Никога досега съм си нямал приятелка ( 23г.)
Здравейте! На 23 години съм, но никога не съм имал приятелка (дори и за мимолетна връзка ), освен детската ми любов в 7 клас, хаха. Може би проблемът ми е, че съм твърде нисък - заветните 1. 60. Знам колко е антисекси за една жена, но това далеч не ми е пречело да имам доволен, макар и не толкова интензивен полов живот. Даже имам прекрасни и незабравими спомени с момичета, та чак до жени на 50 г. Човек на изкуството съм - актьор, писател, музикант. Винаги съм бил душата на компанията, винаги съм умеел да разсмивам жените. Смятам, че съм готин, социален, абе на пръв поглед нищо ми няма. Доста по - различен съм от останалите момчета като възприятия, ценности и схващания. Пиша разкази, стихове, журналистически материали, много зрели жени, с които съм излизал са ми казвали, че мисля доста по - зряло от връстниците ми. Също така не харесвам комерсиална музика. Не обичам препълнени дискотеки с други комплексари от 2-та пола. Ходя, но рядко а и не мисля, че там точно мога да намеря жената на мечтите си. Винсги съм спортувал - бойни спортове, фитнес. Не съм някакъв клечо на шамар живот. Искал съм съвети от приятели и приятелки какво да променя в себе си, но те не виждат защо съм в подобна ситуация. Освен болезнените признания на жените, че съм им твърде нисък, аз друг проблем не виждам. Защото едно е просто да правиш секс с някого, за който не е нужно някой да разбира, но съвсем друго е за жената да върви с някой 1. 60 до нея, представяйки се за нейният приятел. Чел съм много за женската природа, няма да крия, че ръстът ми е комплекс, но винаги съм бил отворен към жените със нужната доза самочувствие. Някакви предположения къде може да е причината, поради която никога досега не съм имал приятелка, никое момиче не ми е казвало, че ме харесва (дори и такива, които са далеч от моя тип ). За тези от вас, които смятате да влезете с клишето " За всеки влак си има пътници, не търси, тя сама ще дойде, фокусирай се върху др неща " и прочие моля спестете си ги. За да съм в подобна ситуация, явно има проблем. Все пак доста по - грозни, също толкова ниски момчета с отвратителни характери са си хващали приятелки.... не желая да слагам розовите очила, а да бъда реалист. Благодаря ви предварително :)

Коментари

1.   Сваляй възрастните жени тогава,като станеш по-опитен ще минеш на млади(ако искаш, разбира се) за да натрупаш опит.

2.   В днешно време момичетата си падат по често по опасния тип така да кажа тоест пикльото с чантичката на врата, лошия батко и тн. Което няма нищо лошо ама според мен се насочи към по големи жени от теб, защото всичките под 20 са така има и изключения, но ся рядкост и трудно се намират, защото няма къде да ги срещнеш те не седят по кафетата и по дискотеките. Относно ръста ти въобще не се коси. Има жени, които си падат по по-ниски, както и аз съм в това число аз като съм 155 защо ми е някакъв гигант. Все ще се появи някоя.

3.   Има няколко начина.Стани супер известен famous или LL (legs lengthening surgery) Може и богат да станеш ама жените ще са с теб само заради парите ти.

4.   Защото си нисък, затова е. Повечето жени в БГ са горе-долу тази височина, че и по-високи. 90% от жените искат по-високи от тях мъже, мининмум 1 глава. Намери си някоя 145см. , макс 150см.

5.   1. "Никога досега съм си нямал приятелка" - това е двойно отрицание, което по всички филологични правила е потвърждение. Реално означава "Винаги досега съм имал приятелка".

1. "заветните 1. 60" - заветен, браточка, означава нещо, към което се стремиш. Нещо жадувано, дълго желано. Ако това ти е бил стремежът за ръст - чудесно! Постигнал си го.

2. Фитнесът не е спорт.

3. "със нужната доза самочувствие" - c, а не със.

4. Имаш проблеми с пълния и кратък член. Не е болка за умиране - над 90% от българите са така, но все пак.

5. "фокусирай се върху др неща" - недоумявам защо в средата на едно сравнително дълго изречение, някой би решил да съкрати дума от пет букви. Дори и да приемем, че е нужно обаче, трябва след съкращението да има точка, а именно - "др."

6. Ще пропусна анализа на пуктуацията...

И ние ти благодарим! Следварително!

