Защо в България няма тип американски мъже?
Въпросът е ясен, защото българските мъже са грозни?
Повече са с ужасни носове тип клюн на птица.
Аз харесвам много актьор Зак Ефрон е такъв истински красив перфектен мъж тука няма!
Всички са с шкембета и грозни мазнини бузи.
Защото българските мъже са грозни и мазнини?

Жена 33г.
#ЗакЕфронпредложимибрак

Коментари

1-50 от 69

1.   Грозни български мъже = грозни български жени
точка по въпроса

2.   Ами по принцип аз пък не харесвам българските жени по същата причина. След 30 г. стават грозни трътли и мислят за глупости. Пример давам с китайките, които до 45-50 г. са като струни. Защо българките не могат да са като китайките? Защо след 30 г. все едно не са виждали храна? Че на всичко отгоре се и мислят за красиви, защото някой върви приказката, че били най-хубавите в света. Е, аз съм видял доста и ще кажа - абсолютно не могат да се сравняват с китайки, виетнамки, малайзийки, японки и корейки (това от дръпнатите), никакъв шанс да се сравянват с арабките и особено с индийките. На местна европейидна почва - не могат изобщо да се мерят с рускини, украинки, белорускини, полякини и чехкини, а на съседите - на малкия пръст на румънките не могат да стъпят, а и от туркините губят. В Латинска америка слагам бъгларските трътли на доста задна позиция, но особено зад знойните бразилки, колумбийки и венесуелки.....В крайна сметка българките спадат към грозните жени в света, като бият по красота само западно-европейките, англичанките, американките, негърките (за тези, които не обичат негърки) и филипинките от Азия (филипинките генетично също като българките имаг големи гъзове, а са и по-ниски, буренца). Та въпроса ми е ясен - защо българките са от най-грозните в света? Защо поне като рускините не може да сте? Поне руси и светлооки? И защо ви висват задниците след 30 г. възраст и да трябва да си търсим любовници? Защо сте такива кикимори?

3.   Питаш защо в България няма чернилки ли?
Или защо няма гейове?Имаа,има...

4.   даи ми пари за пластични операции и аз ще стана красив

5.   Тук повечето ходят навсякъде с коли. Масово по цял ден пушат цигари и пият бирички. Другата крайност са горилите от фитнеса.
Въпреки това не се подлъгвай. Не всички американци приличат на Зак Ефрон, както и не всички българи приличат на описаните от теб.

6.   Ти п'а си много убава.

Такъв е гена им. Защо азиатците са с дръпанти очи или негрите едри и големи мъже? Защо ти харесваш изкуствени неща и хора? Харесала някакъв, дето се е снимал в high musical school филмче или си мастурбирала на baywatches, lol!?

7.   Мъж на 31г.

Искаш ли да дойдеш да ми броиш плочките с език?
Да ми галиш jaw линията. Или секси показалата се брада от скорошното бръснене, която е добре очертана в сравнение с тази на Зак.
Да си играеш с изпъкналите ми вени на ръцете?

Двойник на Зак едва ли ще намериш, но не означава, че в България няма горещи сдържани мъже.

8.   Ами вероятно ти си още по-грозна, защото баща ти е същия.

Чингис Хан

9.   Ами, той Зак Ефрон е е типичния американски мъж. Типичния американски мъж е с много повече от едно шкембе. Относно носа, ако това ти е най-голямата драма с мъжете, браво за повърхностното мислене. Както има неподдържани мъже така има и неподдържани жени. Но, няма как една жена да иска някакъв добре поддържан мъж, ако самата тя е добре разлята. Има много готини мъже, които са образовани, изглеждат добре и т.н. Обаче не ми е известно те да тичат след дебели и прости жени.
Поздрави,
От един мъж без шкембе

10.   Егати комплексарката... Споко, добре сме българските мъже, но не търсим такива жени като теб.

11.   Това с гугъл преводач ли е превеждано от английски?

"Защо българските мъже са грозни и мазнини?" (fat на български е и дебел и мазнина) , "Аз харесвам много актьор Зак Ефрон" (къде е нептлният определителен член?)....

А ти била ли си в САЩ въобще или само по американските филми и музикални клипове съдиш за това какъв е средностатистическия американски мъж? Впрочем, от моите познати български мъже до 35 огромното болшинство нямат шкембета.

14.   Има нещо вярно в написаното. Аз също доста рядко срещам симпатични мъже. Не знам дали е поради факта, че живея в малък град и няма много разнообразие.

