Мацките го отричат, но то се вижда!
Просто искам да попитам, защо отричате, че в онези моменти, когато погледнете към солидни, симпатични и стегнати типове не се замечтавате да си легнете с тях. Изключително се забелязва, когато сте с приятелки и приятели, по заведения и всякакви обществени места. Гледате към непознати мъже, които според всеобщото мнение са вървежни, и вероятно и вие ги виждате в същата светлина, но винаги отричате, че си го търсите. Защо е това лицемерие. Стана ми жал за,един приятел, като видях как неговата се пули в един висок релеф от друга компания, но случайно попаднал в нашата.Беше гадно за момчето, правите го масово. Винаги търсите лошите типчета, за да ви блъскат яко. И после лафите за любов и нежности.

Коментари

1.   Хора всякакви с вкусове всякакви. Всеки се "заглежда", т. е. вижда. И грозно, и хубаво, и т. н. Всеки има очи и оценява според вкуса си хората. Може някой да ти хареса, друг не. Може някоя да иска да си ляга с едва ли не всеки мъж, когото харесва, но други жени не са така. Да, винаги можеш да кажеш, че човекът отсреща е красив или пък не, както и да имаш неутрално мнение, но това не означава задължително, че искаш да си легнеш с всеки, когото оценяваш положително. Не значи, че изпитваш желанието всеки път! Хора всякакви! И от мъжете, и от жените.
Ж33

2.   Не слушай жените какво ти казват, а гледай какво правят и ще разбереш какви са.

3.   То пък щото мъжете не зяпат мадами и не им изтичат очите, нали? Но когато го прави мъж явно е оправдано, защото бил ловец и други такива смешки. Жените трябва да са като глухи и слепи.

4.   Е като съм необвързана много ясно че ще гледам,ама като съм с гадже не се занимавам да обръщам внимание или да заглеждам други мъже.

5.   И аз се чудя защо някоя жена би отрекла това... Предполагам е част от социалната ни роля все още да сме скромни, уж да не мислим за секс и прочее глупости, от които много дами не са се отървали. Но между ушаците, обикновено, се въртят точно такива мисли. Не се срамувам да призная, че гледам мъж, който ми харесва, но бих си спестила изказвания като "искам ма пълни кат агни" и т.н., защото са грозни независимо от коя страна. Най-тъпо е да седиш да се пулиш срещу някой готин представител на противоположния пол, а после да се правиш на умряла лисица.

6.   Българка и любов и нежност взаимно се изключат. Ганьовата дъщеря си ги харесва такива, тва не е нещо ново. Който иска що- годе сносна приятелка в днешно време, не се занимава с българки, особено тия от младото поколение, за по- възрастните не знам. Ама и те не са кой знае колко по- добри.

7.   Много хубаво генерализираш, но ще ти кажа нещо честно и то ще ти отвори очите за жените.
Понякога влизам в магазин и се заглеждам в рокля и я гледам дълго време, но дори през ум не ми минава нито да я пробвам, нито да я купя и проблемът не е в цената. Това ми се случва и с мъже, понякога забелязвам някого и си правя заключението, че е много красив, но това не означава, че искам да се запознаем или да спим заедно и ако дойде при мен, няма да проявя интерес.
На вас ви става като видите красива жена, ние не се подмокряме от всеки красив мъж.

8.   Е гледаме си, не може ли? Вие как гледате дупета, цици, следвате разни разголени мацки в инстаграм, гледате порно и т.н.? Нали, едно е да го загледаш за малко и съвсм друго да почнат да ти текат лигите по него докато си имаш човек до теб. Има един морал и възгледи разстояние между двата вида.

9.   Защо според теб солидни, симпатични, стегнати мъже са непременно лоши момчета?! Просто завист?
Естествено че, ги гледаме! Не сме слепи! Естествено че, и ние като вас богат и видите хубаво момиче си представяме бързи сценки! И какво?! Ако някоя отрича пред половинката си е само защото въпросната половинка ще е от токсичните ревнивци които отричат естествените процеси- зрително възприятие- действие на мозъка- химична реакция!
Хич даже не отричам, наслада за окото (и не само) си е да виждам симпатични, стегнати, солидни мъже!

10.   Мутра...

11.   Ти да не си автор и на това писание "Каквито и да са времената днес, темата за лошите момчета е все така актуална"?
Напомняш лисицата от старата приказка, която като не стигнала гроздето казала, че е кисело.

