Той ми показа среден пръст
2 дена бях много зле, нямах сила, беше ми лошо...
Единственното, което исках е да лежа и да почивам. Въпреки всичко вършех цялата домакинска работа, 2 яденета, салати и десерт, миене на чинии, метене. Дете...
Отказах му секс 2та дни, защото привършила изброеното едва се добирах до възглавницата, изпила шепа хапчета и заспивах. Той откачи, започна да ме обижда, да крещи, да ме заплашва. Показа ми среден пръст и крещеше "видя ли се ма, видя ли се ма". Докато аз му сгъвах дрехите и оправях вкъщи, в изключително лошо състояние. След моя отговор "кое да видя, кое? Че ми е лошо а ти не си вдигаш и чинията от масата. Как да ми е до секс предвид всичко? После ме сграбчи хвана ми опашката и каза, ще те обръсна нула номер, само ако разбера че си го слагаш с друг! Крещеше пред детето "искам да еба" ясно ли ти е, ако не си хващай парцалите ясен ли съм. Целия ден ми хващаше главата и с твърд тон ми говореше "разбрахме ли се? Ясно а или ти бръсна главата". Сърцето ми беше на топка, душата ме болеше. Страх и ужас преминаваха по тялото ми. Исках да се разплача, но не го направих заради детето.
Това не е нормално, това беше насилие. Прибрах се при нашите и не знам дали искам да се върна.... боли ме, страх ме е.
Даже пишейки се чудя средния пръст на жена родила детето ти е най-малкия проблем. Страх ме е истината.

Коментари

1.   Абсолютно е тормоз и физически и психически. Щом си позволява такива неща, като нищо и ще си позволи да те удари някой път. Пред детето. Или току-видиш и детето.

Ако мога бих отправила апел към всички жени и майчици с дечица, живеещи с такива същества, които ги подлагат на каквото и да е насилие - МАХАЙТЕ СЕ. За ваше благо и за благото на децата си, махнете се от тези мъже. Недопустимо е това поведение. При никакви обстоятелства не го приемам. Разкарвайте се от там по най-бързия начин. Освен, че ще оставят травми върху вас, освен, че ще живеете в страх всеки ден от живота си, ами и ще сринат психиката на децата ви. Говоря от опит! Този вид ежедневие носи страшни последици след себе си.

Гордея се с теб, че си си тръгнала! Сега очаквай да се разкайва, да се моли, да обещава, да плаче ако щеш, да се променя... Не се връзвай миличка, всичко това е част от сценария на манипулацията, само и само да се върнеш и да продължиш да си "изпълняваш задълженията", които той изисква от теб. Върнеш ли се, до една седмица ще е същото поведение. Не ти трябва този "мъж".

Недей, спасявай се... и себе си и детенцето.

Успех и кураж ♡

2.   Този звучи като психопат или човек, обичащ да си сръбва. Явно и двете. Никакво връщане, само с придружител, да си вземеш целия багаж. Тъжното е, че детето ти носи генните на такъв психар. Дано това да не е истинска история.

3.   Какъв е този идиот ? Я му заври средния пръст в устата и се махай !
Взимай бебето и го заеби тоя глупак, че се ядосах като прочетох историята ти. Използвач и кретен, не заслужаващ и капка от твоите грижи.

6.   Махай се ако имаш къде да отидеш. Никога не съм бил толкова нагъл като тоя за който говориш.

7.   Е сега ли си разбрала, че е психопат. Ужас, че и дете имаш. Не искате нормалните мъже, а ходите с псевдо мутрите. Сами сте си виновни

9.   То е ясно, че с такива не се живее. Няма какво да чакаш, или дори да пишеш теми. И понеже сигурно ще ти е наранил психиката, не се обвиняваш за в бъдеще, не си позволявай да си оставиш белези от него.

Струвате ми се доста различни, при започването на връзката ви ако не е било така, то какво се промени? Да не сте изживявали различни ситуации повреме на брака? Да сте получавали различни опити? Нещо да му се е случило?

Има нещо като: добротата, мекушавостта на един, ако е повече от силата на друг, то оня другия няма сила да се държи толкова добре с първия и се случва това.
Всякаш не сте един за друг само заради тази разлика, още преди караниците, но без тея караници трудно се разбира.

11.   Хуу де, дееба, за толкоз време това първият такъв случай ли е?
Това ли е редът, който сте си наложили в семейството?
Де си бляла като си го избирала?

Абе изобщо не мога да проумея как и къде ги намирате тези мъже.
Винаги като прочета някаква такава история, и нещо ми намирисва.
Ще има такива проблеми някоя, и решението й ще е да пише в споделито, а не да......прави каквото трябва да прави.
Имам чувството, че просто искате да се жалвате, какви жертви сте, а не търсите реално решение. Ако ти беше толкова зле, да го беше разкарала досега.

12.   Здравей както повечето коментари написани тук, наистина по-добре се махай от този човек.

13.   Мъжете имат нужда от редовен секс, иначе изперкват.

14.   Не се връщай никога. Ще започне да те бие. Дори пред детето. Остави го, ако имаш капчица ум и грижа към себе си, детето и близките, за да не влезеш в черната статистика. Пръстът наистина ти е най-малкият проблем. Той те е заплашил. И ескалира пред детето. Това е само началото, не продължавай, защото ще видиш докъде може да стигне...

15.   №13 всеки човек има нужда от секс, но никой не изперква в такива пропорции за толкова кратко време.

Авторке не знам как си го избрала такъв, понеже отношението му със сигурност е било ясно и в други случаи. Той няма да се промени, колкото и да се надяваш или молиш. Направи си сметка дали искаш ти и детето ти да живеете така. За теб не зная, но като дете на разведени родители, бих казал че за детето е по-добре отделно отколкото с насилник.

16.   Ами той вместо да вика,може малко да помогне с някои неща.Не е на хотел.Жената е била болна и пак е правила всичко сама.
Щом двама човека живеят заедно,съвсем нормално е да си помагат.Все пак сме в 21-ви век.
Правилно си го зарязала,не му вярвай,ще се прави на мил,за да те върне.

17.   Номер 9..,

"Има нещо като: добротата, мекушавостта на един, ако е повече от силата на друг, то оня другия няма сила да се държи толкова добре с първия и се случва това."

уау... евала! За първи път виждам толкова добра дефиниция. :)

Ако имаш къде да отидеш по-добре се махай от този човек.

А за хората, които питат - чак сега ли го разбра?! Ами човек се опознава с годините и да не говорим, че с годините хората се и променят. Бракът често си е чист късмет.

успех.