15.   До авторката : той Зак Ефрон размита за тебе,та чак и брак ще ти предложи... До # 2 : ей,смотльо,ходи в Корея тогава да живееш,щом толкова ти харесват корейките с небръснатите п.тки,Ега ти комплексара,остаряваме бързо заради такива като тебе,защото не си мърдате мадурите по цял ден от дивана да гледате мачове и да пиете бира,а жената води децата на градина,8 ч. работи,тича да напазарува, с торбите тича до детската градина,взема децата и се прибира,започва да готви,чисти,пере,подготвя нещата за утре,а ти седиш на дивана и си бъркаш в носа.И после били сме грозни.Ай сиктир,бе!!!!! От Жена на 56 г.

16.   Хъм, нека да почнем от начало.
1 Гледането на телевизия промива мозъка и вреди изключително много.
2 Средностатистическия американец е ДЕБЕЛ, още от 5 годишна възраст, а на 30 години вече се движи като балон.
3 Ако един актьор е красив не означава, че цялата му държава е пълна с красиви мъже.
4 САЩ, която посочихте за родина на този актьор, може да бъде обвързана с негри (чернокожи), които в никакъв случай не са с руса (подрусена коса) с прав нос.
5 Друга голяма група са МЕКСИКАНЦИТЕ, които в никакъв случай не влизат в категорията на посочения мъж.
6 СЪВЕТ това че са показали представител на някакво общество по телевизията, който представлява само 1 % от мъжкото съсловие не ви кара да обвинявате, че мъжете са грозни и дебели.
7 телевизионата пропаганда кара да мислите глупава. Една от причините например за намаляване на броя на Южно Американските държави, е че жените гледали сапунени сериали и си мислели и че те трябва да преуспеят.
Успех в промяната на парадигмите и не си врете носа в чуждата държава, щото всичките мъже дето сте ги раждали вие жените сте си ги избирали за бащи на децата си.

17.   А, не съм съгласна, никак даже. Американците са сред най- затлъстелите в света. С червени мазни бузи и като камби носове. Много от тях безкрайно глупави, не могат да мислят самостоятелно ако, добре че, им казват какво да мислят/чувстват, как да се държат/живеят. И към днешна дата още вярват в онзи хвърчащ лист хартийка за "независимост" та да даже и го празнуват.
Грандомани- колкото по- големи колите/къщите, толкова по-добре малки личните им капацитети. Да не говорим за лицемерното им "морал, чест" т.н. към семейството, а навън като изпуснати нерези.
Никога не бих допуснала около себе си определен тип български мъже- онези комплексари, знаеш за кои говоря.
Но ако сравним нашите качествени мъже с американските, винаги ще предпочета нашите.

Н 2, а ти просто си злобееш като отговор на поста, толкова са ти слаби ангелите че, веднага ти цъвнаха комплексите.
Точно в малка България има много богат, разнороден фенотип, както жени, така и мъже. Аз например съм с бяла кожа, меден цвят коса, тъмни очи с типичната форма на японски... Не живея в България и смятай че, включително в магазин японец ме е заговаря директно на неговият си език, а често китайци ме питат дали съм "смеска".
Имаме богат избор в България и зоната там въобще.
Обикновено жените сме много по- поддържани и след 30- те и дори след раждания. А често мъжете след 30- те и особено ако вече имате жена се отпускате- окичвате се със шкембето, занижавате дори личната хигиена, увисвате на вратовете на жените си като бавноразвиващи се деца.

18.   По принцип генетичното разнообразие на една нация е предопределящо за отговора на въпроса, който е зададен от жената написала този въпрос. В това отношение българската нация е изключително разнообразна.Тук има всякакви (руси, черни, червенокоси, синеоки, тъмнооки, ниски, високи и т.н). С други думи написаното от автора не отговаря на истината.

19.   Поредната курва, която се оплаква от мъжете... А защо не станеш лесбийка? Всички жени са с малки носове.

20.   Аз бих попитал що българските женици не стават нито по външност, нито по характер и мислене? Второто ти го потвърждаваш с написаното си. И тва го пише жена на 33 години. Да беше някоя 13- 14 годишна е по- приемливо. Извод- далеч от българки ако ще и като Зак Ефрон да си ( който и да е този).