12.   Всеки ценител на хубавото може да погледне. Хубав мъж само някоя сляпа няма да го отрази.

13.   Ти сериозно ли? :D Все едно като мине някоя дългокоса красавица с идеални пропорции мъжете се обръщат на другата страна сигурно? :D Когато нещо е красиво е красиво и не може да му се отрече, дали било мъж или жена е без значение. В моята връзка това да се загледаш в нещо красиво е напълно нормално. Аз съм хетеро, но ако се появи някоя много красива мацка, понякога се и обръщам да я гледам.. Красота просто, естетика. Мъжете гледам да ги поглеждам по-дискретно де, но не се крия от приятеля ми. Преди няколко месеца погледнах един мъж за няколко секунди и моя до мен "Симпатичен е, и той те гледаше до преди малко" :D

14.   Едно е да мечтае да я дъни такъв.И ние мъжете си мечтаем често да чукаме разкрепостени мурви, и се заглеждаме по такива.Тов е човешко.Какво обаче правиш на практика е важно и как ще ти се стече живота.Всички жени, които познавам, и са имали връзки с лоши момчета в момента имат доста лоша съдба.Лошите момчета са ги били и зарязали с по едно две деца, някои от тях са успели да хванат някоя шматка, да ги носи на гърба си, повечето обаче имат доста лоша съдба.Живеят мизерно и се бъхтят сами и едвам свързват двата края.Кравичка с теленце, особенно на балканите, много трудно се навива да вземе някой.Повечето и мераклии са само за чук и бек.Сещам се за една бивша, бяхме на една бензиностанция тамън платих на касата и се качвах в колата, на няколко метра от нас беше спрял някакъв с едно бмв и го завъртя в кръг(дрифт) и тя нараво изпадна в екстаз и едва ли не се подмокри.След месец и бих дузпата, понеже тя ми призна, че ме помислила и мен за лошо момче, понеже съм разполагал с пари и съм карал бмв.После я напъна яко глада и ми се молеше да я взема.Отказах.После се хвана с бивш бандит, отиде да живее с него.Няколко години животът и беше ад, той и наду и стомаха.Сега е самотна майка живееща изключително бедно с болна майка.Не злобея или да и се подигравам, понеже не съм видял лошо от нея, но това е съдбата на почти всички жени занимава ли се с лоши момчета.

15.   Мъжете също се пулят в присъствието на други жени.

16.   Ми не си прав. Бившият имаше такава работа, че беше на път доста време. Работя с доста хора, така че срещам почти всекидневно някой (поне преди короната). Поглеждала съм друг и съм си мислила, да изглежда добре, но не е моя приятел. И до там. И после като се чуех с гаджето и се разтапях...

Това, че на твоя приятел се е случило одсказва, че мацката не е влюбена в него. И не можеш да съдиш за всички жени по n=1.

Лола

17.   Няма нищо лошо, нормално да ги привличат такива мъже, но после да не се правят на ощипани като се окаже че мускулестия тип е пълен тъпанар.

18.   Много е удобно да си мислите,че всичко опира до една визия. "Този има плочки,затова не харесва мен,а иначе съм толкова добра партия". Да, когато някой изглежда добре,той прави впечатление и на мъжете, и на жените. Но това съвсем не е достатъчно, за да плени една жена. Имам един познат- слаб е като солета, сравнително нисък е за мъж, общо взето на външен вид съвсем не е нещо особено. Обаче е толкова общителен, позитивен, контактен, НАЧЕТЕН и възпитан, че където и да отиде, всички жени се захласват по него. Та,да..затова ви е лесно да мислите,че харесват само мускулести и богати мъже. Все пак се изискват много усилия да се научите как да говорите с една жена, да повишавате непрекъснато общата си култура, да бъдете интересни.

19.   А ти защо не отидеш да спортуваш и заприличаш на "вървежните" мъже?