6.   Аз също нямам приятел от 2 години, а съм с няколко години по-голяма от теб. При мен обаче се случва така, че тези, които харесвам, не харесват мен и обратното - не отразява, мъжете, които ме забелязват. Помисли в тази посока. Обръщаш ли внимание на жените, които те харесват?

7.   Аз пък съм 1.85 и едва на 24 си хванах първата приятелка. До тогава бях и девствен. И аз съм арт човек - театрален актьор. Всеки си носи особеностите на съдбата. Не може всички да копираме модела на мнозинството.

8.   Нищо не си изтървал-толкова главоболия си си спестил,че си нямаш на идея.Де да можех и аз като теб....

9.   Защото си комплескиран и не си търсил. Щом си спал и жени, колкото майка ти на години-работите са ясни. Какво ти е пречило тези, с които спиш, на по-нормална възраст, просто да ги поканиш на среща и да завържеш приятелство? Да се опознаете и така. Да се срещате на кафе, на кино, на разходка? Абсолютно нищо. Просто ти си си втълпил, че няма да те искат. Дори и да те искало някое момиче, ти си знаеш, че няма да стане заради ръстта ти и, че ще те крие от срам. Че коя ще иска да се занимава с комплексиран млад мъж, който себе си не харесва? Никой не е идеален, но ти само се вайкаш.

10.   Единствения съвет, който мога да ти дам е да търсиш миньончета, въпреки че и те не са гаранция за красота, интелект, съвпадение на твоя вкус, и също искат високи мъже. Имам приятелка, която е 1.40 и не иска мъж под 180. Аз съм 160, приятелят ми е 170.

11.   10, сигурно иска високи мъже, за да не бъдат децата ѝ с ръст като нейния. Но пак е доста смешно точно тя да има такива изисквания.

12.   "Пиша разкази, стихове, журналистически материали" - Наистина ли ○, ○ на какъв език?
"Даже имам прекрасни и незабравими спомени с момичета, та чак до жени на 50 г"
"много зрели жени, с които съм излизал са ми казвали, че мисля доста по - зряло от връстниците ми. "
Дай се на някоя от тези зрели, та презрели жени... нямаш "фъндък" за някоя с избор.

13.   Аз съм висока 1, 52 и не ме е срам от това! Аз пък ТОЧНО искам по-нисичък мъж! Не ми трябва някой жираф за който ще ми трябва стълба за да го прегърна и целуна! Аз също пиша текстове, и ме влече изкуството! Хора като нас са почти винаги сами.. На мен ми е грозно, да видя нисичка жена с някой който е доста по-висок от нея! Нормално е ниските да са с ниски и високите с високи... Но знаеш ли, там където има ИСТИНСКА любов предразсъдъците нямат значение! Намери си човек с който гледате в една посока!

Ж, 23

15.   Според мене ръстът ти не е причина да не можеш да си намериш приятелка. Има много жени под 1, 60 м. Най-вероятно излъчваш неувереност, ние жените го виждаме още по походката...
Имам един познат от фитнеса, който е 1. 60 м (всъщност колкото мене), тренира много усърдно и има супер добра фигура. Винаги е усмихнат и позитивен, шегува се с другите момичета и с младите треньорки, просто е изключително симпатичен и харизматичен. Неведнъж съм виждала как се запознава с момичета във фитнеса, човекът има мъжкарско излъчване въпреки ръста си. Така че бъди уверен и позитивен, ръстът не е толкова важен, колкото си мислиш.

16.   5, ти изобщо успя ли да вникнеш в историята, или си някой от тия дежурните "учители", "образователи" и "възпитатели" дето обикаляте тука сайта денонощно и следите само дребни, незначителни глупости за които да се хващате? !

До Автора :търси си по ниска жена, въпреки че едва ли ще се намери някоя дето да е чак под твоя ръст, сигурно ще да е някое джудже или недоразвита (айде миньонче, да не ми се обидят), иначе нямаш шанс за някаква друга. Повечето жени предпочитат по високи мъже, защото това ги прави по-внушителни и респективни и им създава впечатление за по-голяма физическа защита и закрила. Това е инстинкт за опазване на рода и им заложено от природата. Имаш и друг вариант, ама не ти го препоръчвам, защото е много скъп и болезнен- ОПЕРАЦИЯ ЗА УДЪЛЖАВАНЕ НА КРАКАТА.
Успех!

17.   Незнам, какви "журналистически материали" пишеш ама, българския език никакъв го няма. С този исказ: "Не съм някакъв клечо на шамар живот" ти личи, че си страшно комплексиран, жените не харесват този тип мъже! И между другото, си те представям с някоя 1. 80!

