Изневерявали ли сте някога?
Интересно ми е, анонимно да си признаем за изневерите. На колко години сте? Колко на брой и колко връзки сте имали до сега? Изневерявали ли сте на някого от партньорите си? Как се стигна до това и как се развиха нещата после?

Коментари

1.   Мъж съм, днес станах на 35 г. До сега съм имал 2 връзки, втората е с настояща ми съпруга, с която сме заедно от 19 годишни и за момента все още сме щастливо женени. До сега не съм изневерявал.

ПС: приемам поздравления за рожден ден.

2.   Номер 1 честит рожден ден !!!

3.   2, благодаря, приятел.

4.   Мъж на 22 съм, имал съм 1 сериоэна връэка и още 3-4 несериоэни. Имал съм въэможност да иэневеря и във всичките връэки, обаче НЕ обичам иэневерите и предпочитам най-малкото да си остана с чиста съвест пред себе си. НЕ съм иэневерявал и не мисля да го правя.

5.   Мъж на 36г, женен от 11г, изневерявал съм 10пъти до тук, като част от изневерите са продължавали по 1-2-3г

6.   Номер 1, честит рожден Ден!

7.   Н 1, добре дошъл на тази дата и щастлив живот нататък!

8.   Правил съм го в миналото........... но със сегашният ми акъл, разбирания и ценностна система не бих го направил. Ако имаш до себе си стойностен човек не се залъгвай с такива безсмислени начинания.

9.   Да, съвсем очеизвадно и съвсем спокойно си казвах "еее, ти си луд, какво се тровиш сега в миналото, да гледаме в бъдещето" за нещо от вчерашен ден например.
Повтарях негови думи на подобни случаи. Накрая даже казах съвсем спокойно че, друг довършва това което ТОЙ само може да започне, но не да свърши така че, е досадно присъствието му въобще.

10.   Честит рожден ден (предполагам на патерици вече) на Номер 1. Дано бракът си ви остане все така безоблачен. Цяло чудо е да видиш успешен брак вече особено пък и толкова дълъг.

Иначе: изневеряла съм за отмъщение. Нямам особен успех с мъжете, особено имаше една серия, в която попадах все на такива, които ми мачкаха самочувствието с коментари колко по-добре изглеждала еди коя си, какво щели да ѝ правят, колко безнадеждно грозна съм и прочее комплименти. Или пък порно маниаци, които прекарваха часове в сайтовете и после не можеха да го вдигнат. В един момент ми писна, озлобих се много, а и имах нужда да си докажа, че все пак и мен някой ме харесва. С добро и разговори не ставаше, а не ми беше достатъчно просто да ги оставя, така че активно започнах да си търся други мъже, да излизам повече и да общувам с хора. За щастие имах късмета да попадна на момчета, с които имаше взаимно привличане, държаха се нормално и т.н. Даже така срещнах най-голямата си любов, с когото не сме заедно вече, но винаги ще обичам. Както и да е, като не ставаше с добро, стана с лошо. Най-голямата обида за хора, които обичат да мачкат други и да се правят на големи съдници, е да ги удариш по собственото им его и несигурност. Защото всичките тъпи шегички и подигравки идват от желанието им да принизят другия и да се чувстват по-добре от себе си, обиждайки човека до тях. И така държах се дръпнато, правех си каквото искам, не вдигах телефона, отменях срещи, ходих с любовника на открити места, където могат да ме видят всички, забавлявах се и давах всичко, за да изглеждам щастлива, макар че цялото ми поведение се градеше на болка и комплекси. Започнах да се държа като тях, но още по-гадно, защото те залагаха на вербален тормоз, а аз на действия. Посещавах заведения, където знаех, че ще ги срещна, бях любезна, ухилена до уши и не спирах да се прегръщам и целувам с другия. Може на някои да се стори дребнаво, глупаво, курвенско, но резултатът беше чу-де-сен. Възмущение, увещания, ама защо и как, каква подмолна постъпка, молби да се събираме, рев и сополи. Пращах ги да си ходят при отбора от по-красиви и готини жени от мен, за които ми опяваха непрекъснато и всичко най-хубаво. Индивиди, които третират половинките си по подобен начин, заслужават да им се връща два пъти по-гадно. Ако си вземеш партньор, само за да го мачкаш, докато човекът просто се надява да бъде обичан и да има стойностна връзка, това е положението. Надявам се още да го помнят и да ме мразят, обиждат и кълнат.
Случвало ми се е 3 пъти, на 32 съм.

11.   Никога. Това е долнярска постъпка и се прави само от хора, които не могат да поемат отговорности.

Ако нещо ми липсва с даден човек, с който съм - ставам и се махам, а не лъжа него, себе си и евентуално трети лица.

Братан.

12.   Не, 30Ж, само двама.

14.   Винаги съм изневерявала. Не можех да си представя да остана цял живот с един и същи. Когато розбрах че и на мен ми изневерява му го поднесох същото както тук на вас и не съжалавам. Сега съм свободна и не изтиверявам на никого. Омъжих се за професията си:))))

15.   До номер 1-Честит Рожден Ден!Да си жив и здрав и все така верен мъж!

16.   На 23 съм имала съм 4 сериозни връзки (2 по 2 години,една 7 месеца и друга 11),възможности съм имала много,но никога не съм го правила.

