Долната кучка ми разби сърцето.
Съвет! Искам да нараня този човек тя ме съсипа омая ме! Накрая ме захвърли в момента ме ползва за секс и се гаври бия се в главата удрям се защото не преживявам болката.
Кажете ми как да я нараня!!! Не искам да чувам не съди нямаш право... А тя тя имаше ли право и имали право в моментално?? Аз не съм ли Човеекккк??? Млъкнете по добре точно хейтарите
Моля за адекватни отговори тя найстина е лош човек а те трябва да си ги получат.. !

Коментари

1.   Започни лечение.

peace

2.   Точно защото си човек трябва да покажеш,че си много по-добър от нея! Нима ще постигнеш нещо като слезеш на нейното ниво? Вместо да отделяш ценното си време и енергия на токсични хора, започни да гледаш напред! Не отделяй толкова внимание на човек,който смяташ че не го заслужава!

4.   А ти какво правиш все още при нея, като те наранява Ла и ползвала. Тя може да е всякаква. Може и да е ужасна. Но стоейки при нея, ти си този, който продължава да наранява себе си! Защо не отмъсти на себе си, че се самонараняваш? За самия теб е най-добре да спреш да се срещаш с нея, да спреш да комуникираш с нея по какъвто и да е начин и да потърсиш помощ от психотерапевт. Това е съветът ми!
Ж

6.   Ти си човек, но глупав и злобен. Никой не те е карал насила да си с тази , сам си я избрал. И сам ще си носиш последствията от това, защото всеки избор е отговорност. А ти явно не можеш да понасяш отговорност, просто нямаш нужния разум и сила. Не се държиш като мъж, а като истерична жена. Какви отмъщения, какви глупости бълнуваш? Зарязала те и какво? Нито си първият, нито ще си последният, всички сме минали през подобно нещо. Отминаваш, продължаваш си живота и толкова. Най-голямото отмъщение е да покажеш на някого, че не ти пука за него, че ти е безразличен и не значи нищо за теб. И да те види щастлив и доволен с друг/а.
Ако имаш поне малко разум ще го разбереш. Струва ми се по мисленето и грешките, че не си мъж , а някакво момче. Иначе щеше да знаеш, че момичето/жената може да ходи с теб, но не е твоя собственост и има право да живее както тя намери за добре. Като не ти харесва, разделяш се като цивилизован човек, не като селски бек и мутра да се чудиш какви отмъщения да предприемеш, че и съвети да искаш тук. С такива простотии най-много да се докараш до полицията или ти да изядеш някъде боя.
Модераторите, не си спазвате т. 2 от правилата. Защо пускате теми с толкова омраза и искане на съвети за насилие и причиняване на вреда на друг човек? Това ли е целта на сайта?

7.   Абе я си еби и не се занимавай с глупости. Аз така съжалявам за няколко отказани секс връзки, защото си мислвх че съм влюбен....ако можех да се върна назад щях да си ги чукам, а не да се вкарвам в някакви романтични филми.

8.   Ей,я не влизай в индийски сериал!!!!Зарежи я ,има много момичета и жени ,по достойни от нея.Отмъщението е лошо нещо,не изземвай правомощията на по висши сили от нас.Тя ще си го получи рано или късно.,но не от теб.Успех.

9.   С тази агресия в теб и мъст, очаквай следващата да те съсипе, само че другите не са ти виновни, а само ти защото така виждаш света. Но човек или се учи от грешките на другите ако е умен или от собствените си. Ти имаш нужда да ги изживееш тези неща за да ги осъзнаеш. Тя те ползвала за секс, но ти харесва нали и ти се кефиш. Просто приеми, че има различни връзки докато томериш човека с когото да изкараш живота си.

10.   Хванал си се с к*рва и си го заслужаваш. Не ми е жал за такива като теб. Вие, мъжете, се скъсахте да тичате след подобни жени и какво очаквате? Градската к***а да се превърне в добра домакиня, съпруга и майка? Разберете, че няма да стане!
И все пак, питаш за отмъщение: най- вероятно перфектното такова ще е безразличието. Просто си тръгни от нея, без да й казваш нищо, забавлявай се с други жени, излизай с приятели. Създай й впечатление, че лесно си я преодолял и тя не е било нещо кой знае какво в живота ти. Така има голяма вероятност да те потърси и ти да я отрежеш. Ако не, то със сигурност ще й е неприятно, че е била поредната в живота ти. Никоя жена не обича тази роля.

11.   Имай малко гордост, просто си тръгни...
Заеби я и ти, без сцени, без ревност, просто я зарежи...
С това най-много ще я вбесиш!

12.   Като правите секс тайно дупчи презерватива и и направи бебе:)

13.   Пак тема тип "чакай да накарам хората да мислят, че жените разбиват сърця наляво и надясно". Айде махайте се, че ми писна от вас. Тоя интернет е ебаси проблема щото няма филтър между възрастите. Ако имаше всичко щеше да е различно.

14.   Драги авторе, на всички са ни разбивали сърцето. Нито си първия, нито последния. Стискаш заби, показваш й пълно безразличие и продължаваш напред. И на мен мъже са ми разбивали сърцето. То си е част от житейското порастване.

15.   Номер 6 е рядък случай на интелигентен индивид, който си разсъждава с мозъка. Кеф ми направи коментара му/й.

16.   Ако разбираш руски влез в youtube и потърси канала на Максим Вердикт и започни да се образоваш спрямо женските и тяхният начин на мислене и техниките за манипулация които прилагат.

17.   Пиши правилно! Какви отмъщения, нищо не се разбира.

18.   Когато нямаш вътрешен враг, външния не може да те нарани.