21.   Авторката мога да се хвана на бас, че не е на повече от 18, да не кажа 15, нищо, че е написала 33.
Номер 2 донякъде е прав, но само донакъде. Българските жени са естествено красиви като цяло, но нямат никакъв усет за красота и естестика. Или си слагат неща, с които се загрозяват, или тотално се занемаряват и директно си казват, че не им пука как изглеждат.
Искрено обаче се разсмях на частта, че арабки, индийки, туркини, румънки били по-красиви. Аз съм живяла с такива на квартира в чужбина. Не ти пожелавам да се събудиш до такава и да я видиш сутринта, особено арабките и индийките. Дори негърките ще ти се сторят Мис Свят. Просто знаят как да се направят хубави.
Ж26

22.   Ми като не ти харесват ходи и си търси в САЩ!

23.   Е, не са всичките грозни и запуснати. Има такива, които се поддържат и също има такива с правилн черти. Вярно е масово са като в описанието, но не са всички. В някои държави има повече мъже с правилни черти, но пък масово са хомосексуални. Жените като цяло също не са по-красиви от северноевропейките например. Но всичко е много индивидуално и си е до човек. Някои са красиви, много са грозни. А за това, че много са неподдържани са си виновни самите те и храната, която ядят. Все пак да не преувеличаваме и да не се изхвърляме излишно. На мен конкретно пък Зак Ефрон ми е противен, на мен не ми харесва.

Ж31

24.   Авторке, ти била ли си някога в Щатите?
Колко простотия има на този свят...

25.   С такива вещици по улиците какъв Ефрон търсиш?
За българската жена е достатъчно нещо средно между Кърмит и Коксал Баба

26.   Зак Ефрон не е тип американски мъж, а тип холивудски актьор :) На него му плащат да е във форма и поддържан; сигурно ходи на козметик повече от средностатическа жена;
Надявам се темата да е пързалка, това не може да е писано от жена на 33 години. Особено с хаштага накрая :) може би е объркана първата цифра и стана дума за 13-годишна?
Ж32

27.   1 година нон-стоп еб*х една такава лелка, която се оплакваше от мъжа си. Дебел бил, разпуснал се, не й обръщал внимание. Няма да повярвате, ама с 2 енотикончета във вайбър - цвете и целувчица си получавах ебането. Къде ли не й го набутвах, от задника в устата съм й го слагал, а съм й обяснявал колко невероятна и уникална жена е и най-важното - неоценена. Беше готова да ми прави свирки цяла вечер само ако й обясня, че е уникална и неоценена :)))). В крайна сметка реши, че съм бил мъжа на живота й и се наложи да я изхвърля като мръсния парцал, който е. Знаете ли най-смешната част от историята? Когато я изритах като парцал пускаше ФБ статуси против мъжете като цяло хаха. Искам да ви кажа, че съм ебал точно 3 такива кранти. Най-лесните жени на света - обяснете им, че са красиви, уникални ианй-важното - НЕОЦЕНЕНИ, ще ви лапат хуищата без да поемате никакви ангажименти поне 1 година, толкова прости са.

28.   Кристино, пак ли си тука ма, да еба твойта мама проста мързелива! Марш да ми переш гащите и да чистиш къщата, свиньо мързелива. Докога ще висиш в интернет бе, животно дебело, грозно? Вчера яде шамари за лоша манджа, днес за чистенето и прането ще те бия, овцо!

29.   10 Толкова сте добре, че се изсипвате с тонове тука да се оплаквате, че или никоя не ви иска и си плашате, или сте девствени на 30 години. Хаххаахах Що сте толкова смешни и нелепи бе ганьовчета Хахахах

30.   Защото на българина не е заложено да е красив мъж. На него е заложено генетично да е нисък, трътлест хейтър, който слуша чалга, мята салфетки, точи лиги по силиконови жени. Мечтае си да е с такава жена, ама няма нито физическите данни, нито финансовите възможности за такава жена. Бг мъжът пие като за световно, хапва пържолки и сланинки и знае всичко. Бг мъжът може да се види пред блока заедно с другите мачовци да лочи ракия или бира, да надува чалга и псува на воля. На фитнес ходи , за да си прави селфита и сваля жените там. Рядко ще се види красив мъж. Не че няма, но са митични същества.

31.   2, ти си виждал рускини, ама в някоя чалготека и тия, дето идват на морето, търсещи секс с екзотичен балканец. Поработи в някой хотел и виж какви мамашки са, колко ядат, пият и как едва се побират в дрехите си. Тия хубави рускини са като си пийнете мъжете повечко и тези, които виждате на екрана и с фотошопа.
Хубави жени са латино жените. Всякакви съветски са един дол дренки- пиянки , разклатени и мръсна нация.