23.   Авторе, макар да съм против правописната полиция в този сайт, ще се присъединя към номер 5 не за друго, а защото твърдиш, че пишеш разкази, стихове и журналистически материали. Не зная кой редактор има нерви да работи с така написани текстове, но трябва да е някой, който заслужава орден "Стара планина I степен". Аз на подобен героизъм не съм способна!
Сега, защо обърнах внимание на това? Защото вероятно имаш нереалистична представа за себе си и ниският ръст ти е най-малкият проблем. С което, разбира се, не желая да сривам самочувствието ти, сигурна съм, че си човек с качества, но може би образът, който ти си изградил в собствените си очи, не съвпада с начина, по който те виждат околните. Давам пример. Много мъже се изживяват като "душата на компанията", разказват тъпи вицове, правят се на шутове, докато сътрапезниците им просто се усмихват от любезност.
Не те познавам, не зная как да ти дам по-детайлен съвет, но започни да проявяваш интерес към онова, което интересува конкретната жена, а не изтъквай собствените си вкусове и естетически предпочитания. Ръстът от 1,60 см. не те прави джудже. Аз съм само с 8 см. по-висока от теб и минавам за горната граница на средния ръст за жена. Съпругът ми, който е 1,80 см., твърди, че една идея по-висока жена вече не би му допаднала. Т.е. повечето жени си под или около 1,60 см.
И ще се повторя: едно е как ти виждаш себе си, друго е как те виждат останалите. Ти излизаш с претенциите, че си "готин", "социален", "различен", смяташ се за по-интелегентен от връстниците си, виждаш се като мъж, а не "клечо"... вероятно всичко това е истина, но... как да го обясня... В оперното пеене има един термин "постановка на гласа". Т.е. ти може да започнеш от по-ниска октава или от по-висока октава. Бедата при започването от по-висока октава е, че може гласовият ти диапазон да не покрие горните тонове. Според мен някъде тук трябва да търсиш истината. Когато се запознахме, мъжът ми в прав текст ми каза: "Виж, мацко, аз съм бачкатор, връзвам жици по строежите, нямам пукнат лев, израснал съм на село, ходя с прокъсан анцуг и също така съм пияница, но много те обичам!" Това не ме отказа да му се хвърля на врата (честно казано, донякъде и точно заради тази честна характеристика го направих). Много години по-късно твърдя, че мъжът ми е един от най-умните, възпитани, трудолюбиви, отговорни, любознателни, начетени и щедри хора, които познавам. Но ако беше започнал с тази реклама, вероятно щяхме да се разминем.

24.   Номер 5, просто се включвам, за да ти кажа, че обожавам начина ти на мислене, коментара ти, и изобщо теб, какъвто и да си, откъдето и да идваш! :D

25.   Разбирам те, не напълно, защото съм малко по-висок от теб - 1 и 70 съм. Доскоро не обръщах внимание на височинат си, но в последно време взех да се замислям. Решението е просто - търсиш си и излизаш с ниски момичета. Хващало ме е яд, защото познавам големи красавици, но по-високи от мен, хаха :D, и ако бях по-висок със сигурност щях да се пробвам с тях. Но какво да се прави, всеки е различен. Хубавото е, че когато си намериш момиче, ще знаеш че има нещо по-силно от височината, което я привлича в теб. Знам че е трудно, но не се предавай. Успех!

26.   Към номер 5: Не съм тука, за да ми даваш уроци по български. Писах от телефон! Второ фитнеса е спорт, прочети в интернет! И аз ти благодаря следварителни!

30.   Аз пък съм 190см. висок, а спах с жена за първи път на 21г.
Познавам няколко души, които на твоят ръст, имат голям успех с жените.
Работата не е в самата височина, а в начина по който се чувстваш.
Ако височината ти става комплекс, то успех няма да имаш.
Ако имаш самочувствие и правилен подход, няма да имаш проблеми.

31.   До номер 26: Моля, това че сме анонимни , ни ни дава правото да се изказваме от нечие друго име. :)

До номер 30: Брат, аз за първи път чуках на 15 и оттогава (както съм писал и в публикацията ) си водя добър полов живот и нямам проблем със секса, а с завързването на връзка /дълготрайни взаимоотношения ....това е тъпото

32.   Честно казано, не виждам високи или с нормален ръст жени с ниски мъже. Само за една двойка се сещам, в която жената беше по-висока - София Лорен- 1.74 и нисичкия, закръгленичък и богатичък Карло Понти, който много и помага за кариерата.
На мястото на автора щях да се замисля над коментар 23.