Бившият ми приятел иска отново да сме заедно!
Здравейте!
Имах връзка с разведен мъж с дете, всичко вървеше идеално, мислехме за дете, докато не реши да сложи край на връзката ни! Преживях го много трудно, изпаднах в депресия! Пишеше ми от време на време, докато не реши да ме блокира в социалните мрежи, след като си намери нова приятелка! Минаха няколко месеца и започна отново да ме търси, да ми пише, че е осъзнал грешката си, иска отново да сме заедно и щяло да бъде много по-хубаво от преди! Убеждава ме как нещата между приятелката му невървели, но в същото време не слага край на отношенията си с нея! Като го питам защо още е с нея ми казва чакам да мине Нова година и ще се разделя с нея! Започнах да се чувствам объркана и глупава, че отново се занимавам с него! Какво мога да очаквам от човек, който веднъж вече ме е наранил и изоставил, и който иска да изневерява на сегашната си приятелка с мен?

Коментари

1.   Ne се връщай ,прочети малко психология, защо се връщаш бившите.
В същото положение ме постави и моя бивш, е не се върнах, и не съжелявам . Търси ново начало , щтом веднъж те е предал ще има и втори път.
Ако за един мъж си била важна ,не би постъпил така с теб! Явно ти си била много по добър вариант от новата, затова иска да се върне ! Не го приемай!!

2.   Държи клона ,докато се хване и за твоя .
Остави го ,използвач е

3.   Ne се връщай ,прочети малко психология, защо се връщаш бившите.
В същото положение ме постави и моя бивш, е не се върнах, и не съжелявам . Търси ново начало , щтом веднъж те е предал ще има и втори път.
Ако за един мъж си била важна ,не би постъпил така с теб! Явно ти си била много по добър вариант от новата, затова иска да се върне ! Не го приемай!!

4.   Как се блокира в социалните мрежи и в тел. нали знаеш? До сега трябваше да си го направила. Върни му "милия" жест и го изхвърли от живота си.

5.   Нищо добро. Явно в момента имат проблеми за нещо, не му пуска, закъсал е за пари, тя иска пари и куп други обяснения. Това не те касае. За теб ситуацията е следната- имали сте връзка разделили сте се и те е блокирал. Но щом сегашната изгора нещо му е скръцнала със зъби, секса им не върви, търси теб, защото ти си предишната. Иска чрез теб да си подсигури къде да отиде, коя да го приюти и да не е на сухичко. Това е. Просто резервен вариант, ако приятелката го натири. Такива не пускат доброволно клона, никога няма да я остави. Просто ти гледа сеира и търси резерва.
Долна постъпка. Нито нея уважава, още по-малко теб. Оттървала си се от един ужасен човек. Блокирай го.

6.   Моят съвет е да го блокираш и да не се занимаваш повече с него. Само ти губи времето. Разбира се ако те устройва да си спасителна лодка / план Б / втора цигулка ( схвана ми идеята ) , можеш да го приемеш обратно.

Ронин

7.   Не!!! Лъже те!!!! Няма как да го разбереше. Не се усеща. Такива като него цял живот са лъгали и го правят с лекота...

8.   Оо,бягай от такива игрички на иди ми дойди.ми. Виж, че сам не знае какво иска. Това, което в момента няма. Незрял е. Инфантилно мислене. Когато някой ти каже, че нямаш място в живота му, намига тръгвай. Ти блокирай и тиограничи всички начини да те държинон стоп объе
Ркана. Направилли е избор дасе раздлите?Да. Насетне не му позволявай да съществува в твоя свят. Нищо хубаво няма да излезе от това. И разчита точно на твоята колебливост, с която нон стоп ще се чувствашобъркана. Коясии гъде.

9.   Имай достойнство. Само това ще кажа.

Братан.

10.   Има дете, занимава се с различни жени и не може да си седне на гъза и да реши какво иска. С такъв човек ли си представяш бъдещето?

11.   Стои далеч!