Възможно ли е да ме обича, след изневери ?
Възможно ли е да обичаш човек, след като си му изневерил минимум 3 пъти и то в цели връзки, а не в еднократни забежки?
Можеш ли да отделяш време и емоции за друга жена, и то цели 3 пъти, а да твърдиш, че ме обичаш?
Снощи мъжа ми ми даде лаптопа си да му инсталирам едно приложение, инсталирах го и детето толкова искаше да играе на него (не му даваме, защото е малък и натиска навсякъде), че буквално грабна и натисна с мишката.... отвори се снимка на любовницата му, когато беше да работи в чужбина. Беше прибрана в папка, но като че ли това беше знак, че нищо не остава скрито. Знаех, че имаше такава макар да отрича. Аз и новороденото ни стояхме без пари, а той изкарваше с хиляди. Веднъж и чух гласа, докато говорехме по телефона. Но той винаги отричаше. Е днес я видях, в квартирата му снимката и. Знаете ли дори не му казах нищо, ама нищичко!
Празно ми е вече, предаде ме 3 пъти, а само ме моли да сме заедно. Твърди, че ме обича! След снощи не мога да го вярвам!
Как да простиш да гледаш сам новородено, без пари и сама, а той накрая на света да си вади пари и да си гледа живота. После да ми вика тва са моите пари. От там се върна възгордял се айде пак изневяра, тогава си тръгнах. Вкара я в дома ни, заживяха. И все черни ги избира, да с черни коси, да са мургави. А аз съм нежна, бяла и руса. Всичко противоположно на мен.
Студено ми е, не вярвам, че той ме обича.
Каква е тази обич или удобство?
Всичко виси на косъм, съшито с бели конци.

Коментари

1.   Такова животно няма като любов пък спи с други. Този с кеф ти се подиграва, ти го търпиш. Луда работа.

2.   Разкажи с подробности, от колко време сте заедно. Поговорете каква е причината да търси забежки. С натяквания и скандали нищо няма да стане, пробвай да бъдеш по-любезна и всеотдайна и ако тогава няма резултат бий му шута.

3.   Ами поставяш си за цел да се концентрираш върху себе си докато израсне малкият. Търсиш си работа, преквалифицира ако трябва или курс някакъв. Соц. контакти които биха ти помогнали за добра работа. До тогава, трай си, трябва да го изтърпи още някое време щом казваш че, от него зависите финансово. За това и все казвам че, жена не бива да се поставя в позиция на домашна прислужница и инкубатор... любов- любов, ама на, виждаш как се вземат някои за "господари" и едва ли не забравят дори, че детето е тяхно, а майката работи именно МАЙКА 24/7 докато е малко детето.
А при вас дори за любов не може да става въпрос. Вързал си е сигурна у дома, а любовта и забавленията навън.
Ориентирай се и започни да си правиш плановете за живот БЕЗ него!
И гледай да не те усети че, този тип Габровци бързат да нацепят повечко деца че, да са сигурни че, жената ще си има "занимавка". Вземай си контрацептивни за всеки случай.

4.   При мен за 10 години връзка човека сам си призна, че е изневерявал няколко пъти... дали ме обича ли??? Изобщо не вярвам, човек, който обича някой категорично не би наранил някой заради единия секс. Грешка става един или 2 пъти ако е повече това е начин на живот. Много жалко, че голям процент от мъжете не знаят какво искат, как искам да обичам и уважавам някой като глава на семейството ама няма как като той не заслужава грам респект. Всеки заслужава да е обичан и уважаван, няма да живеем 100 живота всяка минута без любов е загубено време.
Ж30

7.   Не обича теб, а детето. Лъже те, за да не го загуби.

11.   Из между нас има и боклуци, както и сред Вас- жалко е!

12.   Щом не се чувстваш уважавана и обичана с този мъж, няма защо да му даваш повече шансове.
Не ги разбирам такива хора, според мен просто не са способни да обичат друг човек.
Гледай на теб и на детенцето да ви е добре и въобще не инвестирай повече време и емоции в този човек.

13.   Остави го, да дава издръжка, не ти трябват терзания.

15.   Обича единствено себе си. Заради това обича да има някоя сигурна като теб, при която да се прибере когато поредната любовница му омръзне. Обича това че ти го търпиш. Какво още да ти кажа ? Въпроса е ти обичаш ли себе си за да продължаваш да се тормозиш с този мъж. Режи го и продължавай напред, той няма право да контролира живота ти.

17.   Значи, мургавите жени с тъмни коси са груби, а ти си "нежна, бяла и руса". Извинявай, но това, че си руса, не значи, че си непременно нежна. Явно не си или поне не в очите на мъжа ти. За него нежни и екзотични са тъмните жени.
Колкото до мъжа ти: трябвало е да си тръгнеш от него, още след първата или на 100% след втората изневяра. На него му идва отвътре да е такъв и допускам, че може да е бил с жени и за една нощ.
Взимай си детето и се разделяй с него. Може и да те обича, но не може да ти е верен.

