Странна случка
Като студент имах една авантюра. Бяхме се разделили с приятелката ми и на един купон се появи едно момиче, което като се погледнахме и се разтреперах, едвам се удържах да не я притисна. Няколко дни по-късно и се обадих и излязохме, ходихме на кафе, ресторант, клуб и накрая у нас, завършихме със секс до сутринта. Изпратих я и повече не и се обадих.
Още по-странно е друго. 2 години след случката се ожених за приятелката си, имаме и дъщеря, но дъщеря ни не прилича нито на мен, нито на майка си, а прилича на това момиче.
Има ли други с подобни случки или наблюдения?

Коментари

1.   дали все още има нещо,което те държи към случката с моомичето от преди две години?

2.   Толкова ви са слаби ангелите, а и жената веднага си е легнала с теб.

3.   Щом жена ти я е родила,няма как да прилича на това момиче. Просто така ти се струва

4.   Според мен подсъзнателно търсиш прилики и ги намираш в своята си глава. Явно имаш нещо недоизживяно с нея.

5.   Може да са роднини с жена ти, особено ако сте от някое село или малък град. Също така прекалено много се вглъбяваш и може би придаваш прекалено голямо значение на прилик, която не е особено голяма. И да е, е просто слуачйност.

6.   Ти гледай един ден дъщеря ти по нрав да не прилича на тая и да ляга с всеки, който я почерпи.

7.   Разтреперил се, едва се удържал, секс до сутринта...! И после ЗАЩО НЕ И СЕ ОБАДИ, БЕ ?!? Тъпанар!

8.   Ами както ти си кръшнал, тъй може и приятелка ти да е кръшнала, та затова детето не приличая нито на тебе, нито на нея. А това, че прилича на оная, която си чукал са твои фантазии.

9.   Сега, обяснявам една възможност, защо дъщеря ти от другата последваща жена прилича на момичето, с което си спал преди това:
Всъщност ти и онова момиче носите едни и същи гени, т.е. на родителите си, но просто при теб са натежали едните, а при нея другите. Това е възможно, ако например сте брат и сестра......примерно баща ти е чукал майка й или пък нейния твоята. С две думи някой от законнните съпрузи на майките ви е бил рогоносец и е гледал чуждо дете. И сега съвсем нормално е, част от твоите гени които носиш и които не са се проявили при теб, да са се проявили през поколение. И поради тази причина, момичето с което си бил и е приличало на някой от родителите ви да прилича на твоето дете.
Това горното го заявявам съвсем сериозно, никакъв бъзик не влагам тук. Нищо чудно, че още като си я видял си изпитал нещо, но не си се усетил, че не става дума за секс, а просто привличане между брат и сестра.

10.   Възможно е жена ти да е забременяла от роднина на онази. Или пък да сте брат и сестра, без да знаете. Последното не е толкова невероятно. Има такива случаи и съм гледал документални филми по темата. Просто когато брат и сестра се срещнат, без да знаят, че са такива, често между тях има несъзнателна телепатична връзка и те по странен начин много силно се привличат и нещата между тях много лесно и бързо пламват. И понеже не знаят, че са брат и сестра, лесно бъркат тази телепатична връзка със сексуално привличане. Дори нещо повече - те подсъзнателно отиват на едни и същи места, че да се срещнат уж случайно. Така че ако твоя или нейния баща е вършал на времето, като нищо е възможен сценарий. А може и всичко да е плод на твоята фантазия и да "намираш" нейни черти в детето си, ако имаш нещо недоизживяно с нея или ако ти е направила силно впечатление.

11.   Приятелката ти е изневерила с брата на момичето! Няма друго обяснение (шегувам се, според мен си въобразяваш).

12.   Авторе, не мислех да пиша тук и няма да влизам в подробности защото ми е твърде лично.
Реагирах по подобен начин когато се запознах с човек с когото се оказа че, имаме много близка кръвна/биологическа връзка.
Не само се разтреперихме и двамата, при подаването на ръце буквално премина силно статично електричество, отскочихме и двамата назад. След това трвперехме още по- силно, едновременно и двамата посегнахме всеки към своите си цигари, от треперене на ръцете разкъсахме кутиите по напълно еднакъв начин.
Аз съм жена, той- мъж. Седяхме и се гледахме някак "потъвайки" в очите на другият, беше като търсене на причината за което се случваше, обяснение някакво. Пихме по едно кафе, превърнахме се на раздяла и чувството беше подобно (различно, не същото, но подобно) на когато си влюбен и си в прегръдките на любимия човек, онова чувство "у дома съм си, толкова ми е хубаво тук".
Разликата е че, ние разсъждавахме извън първични инстинкти и се досетихме какво може да се случва и проверихме.
Дано не е каквото си мисля вашето...

13.   Ем, брат, европеидна раса сме, но и в нея има хора, които си приличат. А може и просто да си внушаваш. Защо не скъса с приятелката си след като още мислиш за оная? И дете имате, а още мислиш за другата. Ужас...

14.   Taзи, с която сте правили секс цяла нощ е прехвърлила ДНК-то си, чрез вагината си в тялото ти. Един вид тя се е клонирала в тебе, след това вече е лесно - спераматозоидите, които произвеждаш вече не е са с твоето, а с нейното ДНК. Нищо чудно, ако имаш второ дете и то да не прилича на вас (ти и майка му).

15.   Taзи, с която сте правили секс цяла нощ е прехвърлила ДНК-то си, чрез вагината си в тялото ти. Един вид тя се е клонирала в тебе, след това вече е лесно - спераматозоидите, които произвеждаш вече не е са с твоето, а с нейното ДНК. Нищо чудно, ако имаш второ дете и то да не прилича на вас (ти и майка му).

16.   Авторе, сигурен ли си че детето е от жена ти? Предполагам, че си подкупил хората в родилното, които са разменили децата на жените, а децата и двете са твои, след като и двете жени раждат по едно и също време, а ти си си харесал само една от жените, и сега харесваната от теб жена ще е сама с детето ти, а ти ще имаш детето и и ще му се радваш, но ще си нещастен с жената, с която си обвързан. Намери начин да се разведеш и да вземеш детето на жена ти, като я изкараш луда или наркоманка, и да се ожениш за тая дето много харесваш. Само така ще си много щастлив, ще си с две твои деца и с любимата жена.

17.   Вманиачаваш се. Горката ти жена - паднал й се е мъж, който се е влюбил в някаква картинка. В жена, която е видял един път в живота си. И търси дълбок смисъл в еднодневно преживяване от миналия век.