Не знам как да продължа,
Здравейте,
На 26г. завършил университет преди 2г, работя (в малко магазинче) тренирам фитнес, интересувам се от технологии, джаджи. От към момичетата само греди целя, явно на такива попадам явно не рискувам или нз.. не съм някой кретен.. мил забавен..

За нея на 19г. Учи в сф , симпатично скромно момиче, не обича да излиза по кафета/диско.. домашарка си е(по нейни думи).. умно момиче, не я някое наперено има какво да си кажеш с нея.

Започнахме да си пишем... опознавахме се ау.. закачки.. намеци.. не качваше никакви снимки.. имаше 3 и това бяха..
Само една единствена снимка ми пусна за почти 2 седмици писане..
Бъзиках я дори на тази тема че май май те срам .. а у.. както и да е.. исках други снимки за да мога да я опозная още повече.

По едно време и казах искаш ли да се видим след някой друг ден.. отговори ми след 2-3 дни се прибирам и като се прибера ще се разберем.
Не и досаждах, тя ме потърси.. как съм какво правя.. попита ме да ли остава поканата за среща.. казах и да разбира се стига да имаш желание.
То пък точно в тези дни затвориха всичко.. след ден я попитах къде ще си на 8ми къде ще честваш.. тя каза, че не знае но би искала дори виртуално да ми прави компания(тъй като и споделих че ще съм си вкъщи на 8ми). И директно и казах става кажи си телефона, даде го. На другия ден сутринта я изненадах като и се обадих за добро утро ,беше много развълнувана и не спря да говори колко е мило.. колко в мило..

След това ден два пак си писахме пак и звънях точно на 8ми.. напълно се отпусна вече.. споделяше ми.. нямаше търпение да се видим.. и чаках да се прибере и да отида ...намекваше ми че ако съм послушен може и мен да гушка(вместо нейната приятелка от снимка която тя ми препрати(втората снимка)) така ... вече я бях харесал просто като човек не ме касаеше как изглежда просто си казах ей това момиче си заслужава...

И след ден се случи нещо неприятно... почина баща и.. тя ми беше споделяла че не живеят заедно разделени са били техните ..

Не знаех какво да и кажа да и помогна... писах и да бъде силна.. след ден пак и писах.. как си.. добре ли си.. ако има нещо насреща съм звънни ми пиши ми ако искаш да споделишш..
Каза че е по добре.. звънна ми чухме се.. но колкото и да казваше че е добре знаех че няма да е същата...

Гледах да не и досаждам излишно.. донякъде пак започна да си възвръща усмивката.. исках да я разсмивам да я разсейвам.. но нещо вече го чувствах че не както трябва.. оставих ден два да не и досаждам тя ме потърси.. но пак тя не беше същата... не знаех какво да напраяя наистина...
Реших да и говоря само позитивни неща и прочие.. но тя малко по малко се отдръпна.. ден беше радостна че е я търся.. на другия ден беше в другата крайност.. в такъв етап от живота ..

Намалих досажданията и пишех когато тя има желание.. минаха се две седмици но в последните дни напълно я изгубих.. отговорите и излъчваха студенина...
Писах и в понеделник.. и я оставих.. идваше бъдни вечер.. на коледа и честитих и тя отвърна просто все едно искаше да ме отреже.. окей няма проблеми..
на други ден пак и писах звъннах поговорихме за малко че искам я видя.. дори е идвала с приятелки близо до мен... 15км

Днес само сийваше.. попитах явно си заета или досаждам.. ако нещо ... отговори на два три пъти и спрях...

Не знам как да продължа.. съчуствам и за случилото се.. дори и нищо да не излезе няма значение... въпроса е че малко по малко започнах да я харесвам до такава степен че да не ми излиза от главата, а не знам да ли харесването е взаимно...

Казвала мие доста неща които ме довеждат на мисълта че ме харесва: интересуваше се как какво къде правя, да се пазя.. че съм човек който си заслужава, бъзикаше постоянно...че след месец като дойде сесията ще има нужда от моята морална и физическа подкрепа.. че ще си взима квартира и че иска да.идвам..при нея..

А в предишни ситуации в които нещата просто или отиват подяволите или спират до едно положение винаги се чувствам като премазан няколко месеца след това...

Приемам съвети...

Коментари

1.   Харесва те ,след всичко което си написал.За сега обаче не е ясно какво се случва в главата и.Тези връзки от разстояние са трудни,но никой не може да ме убеди,че не сближават хората. Сближават ги и то много,но трудно се подържат. Знам как се чувстваш, браво,за това,че я подкрепяш.Обмилсял ли си да и кажеш в прав текст че я харесваш, има ли шанс въпреки разстоянието да сте заедно? Продължавай да говориш с нея, трудното е,защото вече я харесваш достътъчно,че да не сикаш да се отделиш от нея,... но и се опитай да не прекаляваш за да не се отдръпне.

2.   Доста често съм и намеквал и то е и пределно ясно че я харесвам и то като човек не като сексуален обект. Директно харесвам те не съм и казал все пак това се казва очи в очи..
Разстоянието реално не е много 40км, но в бъдещ период(февруари) и аз обмислям нещо за в софия така че мога да бъда близо до нея.

