Аз ли съм виновен?
Здравейте, през лятото си празнувах рождения ден и поканих 15 дни по-рано 15 човека, включително момичето, което харесвах. Тя реши да ми пише 2 часа преди празненството, че няма да дойде, понеже майка й и баща й не я пускали, а тя е на 18, при което побеснях (като тя знае, че се ядосвам от такива неща). От тогава досега се е пробвала да ме заговори няколко пъти, но без голям резултат. И наскоро разбрах от няколко души, че говорила как и съм се бил сърдил, а не може да дойде да ми го каже директно. Струва ли си да се занимавам, защото виждам, че явно има интерес към мен още. Дали е било чисто да се прави на интересна или друго.

Коментари

1.   Сърдитко Петко празна му торбичката.

2.   Може наистина да не са я пуснали. На 18 още не е завършила и живее с майка си баща си, които в повечето случаи се изживяват като някакви светила и забравят, че "детето" е пълнолетно. Чак когато завърши и се отдели и иде да учи, тогава спират.

3.   И като знае, че беснееш, като не стане твоето, но родителите и не я пускат, ЗАЩОТО ОЩЕ ЖИВЕЕ ПРИ ТЯХ, какво - да не мислиш, че си 100 кила или си по-важен от родителите и? Я слез на земята и разбери, че си един от многото...

4.   Е как да дойде да ти го каже сама, като сам казваш, че се е опитала да комуникира с теб, а ти си я рязал?

5.   Съгласна съм с 2ри коментар. А и как да ти го каже, като ти реално не общуваш с нея, сам си казал, че е пробвала да те заговори без особен резултат.

Лола

7.   Не, не се занимавай! Освободи момичето от сприхавия комплексар. Жалък си. Явно, не ти пука, че родителите са загрижени за нея и не я пускат, където на теб ти скимне.

8.   А ти допускаш ли я до себе си,,след като си се разсърдил.По нищо не личи да търсиш контакт,чакаш да дойде тя,а тя няма да го направи,може би защото се страхува,да не буде отхвърлена

9.   Разбира се, че ти си виновният. Сам си писал, че не са я пуснали. И аз имах тиранични, обсебващи родители и знам какво е. Не се дръж като дебил и иди се извини на момичето.

10.   №1 ти е казал истината, карай на чикии тогава, щом си такъв отворко!? Родителите са преценили, че е опасно за момичето, затова са го предпазили, и то с право, сам показваш, че си от келешите. Ти ще си направиш кефа и ще я зарежеш, а родителите са до децата си за цял живот.

11.   Както са ти казали - проблема е в теб. В този ред на мисли - стой далеч от момичето, понеже явно те интересува единствено до толкова доколкото може да ти прави кефа.