17.   Жена на 30 години:

Имала съм няколко връзки. Изневерявала съм в една от тях. Нееднократно. Бях честна с него и му казах. Останахме заедно. Години по-късно се разделихме по други причини. За моногамните отношения съм и няма да се оправдавам. Не съм постъпила добре, но миналото си остава такова и важното е да осъзнаем уроците му. А истината е, че не бяхме един за друг, но и двамата се опитвахме да задържим една неперспективна връзка. Логично тя се разви така.

Сега съм с мъжа на живота ми. Абсолютно вярна съм му и душевно, и ментално, и физически. Вярвам, че и той на мен. Когато човек израсне достатъчно, тогава е способен на истинска връзка с друг израснал достатъчно човек. И тогава е готов на пълното отдаване и сливане на всички нива, като същевременно не се обезличава нито едната от двете личности, а напротив - стимулират взаимно индивидуалното и общото си развитие. Трептят в хармония!

Слях се с Любовта вътре в себе си и извън мен, Любовта към себе си и към външното. Постигнах хармонията. Щастлива съм и правя любимите същества (мъж, деца и прочие) щастливи! Пожелавам го и на всички вас!

П. С. Честит рожден ден на патерици, Номер 1! :)

18.   Мъж на 30. Необвързан съм. При една от връзките ми изневерих 7 пъти със 7 различни жени.

19.   Зависи кой какво разбира под изневяра. Отделно от това, възприятието за мъжа и жената са различни.
Изневярата не е за всяка психика. Понякога погубва а друг път възкресява. За трети е форма на социален контакт....

20.   Жена на 35 години съм. По време на първия ми брак, разбрах, че съпругът ми ми изневерява. Разделихме се, събрахме се. Щастието продължи твърде кратко и скоро той започна пак. Той винаги отсъстваше от вкъщи, пътуваше в чужбина по работа. Имала съм възможност много пъти да му изневеря, но до онзи момент не съм го направила, защото не мислех, че е редно. Но в момент на афект, след като разбрах пак за негова афера, го направих. Мислих, че ще сме "квит", уви- не стана така. Почувствах се омерзена. Не стига, че той ме мамеше, Ами му падах на нивото. Накрая сложих картите на масата, разведох се. Сега съм женена за втори път, никога не съм му изневерявала и няма да го направя. Стигнем ли до там да имам такива помисли, ще го напусна, но няма да правя такива неща зад гърба му.

21.   Ами хайде, авторе/авторке, признавай си!

22.   Аз пък не разбирам самата дума "изневяра". Ако съм болна и изпратя мъжа си за лекарства, а той се забави три часа, защото е завел някоя девойка на кафе, да - това е изневяра, без значение дали са правили секс или не. Ако се напият с приятели и решат на майтап да извикат компаньонки, не - за мен това не е изневяра. Не е изневяра и ако поканим втора жена в леглото, защото ще го правим заедно. "Изневяра" за мен е предателството, т.е. изместването ми назад в неговите приоритети, поставянето на емоционалните нужди на друга жена пред моите. Механичният секс не го броя за изневяра.
А аз самата толкова много го обичам, че просто нямам очи за други мъже. Ако ще Брад Пит, Джордж Клуни и който се сетите ми паднат на колене и ми изсипят торба диаманти за една нощ, прекарана с мен, просто няма как да ме съблазнят. Аз си искам да се сгуша в прегръдките на моя съпруг и да си заспим заедно.
Наскоро все ме търсеше уж по работа един по-възрастен колега, хубав, солиден мъж, с обноски, с положение. След един уж работен обяд посегна да ме целуне. Отблъснах го и не зная как съм го погледнала, но човекът моментално започна да се извинява. Казах му спокойно: "Виж сега, ти си мечтата на всяка жена, но на онази жена, която не е постигнала все още мечтата си. Аз я постигнах. Щях да постъпя по абсолютно същия начин, ако ти беше мой съпруг и друг мъж злоупотреби с приятелското ми доверие". Изчерви се като рак от срам и каза: "Мъжът ти е късметлия, дано и аз срещна жена като теб".

23.   Понеже е за статистиката - ще си призная.
Винаги съм изневерявал. Имам един бивш 13 годишен брак и 4 връзки, които са продължили над 2 години. Многамията не е за мен. Дори и когато не съм бил във връзка - винаги съм спал с повече от една жена.

И на мен са ми изневерявали. Звучи тъпо, но когато аз изневерявам не го имам за нещо сериозно - просто забавление. Не съм имал чувства към жена, с която изневерявам. Обратно - когато на мен са ми изневерявали и разбера - винаги прекъсвам връзките, макар да си давам сметка, че сигурно и при тях е както при мен.

Мен не са ме хващали досега, да чукам на дърво. Това не е съвсем случайно - винаги изневерявам внимателно, с жени от други среди и гледам да не оставям следи. Никога не съм задълбочавал изневяра.

25.   Мъж на 39г съм, семеен от 19г, винаги съм изневерявал и на мен също разбира се. В момента имам 3 любовници и не се оплаквам. Мисля че това е нормално в днешният свят.

26.   Не съм изневерявала, ако го направя, сигурно след това няма да мога да се погледна в отгледалото! Грозно е и жалко, и неуважително.

П.С. Но на мен са ми изневерявали

Ж24