Харесвам зрели жени
Здравейте! Аз съм момче на 20, студент. От известно време насам се улавям, че започвам да си падам по зрели жени на 45-50 годишна възраст и предпочитам само тях пред момичетата на моята възраст. Връстничките ми са ми някак противни с тяхното вулгарно грубо поведение, дебели тела и грозни, пъпчиви лица, пушене, пиене, преяждане и нездравословен начин на живот. Много повече ме привличат по някаква причина зрелите, улегнали жени, които са преминали през много повече проблеми през живота си, по-опитни и мъдри са и имат едно такова по-зряло държание от моите наборки, надраснали са всички глупости и дреболии и са над нещата, което много ме привлича. Освен това и излъчват повече красота, грация, женственост, стил и класа, имат изтънчена изящна походка, по-добър стил на обличане... Мога още много да изброявам неща, които повече ми харесват във тях. Говорил съм си с много такива жени на улицата, във влака и т. н., в различни ситуации, и доста от тях са ми казвали че са останали с много добро впечатление за мен от разговорите ни, че съм много по-израснал на държание, че мисля и разсъждавам много по-зряло от моите връстници и не се държа детински като всички останали. Това ме обнадеждава, че може да има такива жени, които не са обвързани и няма да има никакъв проблем да започнем такава връзка. Момиче на моята възраст не искам, бил съм с много, всички до една са ме разочаровали и са ми забивали нож в гърба. Една зряла, интелигентна жена преминала през всичко може да ме научи на много повече неща, да ме напътства с ценни уроци от богатия ѝ житейски опит в живота и мъдрост, с които да обогати знанията ми и да ги разшири до нови хоризонти. Такава жена би била много по-ценна за мен, би била моята сродна душа.

Коментари

1.   Сега ти се струват екзотични. Като одъртееш пък ще искаш младо агънце и ще си казваш "ех защо не лупках едно време състудентките си". Лупай, докато можеш, че после ще ти се смеят, че дърт пръч иска да лющи млада върба.

2.   Аз съм на 34 години и от няколко месеца съм влюбена в момче на 23. Никога и през ум не ми е минавало, че ще обърна внимание на по-млад мъж от мен. Аз винаги съм била доста по-мъдра и сериозна от набора си, и съответно си търся и зрял и отговорен мъж. НО човек никога не знае какво го очаква в живота!
Той също като теб е доста зрял за възрастта си (и външно, и вътрешно), явно и той предпочита по-зрели жени, защото ме хареса още в началото (казвали са ми много пъти, че изглеждам поне с 6 години по-млада) и ми праща сигнали постоянно. Аз все още се дърпам, защото все си мисля, че ни е голяма разликата, че не гледа сериозно на мен, а и не искам да ме мисли за лелка. Опасявам се, че няма да иска сериозна връзка и само ще ми загуби времето. Но от друга страна всичко, което досега ми е показал е само хубаво - сериозен, отговорен, надежден, амбициозен, работлив, отнася се с огромно уважение към мен, споделя ми много неща и се държи точно като влюбен. Но въпреки всичко мен ме е страх.
Сега обаче виждам от теб, че явно наистина има мъже, които харесват по-зрели жени и дори могат да се влюбят в тях, което много ме обнадеждава :))))

4.   Хора, толкова ли сте елементарни, а уж имате интернет и цялата информация...Такива връзки с голяма разлика са възможни, но само за секс и за определен период от време. Забравете за любовта, тя е голямо и сложно чувство, а вие го бъркате със сексуално привличане. Н.2 Нямаш бъдеще с този мъж, а това със сродната душа е такава измишльотина, че дори не ми се коментира. Всичко е игра на хормоните. Ти се самонавиваш. В дългосрочен план е трудно, защото това е различна физиология /само недей да пееш изтърканата песен изглеждам по-млада, защото аз познавам много хора, които го твърдят, но явно са си го внушили, защото просто не е вярно/, психика, социално развитие - какво ли не. Изключения има, но те са много малко.

5.   По провинцията има доста зрели жени които могат да ти нацепят дърва,да ти бутнат колата да запалиш,да ти преточат зелето.И те ще те излупкат с грация и финес след кило ракия.За кола маска по прасците,колкото твоите бедра,не са и чували,камо ли на друго място.А тези градски дами по които въздишаш не предполагат,че дори съществуваш.

7.   Що не кажеш,че искаш да топнеш чушлето само,кво се правиш на зрял? Хаха
Истината момче не е в порното,тия зреличките на възраст,ако са интелигентни и морални отдавна са с деца и внуци,а тия с комплексите по отминалата младост се сексат с някой младок,някои и тройки правят.

8.   Не всички 20-годишни девойки са дебели, пъпчиви с неприятно, вулгарно поведение. Чудно ми е каква връзка (сериозна) можеш ти на 20 години дечко да имаш с 50-годишна дето е на годините на майка ти, освен за секс за друго не мога да се сетя. Споко, ще пораснеш и ще спреш да искаш "връзка" с наборки на майка ти.