20.   Звучиш като човек, който се има за вървежен. А темата, респективно коментарите би трябвало да ти потвърдят "прозренията" и да ти повдигнат самочувствието.
Аз ще кажа, че това, че някой изглежда симпатично или предизвикателно, не е единствена причина да си легнеш с него. Като видиш какви простотии дрънка, какво неадекватно самочувствие има човека отсреща, тръпката за секс моментално се изпарява. Също, това че ще се загледаш по друг/а не означава, че не обичаш човека до себе и че не те възбужда. Така че недей да съжаляваш приятелите си, защото току-виж си се оказал по-достоен за съжаление. ;)

21.   Бъди сигурен, ще започнат да те убеждават, че си тъп, заблуден и нз си къв. Нали знаеш сюжетната линия? Аз харесвам високи и атлетични симпатяги--можех да бъда с такъв, ама не го заслужавах--новият ми приятел е далече от представите ми за яко момче, но имаме общи интереси, амбициозен и не ме ревнува--осъзнавам, че не ме привлича, но го обичам(това кърти направо :D хахаха)--харесах едно друго момче по мой вкус, обаче се страхувам да не се скарам с гаджето си--рискувах и преспах с него, но ше му кажа, че няма да се получи и ше си остана при моя, той ме обича и не искам да го наранявам(МЕГА СМЯХ, АМА МЕГА. ХАХАХАХ)--ние не правим хубав секс, а пък аз си имам нужди(пак гледа за някой алфа)

БРАТ, ТОВА Е ТОЛКОВА НЕЛЕПО, АМА ТОЛКОВА НЕЛЕПО. Имате брутални проблеми с егото си, момичета. Не си признавате нещата. Пичаги, ако си имате приятелки, знайте, така са почти всички ше бъдете сменени по някое време. А, на тия дето са се задомили и са родители, олеле майко. Там какви рога се носят, а колко ли тежат...

22.   Прав си авторе, ама то е двустранен процес. Аз като съм с моя рядко съм се загкеждала, трябва да е наистина ама наистина страхотна гледката. Даже след това ми е ставало неудобно, но той дори не забелязва. Обаче знаеш ли какво, забелязва много женски индивиди и си ги гледа, ама все отрича. Вече не ми пука и аз си зяпам, даже си харесвам един, защото знам че и той си харесва други. Писна ми да говорите за мъже и жени по отделно, всички хора сме еднакви понякога. И друго да ти кажа, една жена като е влюбена, ако ще и Джони Деб да и се слага няма да го погледна, аз започвам да се оглеждам когато ми липсва нещо, като например внимание, онзи поглед разбирането, и когато той зяпа други аз се комплексирам и ми става тъпо.

23.   По същата причина, поради която и вие мъжете пулите очите пред някакви кифли, силиконки и джуки тип “възпалена вагина”. Хората сме еднакви, и мъже и жени, какво да правиш.
Ж21

24.   Много не си наясно с материала и си зверски невеж, но такива сте си повечето, не се учудвам. Поредният... Затова сте сами.

Ж,23

25.   А ти, авторе, защо отричаш, че харесваш мъже? Правите го масово. Виждала съм няколко мъже, които харесват мъже, значи всички сте такива. Познавам те. Ти също си такъв.

Айде стига глупости. Ако приложим твоята логика, с теб трябва едва ли не да сме един и същ човек.

Ще ти се жените да те искат.

26.   това го научох по трудния начин и после като ги почнах и вътре и горе, изполвах ги по пълна програма

27.   аз като бивш спортист не смятам че това е така! Тренирал съм фитнес близо 12години с течение на времето започнах да взимам хранителни добавки и още по-сериозни препарати. В един миг се бях превърнал в анимационен герой целия бях релефен но внимание от женския пол почти нулев, с времето осъзнах дори че тези неща малко или много вредят и на ерекцията докато не дойде момента в който аз загубих всякаква чуствителност а желание за секс имах огромно. Тогава се осъзнах и спрях всякакви боклуци и така на татък, дори спрях и да тренирам и сега макар и на 36г да съм обеден че имам по силна ерекция от така наречените спортисчета на по 20и няколко годинки които се имат за животни. Такаче който си мисли че тези неща не са опасни много силно се лъже и всеки втори спортист го знае просто не си го признава

28.   Аз пък не знам защо, готините, нахакани, нацепени, интелигентни и т.н. мъже следва да се квалифицират непременно като лоши момчета. Под лоши момчета, ако се има предвид мутри, пройдохи и т.н. си падат плиткоумни жени, макар и някои да са красиви....по скоро тунинговани. Колко хубави жени, с образование, професии, произход и т.н. сте ги видели с гаджета някакви подобни тъпанари. Ако има, са нищожно малко.
Иначе напълно нормално жените да се заглеждат по хубави мъже, както и обратно. А и това е напълно нормално, ненормално е някакъв пишльо, шкембелия и посредствена да е хванал хубава мацка.....освен, ако не е само хубава. Съжалявам, че ще го кажа, ама с какъв аргумент по-грозните или средностатистически мъже претендират, че им се полагат и на тях хубави и умни жени. Освен ако не са с яко кинти. Ама бил добър, ама много я обичал и уважавал........ами то такива има и от по-класните мъже. На тях се полагат/по нормално е/ подобни жени.