32.   И аз питам що българските жени са такива кифли...

#кифла

33.   А защо в България няма жени като Моника Белучи?

34.   И аз викам същото! Защо в България няма американски тип жени? Въпросът е ясен, защото българските жени са грозни! Повечето пият и пушат, а някой, и друсат повече от влаковете на БДЖ. Всички са едни дебели, отпуснати и с тъмни очи. Аз харесвам много манекенката Тейлър Хил, ама тук такива жени няма! Всички са отпуснати, ниски тъмни балкански субекти.

Защо българските жени са грозни?

Момче на 19г.
#ТейлърХилОмъжиСеЗаМен

35.   Зак е от Закарий...бааааш хамериканец!

36.   Аз не вярвам да си жена на 33. По-скоро си на 13 и съответно си още малко тъпичка.

37.   Защото се хранят с това, с което се хранят и българските жени и го дават и на българските мъже. Каквито са едните, такива са и другите.

38.   Не всички мъже в Америка са първи красавци, както и не всеки българин е с шкембе. Това на всички ни е ясно. Според мен въпросът на авторката е провокиран от големия брой мъже, отговарящи на второто описание. Била съм в Щатите за кратко, почти всеки втори мъж е нормално изглеждащ (разбирайте добре сложен, не с мускули и т.н.), както и с правилни черти на лицето. Има си и от красавците тип Ефрон, но то е ясно, че са единици, а и не са ми много интересни. Лошото е, че като се прибрах в България след това, някак не ми допадаха мъжете - нито на външен вид, нито като обноски. (Разбира се, имаше изключения, тук говорим в общия случай.) Наистина повечето са се отпуснали в чисто физическо отношение, а в лицата рядко се вижда някой симпатичен. Дори в голям град като София се е случвало да обикалям 2-3 часа из града и да видя едва един или двама, които да ми допаднат визуално. За сравнение - в Щатите за същото време се е случвало да виждам десетина, че и повече понякога, и то без да си го поставям за цел, и на всичкото отгоре в далеч по-малък град от София. За държанието няма да коментирам, че ще стане дълго. Та мисълта ми е, че разбирам авторката и й съчувствам, не е само тя, и аз виждам същата тенденция като нея. Но няма как, щем, не щем, ще се нагаждаме към това, което се предлага. :) То е видно, че и мъжете мислят така за българките, така че е взаимно. :)))

39.   Не знам какви мъже няма, и въобще какво е "тип американски мъже" (може би индианци...), но твоите разсъждания са характерни за 16-18 годишна възраст. На 33, според мен, говори за сериозна умствена изостаналост...

40.   Честно казано, именно тук съм виждала едни от най-красивите мъже - невероятно съчетание на южни и северни черти, една страхотна симетрия в лицата. Разбира се, далеч е всички български мъже са красиви, но които са красиви - са много, невероятно красиви. А тоя Зак Ефрон е едно невзрачно еврейче, даже не е никакъв расов американец от англо-саксонски тип.

41.   Човек ако тоя педал с квадратната челюст и всички северноевропейци с изсечените им правоъгълни лица и широки ченета приличащи на тревопасни са ти хубави незнам какво да ти кажа наистина. А това, че ти си в гетото или в някое мюсюлманско село пълно с араби и им уписваш грозните гаги не значи че познаваш българи.
Българите имаме доста прибрани лица с правилни черти за разлика от българките.

42.   Има повече красиви мъже в Бг отколкото жени ! Повечето мъже които съм срещала са поддържани , спортуващи , хранещи се здравословно ! И за разлика от жените са си естественно красиви , за разлика от тунингованите мадами с направени носове и джуки ! И да ти кажа че красивите мъже в българия избират чужденките пред българките ,например Орлин Павлов ! Аз съм наполовина българка,наполовина рускиня , живея в Русия и според мен мъжете в Б-Я са доста по-красиви...

43.   Не си ли малко голяма да си падаш по Зак Ефрон..... Май,Май като гледам скоро само коткитети ще те харесват ;) ! И сигурно си "по-красива" от Александра Дадарио или Ана де Армас .

44.   На 33 си и още си мечтаеш за телевизионни герои, вместо да си създала семейство и в момента да прекарваш времето си с него.
Мъж на 21

45.   Холивудските Кеновци и Барбита са изкуствено създадени човекоподобни . За да могат шарани като теб да лапат и да си стоят бездетни до живот. Или в най добрия случай теглят една майна на мъжлето до себе си , дето се поти и бачка денонощно да може да сложи хляб на масата.

