Не знам дали се притеснявам напразно, или има причина
Здравейте,
От телефона на приятеля ми открих регистрация в сайт за секс запознанства. Обясни ми, че друг е направил въпросната регистрация, което ми се струва малко вероятно. Да, когато сме ходили по заведения преди си зареждаше телефона без да го гледа при барманите, но никой според мен не би се занимавал с това. Когато бях бременна напреднала бременност пък имаше във получени във Вайбър снимки, две снимки на полуголи жени. Каза, че са пратени от негов братовчед, който живее в Англия и често му праща вицове. Скоро питах въпросния братовчед и той каза, че е пращал само вицове, ако е имало от някой виц такава снимка е било това, само снимки не е пращал. Двете снимки са без текст по тях, както някои вицове примерно във фейсбук. Много съм огорчена. Имаме малко бебе, той се връща всеки ден у нас, но телефона му е с код и отказва да го махне. Бил сложил кода, за да не му трия контакти от фейсбук. Веднъж му изтрих няколко, но беше веднъж и много отдавна, а той сега ми замазва много по-сериозни ситуация с тази регистрация. Ако беше казал било е отдавна и съм я направил - добре. Но той отказва и това. Никога преди не бях му се ровила в телефона, само тези два пъти и останах потресена, направих го на шега, не очаквах да открия всичко това. Дайте ми съвет какво да правя, дори и да лъже, той настоява на лъжите си, а аз излизам кръгъл идиот.

Коментари

1.   Голям процент от мъжете обичат да флиртуват онлайн, да разглеждат снимки на красиви жени, да ровят в ппрно сайтове. Просто си гледат. Въпросът е докъде стига той с това поведение, дали се среща с жени от подобни сайтове( за мен е по -вероятно, да не се среща с тях). По важните въпроси, които трябва да си зададете е: Как той се отнася към вас? Грижи ли се за вас и бебето? Отнася ли се с достатъчно внимание и любов към Вас?
Не е било правилно да му триете контакти от телефона, това изразява вашата вътрешна несигурност. Когато нещо Ви тревожи е най -добре, да говорите с партньота си директно за това.

2.   Вие сте в една идилийка просто.

Ти триеш контакти, което показва колко си несигурна и ревнива, той пък си крие телефона, което може да е породено от това, че не иска нещо да се вижда или пък наистина може да означава, че си му разклатила доверието с тези ти прийоми...

Големите хора говорят помежду си... ако имат съмнения - това поражда проблеми. Трябва приоритетите да се избистрят. Поставяш ултиматом, ако можеш да си го позволиш, аз или телефонът и го блъфираш. Ако ли не... се примиряваш със ситуацията и туй то. Съмненията са като ръжда... тръгнат ли - спиране няма.

Братан.

3.   Много ясно можеш да покажеш на твоя хубостник, че нямаш намере -ние да го държиш за опашката и да го следиш, но има голяма вероятност да се разделите, ако доверието между вас го няма. Не изпадай в големи дебати, защото е сигурно, че си го пъха, дето не му е работа. Просто се подготви да се отървеш от големия ебач.

4.   Щом няма доверие във една връзка,пиши я бегала.

5.   Хора, кеф ли ви прави да съчинявате измислени истории?
Поне като мътите за пореден път нещо си, измислете реални неща, които да обсъждаме.

Майка с малко бебе хваща таткото да си урежда секс... Чудо голямо!
Щом му се прави, да прави!
Чудя се на жените! Мислите си, че мъжът ви трябва да ви е верен до гроб, щом сте му родили деца, а не се замисляте, през какво е минал, докато ви срещне, колко усилия му костват, за да осигури семейството си и най-накрая да ви търпи скования секс! Как ли пък не!
А вие на младини през колко у&я минахте, за да си начешате крастата? На използвана питка n на брой пъти, трябвало да си й верен! А у лево!

6.   Човекът още преди бебето е вършал други, но ти не си обърнала внимание.Мъжките оправдания са пълен смях. Някой друг направил баш в такъв сайт регистрация, получава голи снимки пък не ги трие. Фантастики.
Единственият начин май е да го хванеш е да не може да те излъже. Направи си фалшив профил и го пробвай. Родила си дете от лъжлив и шавлив мъж.

7.   Толкова 'съвпадения', не е на случайност. Поведението му е ясно като бял ден, не че ти си постъпила много добре като си му трила контакти. Ако нещо не те устройва просто си заминаваш, защото няма да го промениш така. Всички жени окуражавате подобно поведение с търпението си и даването на безброй шансове, щото сте си наумили че еди кой си е мъжа за вас и ще го промените. Да, ама не.

8.   Авторката: историята не е измислена. Пробван е с фалшив профил и казва, че имал жена и дете, не се поддава на флирт. Блъфирала съм и за телефона - пак е с код.

9.   Направи си и ти профил в един такъв сайт с готина снимка, веднага ще ти клъвнат много мъже, качи снимки на голи мъже в телефона и се постарай да ги види. Като те пита му отговори с неговите реплики.

10.   Спри да се ровиш. Правиш го в отчаян опит някак да установиш, че не е вярно. Но реално няма да научиш това, а в същото време му лазиш по нервите. Ако е толкова голяма драма за теб 1 или 2 изневери, зарязвай го. Само че после ако теглиш чертата ще установиш, че май няма голяма полза за никого. Какъвто си го намерила, такъв е. Не ти го е спуснал някой друг, а е твой избор. Проблем с изневерите имат мъжете, когато разберат с 5-10г закъснение, че децата им не са техни.

11.   Мижи да те лъжем. Това е неговата работа. Повече от ясно е, че ти се искаш да му повярваш, но той всъщност те лъже.

12.   Имаше един лаф - Хайде да не се следим, защото ще се хванем.. И ти така. Седни и помисли сериозно - ако той ти кръшка готова ли си да се разделиш с него и да гледаш бебето сама. От отговора на този въпрос произнтичат твоите следващи действия. Ако отговорът е да, то му поставяш условие да напусне всички тези сайтове и да ти покаже сам телефона си. Ти нямаш право да му триеш сайтове, така навлизаш грубо в личното му пространство и нараняваш достойнството му. Ако отговорът е не - спираш да се ровиш, размишляваш, дебнеш и прочие. Приемаш го такъв, какъто е. Вече имаш дете и отговорност към него. Не си тийнейджърка, която рови и прави сцени.