Леле ужасена съм от една тема в сайта
Драго ми е, жена на 52г. съм току-що докато търсех една стара тема попаднах на тази тема"Хора осъзнайте се!!! 2020година сме!!! "не знам дали сте я чели, но това е сатаниско послание авторът на темата иска да унижожи христянските коренни на българският мъж и жена, като сподели ужасни неща от книгата на Сорос, знам аз не съм вчеращна!!!
Жената трябва да е домакиня и да пере чорпите на мъжът си точка, аз това правя от 30г. насам и ще продължавам до смъртта си ДО ГРОБ!
Това е да си жена трябва да си къщовница.
Проблема е там, че темата е писана от младо момче, което ще гори в ада според мен, защото не може да расъждава по този начин това мислине идва от запада, където няма ред и дисцилина.
Другари какво мислите, че трябва да направим младите са бедещето, но ако мислят като този долен предател на българското семейство ще бъдем в калта, моля споделете и нека спрем запада!!!

Коментари

1.   Аз пък съм ужасена от твоята очевидно фалшива тема. Никоя жена никога не разсъждава така, още по-малко пък да каже тези смешни глупости. Мъж си с мечти за жена слугиня и ще си останеш само с мечтите.

Ж,23

2.   Оф, не си интересен вече, дори си досаден (всички знаем, че си мъж и спамиш постоянно), чудя се само защо модераторите не вземат отношение.

3.   Измислена тема, с цел провокация.
Не се връзвайте на автора.

4.   Това е поредната провокация от ЛГБТ общността и лакеите им..

5.   Това шега ли е?

6.   Ти ме бъзикаш.

7.   Подкрепям те, другарке! Всички млади ще горят в ада с това си мислене!

8.   Аз пък съм ужасен от правописа ти. Неграмотна работа.

10.   Аз това пране на чорапи така и не го разбрах. От поне 30-40 години насам има перални и работата е буквално да ги вкараш и изкараш от там. Дори няма нужда да ги простираш, може само да ги намяташ някъде и изсъхват. Знам, защото от 10 г и аз съм собственик на пералня и тя ми пере чорапите. И при все това, разни индивиди... явно с психични отклконения... явно и от двата пола, постоянно повтарят като папагали някакви фантасмагории... И аз стигам до заключението, че просто от някъде ги четат.

Ако трябваше реален довод да изнесат, то той би бил готвене. Готвенето наистина отнема повече време, дори и с модерната техника. Поне ако искаш да живееш на истинска харана, не полуфабрикати. Но истината е, че повечето добри готвачи са мъже, и доста мъже обичат да готвят. Та затова темата изглежда се избягва. Моето семейство е по-консервативно и жените са готвели, но смея да твърдя - като повечето жени - не им се отдава особено. Такива буламачи съм ял като малък, буквално да ти се повръща. Ако някоя си мисли, че я търся да ми готви... всъщност сериозно се надценява. На мен ми пука какво ям. Пра-баба ми можеше наистина да готви, но баба ми и майка ми - не. Още по-малко очаквам от жена на моята възраст...

А българското семейство западът наистина го унищожи, няма защо да се лъжем. Статистиката го показва. Аз съм мъж над 30, и не виждам смисъл в жените на моята възраст, по-младите са още по-зле. Търсят ги само за секс, и горките все още не могат да схванат защо... Ми кой ще ви търси за разговор, кой ще ви търси за подкрепа, кой ще иска да ви вкара в къщата си...