Дайте ми съвет!
Започнах да флиртувам с колега! След което започнахме връзка пишехме си всеки ден, отношенията ни бяха честни един към друг. След няколко месеца той ми каза, че иска неангажираща връзка защото е бил семеен. Аз започнах да го страня от него дори му казах да не ме търси. След няколко дни започна да ми пише, не му отговарях но отново ме спечели, и продължихме да се виждаме. Чакаше аз да го търся първа или не ми отговаряше. Спрях да го търся! Общувах с друг човек, но само си пишехме като приятели, той показваше че има интерес към мен. Но аз мислех за другия който започна да ме търси, аз не му отговарях, след което един ден ми писа дали се виждам с друг, аз му казах че общувам с друг човек но само това, Той стана подозрителен започна да ме напада с думи че искам другия и че се виждам с него, но не беше така. Харесвам го много, но мисля че си играе с мен защо показва че ме ревнува от другия след което не иска връзка, и има съпруга за която аз не знаех.

Коментари

1.   Да де. Иска да те изчука и да те захвърли. не се занимавай с женени, само е загуба на време и чувства. Блокирай го отвсякъде и не се занимавай повече с него. Обърни внимание на дргия мъж, който те ухажва и е свободен.

2.   "мисля че си играе с мен"

Не думай. Никога нямаше да се сетя.

3.   Я го блокирай отвсякъде и тотално спри всякаква комуникация с него извън служебната. Все едно не съществува!
ж

4.   Искаш да се занимаваш с женен, не със свободния. Мда, това е мазохизъм. Кое му е уникалното? Някоя наивна жена го чака вкъщи, той на работи се чуди на коя да се предложи. Не те ревнува от страшна любов, просто сега ще трябва да търси друга, на която да се предложи.

5.   бог да ме пази от такива като тебе!

6.   Той е семеен. Намери си някой друг .

7.   5 - Бог да пази ВСИЧКИ НАС от такива!

Молим се!

8.   Мила ,махай го незабавно ако трябва си смени работата, изпатих си от подобна връзка ,за което донякъде допринесе и характерът му ,беше адски ревнив не можех да дишам от него едвам се отървах . Режи го и това е в 90 % от случаите тези връзки не свършват добре! Ж.27

9.   Към номер5, от авторката. Явно се правиш на светица.

10.   От авторката. благодаря на всички за съветите. Най добре е да го блокирам.

11.   Заплаши го, че ще пратиш на жена му какво сте ви писали. Или направо го направи.