Каквито и да са времената днес, темата за лошите момчета е все така актуална.
Просто се убеждавам, че и 40 годишната касиерка в магазинчето, и студентката първи курс са на един акъл. Виждам с очи и мисля с глава, знам към кой и защо се зазяпват. Не, не към тегавото 113 кила бате от фитнесите, но пак да е стегнато и да гледа лошо, това ги побърква. Видях една безсрамница, познавам я, има дете и мъж, на 37г. И мърсуваше само с поглед, с кой? Някакъв си, не е важен. Всички средностатистически сте така, а лъжете и правите мъжете и гаджетата си на маймуни, а не е като да не се нагледах на глупостите ви.

Коментари

1.   Глупост е всъщност тази тема с всичките си безсмилени обобщения.
ж33

2.   Ами да, така правим. На теб какъв ти е проблема с това, или просто се възмущаваш? Не виждам въпрос

4.   Разбрал съм отдавна, че момичетата и жените си падат по грозни, но мускулести "мъже". Изключително много грозни и противни плешиви "мъже" ходят с някви натокани кифли, но имат мускули и селско поведение, което влудява жените. Не знам какво да ти кажа, доста е зле положението.

5.   Чакай, бе, Джонсън. Каквито и да са времената, батките са също толкова актуални сред жените, колкото и леките жени сред мъжете. Така, че стига плюхте жените, когато и мъжете не са по- различни.
Редовно чета тук колко зле били жените или по- специално - българката, ама и мъжете не са нещо по- различно. Говоря за мнозинството, разбира се.

Black Sabbath

7.   Прав си бате!

8.   Алфите им държат много влага, правилно наблюдаваш. Става така, защото първо търсят кяр от една връзка с мъж, а не гледат мъжа. Изключенията са по-невзрачните жени, но и те точат лиги на мъже, като например Джейсън Момоа.

9.   И?! Ми стани и ти такъв вместо да злобееш по другите! Или нямаш "фъндък"?

10.   Нямам приятел и никога не съм имала-и супер ненавиждам мъже като теб,на които само жените са им криви. Крив си ти,защото ти е крив акъла! Не си мисли,че и вас ,,мъжете",дето се мислете за света вода ненапита,не мърсувате. Дори не знам какво значи тази дума,но ти ме караш да я употребявам. Крайно време е да се разбере-МЪЖЕ И ЖЕНИ-МЪРСУВАЩИ ИМА И ОТ ДВАТА ПОЛА И ДОКАТО НЕ СЕ СПРЕ ТАЗИ ВОЙНА НА ПОЛОВЕТЕ,НЯМА ДА ИМА РАВНОВЕСИЕ. УНИЩОЖАВАЙТЕ СЕ ВЗАИМНО,ДОКАТО НЕ СЕ ИЗБИЕТЕ. ДАНО НЯКОЙ ДЕН ВИ СВЕТНЕ ЛАМПАТА НА АКЪЛА!

11.   Времената винаги са били едни и същи.
Няма значение 1-ви или 21-ви век, човек чисто биологично не се е променил.
На времето, богатите хора са купували здрави и красиви коне, сега богатите хора купуват скъпи коли. Просто технологията се е променила, но в коренът нещата са същите.
Защо и в приказките се разказва за "Богат и красив принц на бял кон" а не за беден работник с магаре.
Чисто еволюционно, жените и мъжете се привличат от едни и същи неща, както и техните прадеди.
Тези приказки "едно време друго е било" са фантасмагории на хора, които не се интересуват от история и други предмети.

12.   Ако гледаха тебе, нямаше да са глупави и мръсници, нали? С тази отрицателна настройка много има да си стоиш сам и да злобееш, докато другите си живеят живота. Карай, не пречиш на никого и никой не те забелязва!

13.   А добър ден.Всички жени са к&рви включително и майка ми.Наполеон го е казал, ти това не го ли разбра ве авторе?