29.   Н14, между копнежите и реалното дънене е тънка граница, нещата се случват доста лесно. Аз, един стрийт фитнес маниак от едно десетилетие, мога да ти разкажа много неща за изневерята, нямам една сериозна връзка в тоя живот, всичко е било с обвързани момичета за по дни. Подозирам, че ще остана дълго на тоя хал, но не ми е зле. Като имамаме предвид, че до напредналите 22 бях самец на ръчна, може да се добие хубава представа. Да направиш скок е хубаво, но се иска характер. Проблемът е, че аудиторията е тенденциозна и преобладаваща от едната страна, трудно мога да убедя някой в нещо. Ще допълня, че погледите са половин път към онова, останалото зависи от загледаният мъж. Не се успокоявайте, че роклите ги заглеждате, ама няма да ги купите. Ясни са нещата.

30.   Като ви чета, осъзнавам каква късметлийска съм. Аз просто нямам този проблем, защото за мен еталон и за привлекателност, и за ум, и за лични качества, и за социално присъствие е... собственият ми съпруг. Обикновено ми правят впечатление мъже, които външно приличат на него и ги заглеждам. Докато ги гледам, обиковено си мисля нещо от рода: "Я колко добре му стои на този човек светло бежово сако, трябва да взема такова на мъжа ми, ама той пък ще каже, че е твърде гейско, познавам си го аз, нищо, ще го убедя, че е много елегантен в него, ще накарам и някоя приятелка да му го каже и ще си го носи, много ще му отива, особено с велурени мокасини..." През това време въпросният гражданин също се вторачва в мен, аз отклонявам поглед, но подозирам, че си мисли: "Тази пък мацка как ме е зяпнала, ще ме изяде направо, неотразим съм значи".

31.   Естествено, че ще се заглеждаме по добре изглеждащи и стегнати мъже! Не виждам защо трябва да се оправдаваме или извиняваме за това.!Ти авторе да не би да не се ли заглеждаш по стойни и красиви жени? Ако самият ти не привличаш подобен тип внимание, то вземи мерки. Не се изисква кой знае каква дисциплина, за да се храниш правилно и да тренираш 2 пъти в седмицата. Ще ти се отрази добре и на самочувствието и ще си по зает със собствената си паничка вместо да си навираш носа в чуждата и да завиждаш.

32.   Ма хора, никой не се интересува чак толкова от вас конкретно. Как не го разбирате. И перо да си забучите в задника, ако не ви харесва, не ви харесва. Всеки си мисли, че светът се върти около него, а другите са му придворни и са създадени да го радват.

33.   защото са кучки

34.   Имам засиленото чувство, че написаният от 25 постинг, е написан от жена, която вижда и разглежда профилите на мъже, които не са й били симпатични с мненията си в сподели, че и знае така подробно положениетоним. Сега сериозно, 25, разсъждаваш на онзи тъп принцип, че като пишем еди какво си, ние сме еди какви си, етикираш. :) Никой, ама никой не ти гарантира, че можеш да познаваш мъже по писането, просто си леко повърхностна и не си чувала, че интелигентните хора имат критическо мислене. Само тъпащината гласи, че един мъж с критика към жените е отблъскван от тях, напротив, може и да е женен, с гадже, в предстоящо встъпление към връзка, какво знаеш ти? Кудкудякането е аргумент при глупавите, не при умните. Знаеш ли, мен са ме описвали по същия начин десетки пъти тук, а с някои съм се разминавал и са ми въртяли глава да зяпат, да, това е съвсем реално, колкотони дс не го проумявате. Малко е така ,,Харесвам го, ама няма да му го показвам" и се правите на важни. Гроздето наистина е кисело, ако съдим по смехотворният подбор с мъжете, на който ни правите свидетели.Толкова ли нямате самочувствие, пе да излизате с мухи, които зяпат лошо, като видят някой по-едър и чаровен от тях. Мястото ви не е там, така пе няма нужда от крайните ти констатирания.