18.   Аз обичам жена си и децата си, но й изневерявам отвреме навреме, защото ми липсва секс вкъщи.
Но винаги го правя като еднократен акт с някоя жена. Струва ми се доста сложно и емоционално изхабяващо да имаш паралелна връзка.
Според мен трудно може да се говори за обич от човек, който е имал три паралелни връзки по време на вашата връзка.

19.   Да те обича ли глупости, не би ти изневерил още по малко да те остави без пари баси и мъжа гадняр!

20.   Като мъж ти казвам, че щом ти изневерява системно, не един път, че дори и любовница има, едвали те обича.
Никога не съм изневерявал, не оправдавам това, но да речем, един път, инцидентно е до някъде разбираемо. Но системно, с различни жени, паралелна връзка и тн. е показател, че любов няма.
Според мен те баламосва, защото не иска промени.
Сещаш се, някой трябва да се изнесе, ако сте женени съответно ще има и чисто правни спорове. На никой мъж не му се занимава с това. Повечето искат хем кротка жена вкъщи, хем любовница отвън.

21.   Преди време залитнах по един такъв хубосник, женен с две деца. Само за сведение аз съм разведена. Разминахме се само с писане, друго просто нямаше как да има понеже живее с семейството си на хиляди километри от мен. За щастие имах късмет навреме да се осъзнаят какво правя и прекратих всичко. Жена му е наясно, че той и изневерява постоянно, но нищо не прави по въпроса, само се оплаква наляво и надясно как и с коя го е хванала. За капак на всичко наскоро му роди и трето дете, не оставайте с погрешно впечатление не и завиждам по скоро я съжалявам.
Разказвам всичко това, за да стане ясно такива мъже не се променят, човек греши може да сгреши или да бъде подведен веднъж или два пъти, но за някой това да кръшкат става начин на живот.
Авторке или се събери и намери начин да продължиш без него, изчакай да поотрасне малко детето, потърси помощ от родители и роднини. Или се примири винаги да го делиш с друга, колкото пъти да го хващаш винаги ще намира друга и винаги ще се крие по-добре.

Ж33

22.   Номер 21 парясници като теб и този мъж лесно се подушват май? Да внимаваме с определенията май трябва. И ти не си цвете, но си тръгнала да коментираш чуждите градинки.

Такива разведени жени са ми ясни, защото съм контактувал достатъчно. Всячески се изкарвате светици и как вие сте най-правите и безпогрешните, а другите са много криви и грешни.
Ако има вариант гледате да вържете още някой жалък балък без деца и да му натресете едно.

М32

23.   21 съм до номер 22 "парясница" или не, аз поне не лъжа и не заблуждавам никого. Незнам с какви си общувал, но не можеш да ме сравняваш с тях при положение, че не ме познаваш. Да, не съм цвете, но не съм тръгнала да коментирам "чужди градинки", просто споделям нищожния си опит. Не искам да се изкарам светица, но това което аз съм направила е нищо в сравнение с други по обиграни "парясници". Аз поне съм се спряла навреме, май не си чел достатъчно истории тук в сайта, има любовници и мъже и жени дето хич не си поплюват.
И не търся "някой жалък балък" да го вържа с дете, имам си две и не мисля да ги натреса на някой да ми ги гледа. Наситила съм се на балъци и не живея в облаците да чакам някой да се нагърби и с децата ми, да не съм последната останала жена на света.
Понеже си мъж, не коментираш проблема на Авторката а се хвърляш да ме обиждаш и съдиш. Както винаги жената-любовница е виновна, ако някой мъж се беше похвалил, че е любовник на омъжена, реакцията ти нямаше да бъде същата нали.
Видиш ли ти след всеки изневеряващ-семеен мъж тичат поне по три такива "парясници" като мен и ги заплашват едва ли не с нож в ръка, че ако не им обърнат внимание ще ги заколят.
Айде сега ставате смешни, тези любовници-жени, каквото и да вършат не го вършат сами, читавите и примерни изневеряващи съпрузи все пак взимат някакво участие.
Авторката в тази ситуация как да постъпи, ще му поиска обяснение, ще му постави ултиматум, той привидно ще се укроти след известно време пак старата песен на нов глас. Колко да го следи и пази? Ако не е сегашната любовница друга ще е и всека път, нещата ще са по зле от предишния, защото е свикнал да му прощава и да си мълчи.
Ноо да не забравяме, че винаги жените сме виновни за всичко.
Поздрави!!!

24.   Не те обича, започни да работиш и го напусни. Първо обаче се посъветвай с адвокат. Успех.