Объркана съм!
Работя в голяма фирма,но започнах флирт с колега.Но той е женен.Разбрах ме се от самото начало,че това между нас е само секс,и да нямаме очаквания един от друг.Пишех ме си всеки ден,но аз му казах,че най добре е да не го правим повече освем когато се разберем за среща.От начало се съгласи,но после ми казваше,че не го търся,казах му че сме се разбрали от самато начало и не искам да си говорим само за секс.Започнахме да общуваме,след което ми каза че няма да му е приятно да излизам с други хора.Всичко се промени когато ми каза,че иска тройка с друга жена.Започнах да страня от него.Той ме ревнува от друг човек който показва интереса си към мен и ме обвинява че го лъжа и се виждам с другия.Имам чуството че си играе с мен

Коментари

1.   Да бе? Играе си с теб? Секс работната му играчка? Ти да видиш... :D

Егото на вреки мъж се разклаща, като нещо "негово" търси другаде. Дори изобщо да не те харесва, пак ще иска да искаш само него.

Троши си главата.

Братан.

2.   Просто сте се харесали, снушили сте се и толкова- няма драма.
До Коментар 1- Егото на комплексарите е разклатено още в момента когато си помислят,че притежават някого- т^панар, чети преди да пишеш коментари

3.   Това, което си правим ние като гадост никой друг не може да ни го причини. Правейки секс със зает човек наистина не разбирам какво очаквате? Дори някога и да стане изцяло твой за какво ти е такъв човек? Няма нищо по велико от това да обичаш свободен човек и да създадеш чиста връзка
Ж30

5.   Ревнува те

6.   Човекът работи на принципа "Моето си е мое, чуждото е общо". Ти си се съгласила, че сте само за единия секс, затова те третира като леко и дашно момиче за развлечение, защо се обиждаш?

7.   Ти хубаво имаш чувството, ами акъла къде ти е за да видиш че е абсолютен факт. Тоя човек иска да те използва и притежава. Хем да си има жена вкъщи, хем да има лично негова любовница другаде. Помисли струва ли си да се занимаваш с подобен човек и бъди готова да си поемеш последствията ако продължиш.

8.   Не му дреме за теб, просто не иска друг мъж да те ползва, защото ще вземеш да харесаш другия, да имате връзка, а тогава коя ще му е развлечението?! Избий си романтични микли и всякакви приказки от главата, просто не иска да си губи играчката.

9.   Значи той е женен. Не иска връзка с теб. Не ти предлага нищо сериозно. Ползва те за някакъв пършив секс. Ревнува те. Не те пуска да си хванеш друг. Иска да те употреби, за да си осъществи секс фантазията с 2 жени.

Въпросът тук е: Ако утре те помоли да си отрежеш ръката, за да я сервира на жена си с канела отгоре, това ще те обърка ли още? Или и тая мечта ще му изпълниш, щото може нещата да се обърнат? Може пък да размисли и да реши да избяга с теб на самотен остров...

Айде стига глупости, угаждаш на някакъв отвратителен тип (не бих го нарекла човек, защото хората имат срам, свян и граници). Ти не си добре.