Какво порно ви възбужда наи-много?
Здравеите
М 36
Гледам всякакво порно, но тези новите въобще не ме кефят. Напомпани хуища, силкони навсякъде и яко бслъскане като животни. Наи ме възбужда италянското порно от 90те. Там вси4ко е естествено и натурално, нормални хуища космати пут*и и така. При вас как е кое наи-много ви възбужда? О4аквам и жените да се вклю4ат.

Коментари

1.   Мъртви животни.

2.   И мен ме кефи по-старото порно. По-естествено е.

3.   Харесва ми порно с млади красиви момичета с тотално епилирани красиви вагини с малки симетрични срамни устни. Харесвам средни по големина изпъкнали гърди със средни по големина зърна. Също дупето трябва да е идеално закръглено и много секси на поглед. Вагината трябва да има идеална хигиена. Такова момиче няма да остане недоволна от секса с мен. Ще я изям жива.

4.   Вече никакво порно, толкова много гледах, че вече претръпнах, наситих се, сега гледам само еротика, голи красиви фотомодели, направо красота. Даже ме хваща яд, защо съм си губил времето с отвратително порно с напомпани цицимори, грозни и разплути курви. Сега гледам само красота, така си започвам деня и цял ден ми е хубаво и красиво в душата. Пробвай и ще се убедиш, порното е за първичните, еротиката е за душата, чак сега открих красотата на жената!

5.   Определено и на мен ми харесва по естествените момичета,не струва съвременното

6.   Мъж на 27г съм,като малък на възраст 12до17години гледах предимно силиконови и напомпани но след това спряха да ме радват и минах на аматьорско от 16/17годишен дори си спомнях че бях запознал да се задоволявам повече и на снимки на мой приятелки или съоченички на които съм се сдобил с голи снимки и се фантазирах как им се празня по лице,гърди,коремче и дупето, но и това беше до възраст 20години след това спрях с тези работи защото винаги съм имал човек до мен с който да го правя всеки ден и нямах време за тези работи както и в момента дори неме привличат изобщо силиконови момичета или с големи надути устни просто гледам на тях вече като на животни които се съсипват .А в секса обичам най много оралната любов бавно и нежно да ми правят,както и аз на тях а в секса обичам също нежната любов а като по малък обичах да е бързо и малко по грубо.

7.   Horror porn, секс на публични места, гей порно, понякога forced, също би тройки. Стандартното порно просто не ме кефи.

Момиче

8.   Гледам домашно порно, което е 1:1, тъй като при него няма сценарий, няма "това се прави така, онова се прави по съвсем друг начин, това не ми харесва. Стоп! Хайде, отново!" Често пъти така се изразява режисьора към актьорите! Естествено на записа това е изрязано, но общо взето знам как е, тъй като съм чел от други, че в порното всичко е режисирано, но! Това "но" се отнася точно за домашното порно, където съпрузи пускат камерите и се записват, а някои вече и само с телефоните се записват, после пускат записа в мрежата и ние можем да ги гледаме, също така гледам и шимейлите-това са жени с пенис, които много обичат да мастурбират и после да се изпразват, като повечето използват дилда, вибратори, мастурбатори и овлажнители!

9.   Shemale от тези тайландските. Много искам да правя секс с такава

10.   Ж, 20, харесвам порно с писинг, БДСМ и хардкор с високи и красиви мъже с развита мускулатура и не прекалено големи, но и в никакъв случай малки пениси. Гледам и лесбийско порно.

11.   Жена на 27 години съм, освен БДСМ друго порно не гледам. Но моите фантазии и копнежи винаги са били с такава насоченост от преди да разбера, че има такова порно. Всеки си има своите фетиши.

12.   Ж 23
Харесвах японски, защото са много страстни, но ми омръзнаха, също passionate сцени, а не груби без тематика. Харесвам да има предистория и да се случи неочаквано и плавно. А не направо да почне сцената. Понякога lesbian, step mom, step dad.