Иди ги виж в Щатите Заковците. Зад секи ъгъл ще виждаш не шкембета ами китове. Точно българския мъж е започнал да прилича на американците. По зададен шаблон

47.   Мила авторке, вероятно още в пубертета, американската нация не е нация. Добре ме чу! Няма такова нещо като американец - всички са потомци на различни европейски и не само народи. Та когато се смесят толкова много различни народи, все в някоя комбинация ще има подобен външен вид. При любопитство можеш да разучиш родословието Ефроново и да се ориентираш откъде може да се е появил - на ниво държави. Дали е потомък на гърци, унгарци, чехи, французи или кой знае на кого.

Така че категорично не се притеснявам, че нацията ни не се е омесила с цяла Европа, Азия и Африка, та даже и Южна Америка! Спокойно, ще минат малко години и ще превъзмогнеш факта, че тук Ефроновци няма и че истинският Ефрон няма дори да те погледне, докато те прегазва с колата си, ако си пред нея. Идеалът си е идеал, но в един момент щеш-не щеш започваш да търсиш реални хора, а Ефроновците ги оставяш да живеят звездния си живот, докато могат.

48.   Грозни са новото поколение бъдещи мъже ,защото жените които са ги раждали са тъпи курви ебани от маймуни цигани и дебелии мазни турски цигани и негри и са им преебали гените.

49.   Зак Ефрон е от САЩ. Да си американец значи да се назоваваш със националност. Националност е различие от потекло.

Има бели американци, има чернокожи американци, има азитски американци, хиспаник американци.

Горните категории са грубо назоваване на групи хора със сходни генетични характеристики.

Зак Ефрон е със разновидни европейски гени. Гените при американците биват по-разнообразни от тези на други места по света където няма толкова разнообразие от хора.

Българите също не са едни и същи, гените при всички се различават. Гените при хората назоваващи се във региона Франция като 'французи', или пък тези назоваващи се за италянци и прочие - също.

Има хора със големи носове; големи и малки очи; има хора със сини, кафеви, зелени очи; има хора високи и ниски; има пълни и слаби хора; има хора със кафеви, руси, червени, черни коси и такива с боядисани в лилаво ако ще; има хора с плешиви глави и хора с коси; има хора със окосмено тяло и такива без; има хора с крака и ръце и такива без; има хора със шизофрения и такива без или пък със рак и такива без; има, има, има.....

Идеални хора няма. Ти също не си цвете.. научи се на емпатия и на приемственост.

Всъщност, жените са красиви като млади и с възраста стават по-зле. Мъжете с възраста продължават да изглеждат красиви до около 50.

Чети, учи, защото ти пък не си от много умните (не че аз съм гений, но за това което ти казвам ти казвам образователно защото Аз ги съзнавам тези неща и не само за темата ти а постоянно)

50.   В допълнение към коментара ми (39)

Ето ти от Ethniceleb потеклото на актьора:

Ashkenazi Jewish (grandfather), as well as English, German, Scottish, possibly around 1/16th Irish, and remote Dutch and Belgian/Flemish

Иди търси човек със такива гени сега.. американците са смесени още повече от българите и французите

52.   Ти па щото си Памела Андерсън сигурно. На Зак това му е работата. Няма как средно статистически мъж да работи по 8 плюс часа, за да сложи нещо на масата, да си гледа жената, семейството и да си изпълнява домашните задължения и в същото време да прекарва по няколко часа на ден във фитнеса, гримьорната и спа комплексите и да си има екип от коафьори, гримьори, козметици, диетолози, пластични хирурзи, фитнес инструктори, модни експерти, шофьори и икономи. А и на средностатическия мъж последния му дерт е някоя тийн кифла да го хареса.

54.   Ебаси темата и коментарите, като тръгнеш да ги четеш от началото до края. Особено номер 25 - хахахаха, напълно прав е.

55.   Тежък и философски въпрос. И аз се чудя защо българките са безмозъчни плашила, но се имат за нещо повече. За пример си ти, достатъчно неграмотна, за да не знае разликата между американски мъж и холивудски актьор. Типичният американец е с наднормено тегло, в дълг, с ужасно чувство за мода. Знам, защото живея в Америка, а ти не си напускала курника на село. Ако си жена, де. Може спокойно да си пак оня трол-аутист, който пише подобни глупости из форума.

Най-много ме радват български селяндурки, мьекащи как заслужават Брад Пит, Том Круз или друг подобен, а мязат буквално на Борат.

1-50 от 69