Тя преспа с мен и ме заряза
Не я познавах, от различни градове сме. Един ден едно прекрасно момиче ми прати покана за приятелство. Веднага я приех, даже много се учудих, че толкова хубава се е загледала по някой като мен. Не, че съм злетак де, ама тя е космически красива.
Писа ми първа, докато аз още се любувах на снимките ѝ. След няколко дни се видяхме. Бе също толкова красива колкото и на снимките, даже повече. Говореше доста интелигентно, бе мила, ухаеше приятно. Аз единствено пелтечих от вълнение в първите 20-30 минути. Разходихме се в центъра, хапнахме пица, после отидохме у дома. Вечерта си говорихме до късно, направи ми доста на брой индиректни комплименти за всичко свързано с мен, после се целунахме, тя ме съблече и сещате се нататък... Сутринта се събудих рано и я нямаше. Във Фейсбук съм блокиран, нямам ѝ номера, не познавам нейни познати. Прекарах най-страстната нощ в живота си и най-хубавия ден преди това. Знам, че повече няма да я намеря, плюс това тя не е от тези за един. Не би ѝ стигнал може би, а може би просто обича да ловува. Много ми е мъчно, че ме заряза по толкова груб и унизителен начин, ама все пак беше хубаво. Ще се постарая да запомня само това. Знам, че съм жалък, така че не ми казвайте. (На 26 съм, тя на 23, ако има значение.) Имах нужда да споделя, това е.

Коментари

1.   Щом те е блокирала,значи не иска да я търсиш.

3.   Не и е харесало с теб, не си я обслужил хубаво, много просто.

4.   Дано да си ползвал презерватив, ако не- след 2 месеца си пусни анализ за спин включително.

5.   Мъжете как го правят това.. просто се води non strings attached..

секс и чао без емоции

6.   Толкова ли зле си се представил,че те е блокирала мъжки

7.   Обвързана е и не те харесва. Ако беше необвързана, нямаше да те бломира, а просто да не ти отговаря на съобщенията и да те мотае.. Може и сексут

8.   Не й е харесал секса с теб. Просто е и е близо до ума.