Влюбих се, как да постъпя?
Добър ден, пише ви момиче на 23г. Искам да излея всичко в мен и да споделя за съвет и реална странична гледна точка.
Всичко започна април месец с мъж 13г. по-голям от мен (при това чужденец). Запознахме се, той ме хареса и прояви интерес нещата да продължат, но аз отказвах, защото не можех да видя дори минимално бъдеще След около месец отново се видяхме, но повода беше делови, той имаше идея аз исках да инвестирам и имахме няколко срещи една от който в далечен град, и се наложи да останем в хотел. Тогава и се случи първият ни контакт с нещо като условие бизнес и секс, нищо повече. На мен ми хареса това предложени, макар преди да не ми се беше случвало само секс, реших да опитам. До тук добре, но изминаха около 2 месеца, а ние ставахме все по-близки и неразделни. Дойде лято, време за море и той настояваше да сме заедно, помислих и отново се съгласих. Почивката на мен много ми хареса, до момента, в който ме изпрати (той си остана на морето, тъй като е по-свободен от мен) и ми написа колко бил разочарован, че съм си пишела с други момчета. Поправете ме, ако греша, но както започнах 1во той сам постави условието "секс и бизнес", 2ро както споменах е чужденец и постоянно ми казваше как чака всеки момент да си тръгне, 3то чатовете бяха чисто приятелски с близки хора. Добре, казах щом това е проблем, няма да ти преча повече, но той каза прощавам ти със сто скандала. Така може би, не са се обяснявали и хората хванати в изневяра, аз за чат стана цял панайр. Още тогава усетих, че нещата не са добре, но го харесвах този човек и продължих да поддържам контакт. Така още месец, всичко беше супер, почти живеехме заедно дори, но един ден той отново ми поиска телефона за проверка, дадох му го, но аз исках неговия. Даде си телефона и с първото цъкане попадам на около 5-6 чата с момичета, без да ги чета казвам, че искам да си тръгна. Без скандали, без караници, за мен беше достатъчно. Не съм ревнива, даже въобще, но ме хвана яд, как аз за 2 чата трябваше да се моля и в същото време да ме прави на глупачка, естествено започна да ме спира, обяснението му беше, че тези чатове са последствия от мойте и ги изтри без да ги чета подробно. Знам, че постъпих много глупаво, имаше скандал все пак, той не ме пускаше да си тръгна и аз останах с думите да не се повтаря. От тогава нататък вече 4 месеца, мойте чатове са виновни за всяко едно нещо, скандали от нищото за тях. В един момент той ми казва, че на морето сме били в сериозна връзка за, която аз не знам, не е седнал да говорим за такива неща, но заради чатовете вече няма как да има нещо друго между нас. Казва ми го след като съм хлътнала до ушите по този човек. Имам 2 предишни връзки доста по-дълги с по-красиви и млади момчета, но с този човек всичко е различно. Наслаждавам се на всяка наша секунда. Просто се влюбих за много кратък период. Последния един месец и нещо, живеехме заедно изцяло, аз напуснах работа заради него с хиляди обещание, че ще ми помага финансово (никога не ми е било проблем да изкарнам доходите си с труд), но той се премести в друг град, а аз исках да съм с него. Преди 5 дена ми казва, че иска да отиде в ски курорт за 2-3 месеца сам, сега е там отново с думите " с чатовете от морето сериозно връзка, не може!". Моля дайте ми съвет как да променя нещата. Влюбих се, и не искам да го губя. Благодаря ви.

Коментари

1.   Забъркала си се в странни отношения и ние трябва да знаем? ! Какъв е този бизнес и секс, че аз се сещам само за едно нещо? Чужденец, какъв? Ти си се поставила в положение на компаньонка и държанка и очакваш нещо кой знае какво като отношение. Трудно ще стане като по филмите.

2.   Момиче, не си влюбена, а манипулирана!
Потърси психолог да ти помогне да си изясниш картинката.
Само си попаднала на изкусен манипулатор, на всичкото отгоре с мания за величие и затвърден нарцисизъм!
НЕ си влюбена!!! Жертва си на манипулациите му!

3.   На проституцията бизнес и секс ли му викат вече

4.   Аз мисля, че вече си го загубила. Ако искаше да е с теб, щеше да те вземе със себе си. Може да е отишъл с друга в курорта, не е проблем да намери там или в нета.

5.   Ти си влюбена в него и искаш да си го върнеш, но неговите чувства и намерения към теб какви са? Непрекъснато повтарял как чака с нетърпение да си тръгне, но не си е тръгнал. Иска те за компаньонка, към която предявява претенции за собственост. Ще ходи сам някъде за 3 месеца? Това какво ти говори- ако беше влюбен и имаше сериозни намерения, не би те оставил и за ден. Освен това е супер ревнив, от което не те очаква нищо хубаво. Дано не те изиграе и за парите, които си вложила в съвместния ви бизнес.

6.   Извинявай, подобни идиотщини и инфантилно поведение са характерни за 17-19-годишните, не за 23, да не говорим за 30 ...

7.   Ти си инвестирала в неговата идея, а после той щял да ти помага финансово!? Живели сте заедно и уж си влюбена в него, а му демонстрираш как си пишеш с други мъже!? Само на мен ли ми се струва, че действията ти са доста нелогични? Сега единственият ти шанс е да му кажеш, че си влюбена в него и би се радвала да имате сериозна връзка. Ако той вече не иска, няма как да го накараш насила. Свали картите и го остави той да реши.