Алчна жена на мъж с любовница ..
Ако намирате в къщата неща на любовницата на мъжа ви къде ги бихте скрили, за да го манипулирате? Как вие бяхте постъпили на мястото на тази жена, която се възползва от парите му и трябва да има защита от развод...?

Коментари

1.   Тоест , ти си любовницата ли и питаш къде да скриеш неща ли? Просто за мен е доста неразбираемо написана темата.

2.   Написани са точно 2 изречения. Може би Шерлок Холмс би разбрал кой пише, защо иска да манипулира, каква точно е ситуацията и да даде съвет.
Като искате адекватни отговори, задавайте си адекватно въпросите. Мързи ви да пишете повече ли?

3.   Нищо не се разбира! Как едни чужди прашки могат да пазят от развод?

4.   Не се разбира какво точно се пита.

5.   Няма нужда от такива финтове чак. Ако иска съпругата доказателствен материал за изневяра и то в домът и дори, много е лесно просто да сложи скрита камера и готово. Има доказателство за развода, а може и когато е сигурна че, са вътре да отиде с двама които после да свидетелстват в съда.
Аз лично не бих се занимавала с подобни глупости, но пък аз нито съм алчна, нито имам нужда от пари/имоти на мъжът ми.
Спокойно си тръгвам дори само с дрехите на гърба.
Ако обаче усетя че, любовницата се е заиграла с мен... нарочно да ми оставя "доказателства" за присъствието и т.н. че да ме манипулира да действам според нейните нужди... ооо, бедна и е фантазията с какво ще се сблъска. Ще си тръгна заради мъжът, не заради нея, но нея заради заигравката и с мен, ще я докарам до състояние сама да си говори и да си блъска главата в стените!!! Това гарантирано!

6.   Обувай го със дете, само така ще го вържеш да бецали. Направила съм 2 деца от двама женени и сега плащат кат попове.

7.   Riddle level 9000 :D

"Алчна жена на мъж с любовница" - разбирам, че Жената на мъжа, който има любовница е алчна. Нали така? От заглавието не се разбира, кой е автора от 3мата.

Част 2.
Ако намирате в къщата неща на любовницата на мъжа ви къде ги бихте скрили, за да го манипулирате? Как вие бяхте постъпили на мястото на тази жена, която се възползва от парите му и трябва да има защита от развод...?

Май автора е любовницата, която се притеснява за мъжа, защото този мъж е женен за алчна жена, която е със съпруга си само заради кинтите (според любовницата). И авторката(любовницата) се чуди как да разгадае какви ги мисли женената жена, защото мисли, че знае че мъжа й има любовница и само си трае за да накрая при евентуален развод да има по-голяма сила, като покаже нещата, които знае и крие.
Та в крайна сметка да победи на развода и да вземе всичките пари на мъжа, защото любовницата мисли, че тази жена е алчна.

Това ли е?

Не знам. Да отговарят другите.

8.   Явно аз съм Шерлок Холмс, защото картината ми се изясни. Авторката е любовницата. Посещавала е любовника си, докато съпругата му я няма и е забравяла там свои вещи. След което тези вещи мистериозно изчезват. Тя предполага, че съпругата, след като е намерила разните му там шноли и обеци, ги е скрила някъде, за да има доказателства при евентуален развод. А тук нас ни пита, ние ако бяхме на мястото на измамената жена, къде бихме скрили тези предмети, за да може да ги открие при следващото си посещение. Презумпцията й е, че съпругата иска да има силни карти, за да вземе парите на мъжа си, които всъщност се полагат на авторката в качеството й на любовница, според нейните разбирания. Заради което жената е наречена "алчна". Това е цялата история в сбит вид. Долна работа...

9.   Изнудване от съпругата, заради любовница.... Толкова ли ниско сте паднали??

10.   Авторката е любовница. Мъжът, като всеки неверник, я лъже, че не обича жена си и е пред развод. Тя вярва, като всяка млада наивница, която още не се е опарила от подлостта на изневеряваще мъж. За да ускори развода, авторката оставя по някоя вещ в апартамента им, когато ходи там, за да я оножда любовника. Чака да стане скандал, и съпругата да се изнесе, за да се намърда тя в апартамента и портфейла на тъпкача. Такъв обаче не става. Любовницата подозира съпругата, че прибира нещата й, и си трае, за да ги ползва при развода. Това, което любовницата не знае, е че мъжът няма никакво намерение да се развежда, и си прави редовно секс с жена си, въпреки, че твърди друго. Съпругата е щастлива, и не подозира нищо. След всяка среща на съпругът с любовницата му, той щателно оглежда апартамента за забравени нейни неща, и ги изхвърля, за да не ги намери съпругата му, която той все пак обича, и няма намерение да изоставя. Развод има само в розовите мечти на любовницата.

11.   Още ли не разбрахте, че е чисано от жена му. Намерила е неща на любовницата в къщи и не иска мъжът и да разбере, че тя знае и да продължава да се възползва от парите му. Ми остави нещата където са си. Ако са преместени ти ще си тази, която би го направила и той ще разбере, че знаеш.

12.   Засега ни става ясно само това, че любовницата оставя нарочно свои вещи, с цел те да бъдат намерени и да се предизвика скандал. А след това и развод.Но няма как да се разбере кой е намерил нещата, съпругата или пишман любовника.