Как си избивате човек, по когото си падате, от главата?
Здравейте. Момиче на 20 съм. Преди месец попаднах на профила на едно много, много симпатично момче/мъж (на около 20-21), приятел на моя позната от университета. За първи път ми се случва толкова да харесам някой от снимка. Секси е, но не изглежда самовлюбен. Висок е, има яко тяло, от тези стегнатите, но не прекалено изваяни, че да те комплексират. Изглежда скромен и чист, има приятели и е студент. Живеем на 60 км един от друг, имаме 1-2 общи познати, но няма никакъв шанс да се запознаем, абсолютно никакъв. Естествено си има приятелка, за това дори не се изненадах. Като една млада жена, признавам си, изпитах яд, че аз съм сама, а това момиче има толкова готин човек до себе си.
Мина месец, но не мога да си го избия от главата. Все едно съм на 12...
Кажете ми, как да си го избия от главата. Сигурно ще кажете да си намеря гадже, но в момента ми е изключително трудно да създавам каквото и да са ново запознанство. По цял ден съм си вкъщи. Благодаря на тези, които изчетоха докрай.

Коментари

1.   Аз много пъти съм се влюбва Ла, с времето отминава. Ще има и други.

2.   Преодолейте страстите като им се отдадете.
Разпечатай му снимките налепи си ги навсякъде и си спукай сливата от търкане и ползване на снимките. После като го срещнеш му кажи - абе аз тебе колко съм те... кво като си имаш приятелка.

3.   Виж сега , сама си си го направила , търси по-упорито и ще намериш още по-готин пич от този . А до останлото ..... просто се социализирай и така , нещата ще ти се получат , ако спреш да завиждаш , имаш инстаграм , фейсбук - ПОЛЗВАЙ ГИ :3