се чудя как така е успял да се ожени дори, какви са ви наблюденията с такива хора?

Коментари

1.   Следвам правилото, че всичко трябва да бъде с мярка и не бива да се прекалява. За мен няма никакво значение дали през свободното си време мъжът ми ще ходи да рита топка на стадиона, или ще играе на компютър. Стига той да е достатъчно разумен, че да отделя достатъчно време на семейството ни, може и да ходи в гората да бере гъби, ако това ще го направи свеж и усмихнат. Аз съм човек с много хобита, но успявам да изчистя, да сготвя и да проведа смислен разговор с всеки член на семейството си. Щом аз си върша задълженията, давам внимание и намирам време за себе си, очаквам мъжът ми да е способен на абсолютно същото.
Самата аз намирам игрите за безсмислени и твърде закачащи. Няма такова нещо като "една игра", без наложена самодисциплина. Попаднах на мъж, който може наистина да изиграе само една игра и който се сеща да ме пита, искам ли да правим нещо, имаме ли планове, ще излизаме ли, да изчисти ли банята примерно и следващите му действия се предприемат в зависимост от отговора ми. И това е взаимно. Да си играе игрите, не ми пречи и не ме ощетява, следователно нямам проблем с тази работа.

2.   Намират си "мама" с екстри и всичко им е ок :)
По- добре сама. То и без това повечето жени на такива мъже са само "онази дето върти къщата и секс у дома когато "детето" се наиграе и му се доще друга игра"

3.   Нормално. Аз също играя- куестове, табла,карти. Научиха ме синовете. Мъжът ми играе шах и карти. Всичко е добре да се прави с мярка, естествено. И без да сме някакви свръхчовеци ни остава време и за домакинството и за други развлечения и за секс. Просто работим като екип.