14.   Вие, мъжете, пък все едно не се зазяпвате по кифли и силиконки. Присмял се хърбел на щърбел.

15.   Ти си абсолютен злобар. Колко пъти ще пускаш теми за тия "лоши"жени? Ми стани гей бе! Ти па сигурно не си зяпал засукана мацка.

16.   "Просто се убеждавам, че и 40 годишната касиерка в магазинчето, и студентката първи курс са на един акъл."

Че, те жените имат ли акъл изобщо бе авторе? Освен, че са с по-малко мозък от мъжете са и с големи претенции. Били равни и равноправни, и сега не мъжете, ами жените били ловците, а мъжете били плячката! Усещаш ли на къде тръгват нещата? Според мен мъжете малко бият днес жените и за това сме на това дередже, където вилнее женско безумие и безнаказаност. Добре ще е някой да внесе корекция в поведението на мъжете, за да се осъзнаят и да сложат жените, където им е мястото с физическа сила, която им е дар от природата. Друго спасение за света (мъжкия) няма!

17.   Ма ще си зяпам който си искам, мрънкач такъв.

18.   Много рязко и емоционално заключение.Жените гледали ,а мъжете не? Търкулнало се гърнето ,та си намерило похлупака Напоследък забелязвам, че това го има и при двата пола.Ако жената е красива,ще подминеш ли без да я огледаш?

19.   Да,а значи и следващи теми тук гарнирани с два реда сълзи и три реда сополи от майки,търсещи тръпката в лошите момчета.Очаквайте включване.

20.   Повярвай и по-лоши примери съм виждал. Стигало се е до там, че жена си разярва семейството, децата, мъжа си, за да се "порадва" на двумесечния и нов любим. Секс, филми и нищо в главите и на двамата.

21.   Окей аз съм с не толкова прави зъби и имам лека гърбица на носа, и от към тяло не съм нищо особено. В мен ли ще се загледаш или по някоя красавица? Хайде не се правете на светци, виждаме кое какво е и как е устроен светът. Явно и ти не си от най-красивите щом бълваш омраза, ами намери си някоя като мен и я обичай. Къде е проблемът?

22.   Н 16, мода... За това е още по- добре да бъдат здрави "батки" мъжете до нас че, да наместват кокалите и чакрите на психари като вас.

23.   Не бе, ще гледаме разплутите безгръбначни като тебе. Марш обратно дупката, че грозите пейзажа, вие отхвърлените злобари с косматите шкембета ала тризнаци.

24.   И ние мъжете се заглеждаме по К&рви и коври. И мисловно ги опъваме. Друг е въпроса, кой по какъв път е решил да поеме. Само глупавите жени се захващат с лоши момчета. Малко от тях са успяли да излъжат някоя шматка в последствие за да се грижи за нея и детето и. Повечето са самотни майки на по 36-40г. живеещи на ръба на мизерията. И единствените им кандидати са, чукачи за по една нощ. Еми и аз такива бих искал само да ги ръгам. Некой си нерез я е ръгал и я надул, пък аз да издържам чужда семка, айде нема нужда.

26.   Солчица в отворена рана, логични са баналните и нервозни отговори. Няма лошо да зяпаш този и онзи, лошо е да го правиш пред гаджето си. Всички сте мишки недоклецани, яко си личи. Глупните за злобари, женомразци, мъже на сухо и пр са само защитна реакция. Не се променя истината. Жалка работа, но като гледам и сами си знаете. Тоя сайт е мега пристрастен и тенденциозен в полза на жените, ама то като са в мъжки живот, нормално

27.   На мен пък са ми много смешни такива химични "биячи". 2,06 съм висок. като почнат да се заяждат бързо им "свивам" сармите. Никога не ми е било цел да "показвам" плочи, гофрирани маркучи, мивки и т. н. Няма да променяме външен вид на баня. Като сила съм относително солиден, спортувам си най-редовно, ама да легна самоцелно за лицеви, за да очертавам нещо - айде не.