13.   М 36
Много трудно си намирам каквото ми харесва. Не че не гледам, гледам, особено в периодите когато съм без партньорка.
Падам си по лесбийски и анални сцени - а ако са лесбийки правещи анален секс - джакпот. Но трябва и да има някакъв еротичен заряд, а не просто ръгане на нещо - някъде.
Както други потребители отбелязаха - предпочитам естествени форми - напомпаните силиконови "прелести" не ми харесват.
Друг неприятен за мен елемент е, че в порното секса го практикуват като професионален спорт. Липсва еротиката, чувствеността и прочее. Просто ръгане.

Ама каквото - такова...

14.   Кефи ме само генгбенг, в замунда рядко пускат качествен, или е с някакви лелки иои с млади момичета ама грозни и плоски.

15.   Кажете някои саит за порно торенти

16.   10,евала,жена-мечта.

17.   Немско порно!

18.   От номер 11:
Леле, като видях какво е БДСМ, ми прилоша, не искам да отварям, наистина ли има хора, които такова насилие ги възбужда, и го жени?

19.   18, вече нормалните станахме ненормални.

21.   От номер 11, И аз дълго време се чудех какво не ми е наред.. Защо ме привлича и възбужда насилието.. С времето просто го приех, а и не съм била с доминант, за да разбера, дали и в реалноста би ми харесало, както на въображаемо ниво.. Никой няма вина за нещата, които го привличат :) Но очевидно жените с такива копнежи сме много, иначе 50 нюанса сиво нямаше да стане такъв бестселър.

Вещица

25.   М - 28,хетеро. Най-харесвам писинг порното - писинг по време на секс (златен душ) от мъж към жена и обратното, т.нар. уетинг (напикаване), писинг на публични места или като цяло на места на които не е прието да се прави и т.н. Между другото това ми е втори коментар, който пиша към тази тема, надявам се поне този да успее...

26.   Генг бенг негри с бяла жена.
Ж21

30.   До номер 11
И аз само BDSM гледам
Харесвами да бъда роб да ме наказва красиво момиче. Ще бъде приятно да си разменим ролите. Мечтая си за момиче което си пада по тези BDSM

31.   До номер 11
Мъж на 45 год. Отдавна си мечтая за момиче като теб.

33.   Само аматьорско гледам. Скрити камери, съблекални, душове, хетеро мъже първи път с мъж, писинг, докинг, мастурбиране, selfsuck и искам да правя и тaкива неща.

34.   Бях налетяла на едно невероятно порно, в което красиво момиче влезе в някаква съблекалня на футболен отбор, или нещо подобно.. тя беше облечена също спортно- с тениска и шорти и там налетя на едни яки момчета, които я съблякоха и разпиляха от ебане. Чепеха я както им падне и и се изреждаха и във въдуха, докато я ебяха... Уж се дърпаше тя, ама беше толкова сладко да гледаш как тези хубави момчета пронизват с копията си това младо, красиво и розово пи'е, че ми се иска да се насладя на това отново, много ми е възбуждащо.

36.   Мъж съм и не гледам порно. Порното е за загубеняци, които не правят секс и грозни жени които никой не ги иска.

37.   Цял живот ме е било гнус от порното, просто не можех да разбера как на толкова много хора им харесва. Единствено за няколко месеца съм гледала, като разбрах, че има анимационно :-))) Сега от поне 10 г. не съм гледала.
Ж36

39.   С животни, хард, бдсм, хорър порн
Възбуждат ме по-извратените неща.
Просто ме палят, да ги гледам.
Но не си представям да съм участник в подобно нещо.
Само гледането.

Нормалното порно ми е скучно и еднообразно.

42.   В последно време все повече ме възбужда БДСМ-порно по конкретно жената да е вързана, но не да и се причинява болка а да бъде измъчвана с прекомерна възбуда преди да бъде чукана, до такава степен да бъде измъчвана от възбуда докато не може да се контролира и пикае от възбуда...

43.   Харесвам да гледам как жани правят свирки на здраво завързани маже. от това много се възбуждам. Харесва ми секс с пикане. И много други неща. харесвам. Мъж.

44.   В последно време аматьорски оргии. Има и испанско риалити - като Биг Брадър - Madlife ама всички са голи и по цял ден секс. Един ден бих участвала там.
Ж, 25