Сега съм решил да я оставя за момент да не и досаждам.. виждам я онлайн е седи..побъркваме това нещо.. искам да и пиша...
Първо си Казвам нека и дам време да обмисли кой съм аз и какъв съм..
Второ ако ме потърси значи има някакъв интерес..
Трето не ми пречи да и пиша и сега и утре и други ден.. но и аз съм човек и колкото и да е, ти става тъпо.. сдухваш се.. като те игнорират.
4то обмислях да се опитам изобщо да не мисля за нея.. уви трудно..
5то обмислях ако излезе с номера: хей как си.. или хей забрави ме или хей да не се разсърди.. да и кажа в прав текст:
- виж с твоето отношение и държание прецених че нямаш интерес към мен и затова и прецених че няма нужда да ти досаждам..
- или пък да и кажа, ако ще комуникираме само когато аз те потърся(пиша първи) то това е просто тъпо.. не съм на 15.. на 26г съм.. с държанието си съм показал що за човек съм.. не мога да се лигавя като някое лапе и да търся внимание или да си губя времето напразно.

3.   И кво се получи аз днес викам си няма се правя ба п...ка.. ще и пиша.

Здравей,
Пише ти един нахалник който иска да те види какво правиш:

Отговора беше сиййн..
Хахах защо бе защо всички така постъпвате... интересувам се от теб търся те и накрая точко около коледа и пляс шамара.. преди 6 дни ми казваше как ще ми готве и ще ям това което има, че идвам при нея ще се гледаме..

Не не аз сън явно голям балък да вярвам...

4.   Явно не и харесваш визуално,а само за чатене. Ти ще си и френдчето, приятелката. Ако беше някой нацепен батка, щеше да си е изпотрошила краката до вас и вече да сте спали. Друг път не се занимавай с дребни, те още не знаят на кой свят се намират. Търси си жена , близка до твоята възраст, тази още си играе с куклити и се чекне пред огледалото.

5.   Автора:
Писах си с нея.. попитах я какво нещо случи ли си та така се отдръпна. Казах и че е наистина различно момиче, сладка, забавна с уникален характер.. обясних и че съм искал още преди коледа съм искал да се видим но не знаех как да постъпя защото знам че е в кофти етап от живота.

Отговора беше-
Благодаря ти искренно и оценям думите ти..
-Не се е случило нищо, просто се готвя за изпитите(за здравен инспектор учи) и не искала да се разсейва и не искала отношения в момента с никой с което да обърква и нея и другия човек.. искала да е сама в момента.

-Не искам да отнасяш тъпо отношение и губене на време..

Написах и че я разбирам прекрасно и и пожелах приятно изкарване новата год.

Благодари ми и ми пожела да не се променям и да си остана такъв и дано да намеря това което търся..

И да не искам и да искам си звучи като рязане... но може би има някъде там някаква мъничка надежда, но да ли си заслужава да се бори човек..

въпреки това и казах.. Благодаря ти, упорит съм и ако е писано ще го намеря..

6.   Амторе, звучиш като доста зрял човек. Не се занимавай с 18-20 годишни, още са лапета. Ако беше паралия и батка, щеше да е дошла на секундата. Търси си някоя на твоите години, над 23 някъде, не такива бебета.

7.   До 4. От Автора:

Ахам ясно.. както и каквото да правя добър ли съм нямам шанс.. винаги ще съм отритнат..

в прочем относно батките.. кво да гледам лошо и да нямам 5лв в джоба ли.. това ли е популярното..

И фигура имам и тяло като тяло (спортна натура голям гръб ръце крака, лека преса) с образование съм не съм някое тъпо парче.. живея нормален живот не лукс... не се изхвърлям..самостоятелен съм сам се издъержам....

Може би просто съм възпитан първо да съм човек и да си държа на думата, да съм честен, искрен, да не лъжа и затова и не успявам с връзките..

Честита Нова Година на всички!

8.   Годините понякога не са от значение..
Никога с нищо не съм показал да ли съм паралия или не...

Нищо нова година нов късмет.. жалко че хлътнах и че главата ме боли няколко дни, Но явно съм си го заслужил заради добротата си... Остани си такъв и не се променяй Ха Ха.....

9.   Какви снимки, бе, човек. Мъж на 26 години си мисли за чатове и картинки. А тя е тийнейджърка. Може други неща да я вълнуват, на 19 човек си е дете още.

10.   Не ги мисля просто това споделих като коментар.

19г е дете, на 22 са женени с деца.. айде моля ти се. Нали сме си говорили и на тази тема дали някое кифле от инстаграма ще ти намекне за подобна тема а? Не нали..

Явно не е била за мен, явно аз не съм бил за нея.. явно не ни е било писано..

11.   Искам само да благодаря за получените съвети, като цяло затвърдих мнението си, че колкото по-добър си с хората толкова по не го оценяват те.

Спрях изобщо да я търся, разбрах що за човек е въпреки че казваше съвсем други неща.. както и да е махнах и фб,инста, блокирах и телефона, просто за вътрешно успокоение да знам че няма какво повече да се надявам.

Искам само да попитам как да се променя.. всякаш съм в застой и седя на едно място от близо 2г трябва мк промяна.. но в каква посока и аз не знам..

От година ме навява мисълта да напусна България, но си обичам родната къща(да самия дом не населеното място) обичам като се прибера да говоря със семейството и кучето да дойде да се закача с мен.. е Уви искам не искам това трябва да се промени..

Относно момичетата ясно с нета няма да стане .. пробвам и ще пробвам и за напред но шанс е нулев.. без излизания и нови запознаства не виждам как ще се случи..

Благодаря ви и успешна 2021г на вскички!