28.   Така е, жените не умеят да ограничават сексуалните си импулси и да ги разделят от чувството за любов. Затова често са влюбени в разни 'лоши момчета' и се надяват да ги променят. Нищо ново под слънцето, но има и изключения. Те са истински ценните жени, така че дерзай да попаднеш на такава авторе - жена която осъзнава себе си и не оставя разни мимолетни емоции да я контролират.

29.   27, много се изхвърляш! Такива женолюбци по на 2 и кусур метра съм ги виждал, какви сакатури са. Не се знае дали аз няма да ти свия сърмите и да клекнеш, като жаба. Все още правя по 107 лицеви опори за две минути и вдигам 190 кг. от лежанка. За другите ми способности няма смисъл да споменавам. По кротко го давай, защото жените не заслужават вече мъжка защита, а заслужават, това което си заслужават, и доста често вече си го получават!

30.   Ами, ако е с някой омега или бета до нея много ясно, че не само ще заглежда алфите, ами ще се и е@е с тях, до като омегата бъхти някъде да я храни пои и задоволява всичките и финансови капризи.Алфите чукат и ги забременяват, после омегите и бетите плащат. Живота е нечестен и не е длъжен никому.Обаче, ако е с Алфа няма да си позволи да загледа друг Алфа гарантирано, защото физическата сила е доказано от както свят светува, че респектира апсолютно всеки, дори и жените.

31.   Ами пробвай ме, по 150 ги правя сутрин преди закуска. Не се заяждам, наложил съм си го от години. Гребец съм и не ги усещам даже. 92 кила съм и си ми е съвсем добре с тях. Разни по 1,60-70 най-скачат. По-висок от 1,82 в родата нямам. Не казвам, че тръгвам нещо да правя, ама ако друг тръгне, трябва да има малко отпор отсреща. Даже не се смятам за висок, за баскетболист не ставам. Жив и здрав и весели празници.

32.   Голяма работа, че си 206 и стърчиш като стълба. Ако нямаш пропорционалност, ти си бастун. Сигурно си под 100 кг. Всеки мъж около 180-190 е по приятен за гледане, а и перфектен за бойни спортове физиката му тича, както и дрехите. Такива, като теб падат след стабилна канонада от тукати.

33.   Аз съм имал следния случай преди години. На един коледен банкет отидох с момиче, с което излизах вече около 1 седмица. След 2-3 часа това момиче вече се натискаше с един колега.....

34.   Ами доста добре съм, братчед, какво като съм под 100? 92 съм както казах и ми е съвсем добре с тях. Семи Шилт нали го знаеш, четирикратния световен шампион в К1? Идва в София всяка година, един път даже излязох на ринга срещу него. Той е 30 кила по-тежък от мен, ама не му се дадох. Даже го разклатих много сериозно няколко пъти. И не, не е играл "приятелски" и "лигаво". В спорта има уважение, но не трябва да се подарява нищо, трябва да присъства състезателния елемент, адреналина. Преди и след се поздравихме, горе се играе и това е. Гледа се и здравето, разбира се. Над 100 вече трябва да е някой 2,10 и нагоре. Имам и мощ, и ускорение с тия габарити. И държа, и мога да удрям, ако обстоятелствата ме принуждават. Весели празници желая!

35.   Ами аз съм жена и харесвам добрите жени, а не лошите момчета, така че явно не всички сме такива :D

36.   Зарежете ги тия филмари на стероидите, малък процент са им почитателките. Така, ако в България има мъж, който да бъде желан и някоя да зареже гаджето, а то да гледа завистливо и вражески, то този мъж ще има визията на Trevor Goddard. Повярвайте, че такова тяло искат всички жени в този сайт. И аз познавам двама с абсолютно същите пропорции, будят интерес и омраза навсякъде.