Влюбих се безумно в азиатка, но тя си има годеник
Живея в чужбина от дълги години. В България рядко си идвам. Всичките ми близки там са починали реално, за мен България вече е туристическа дестинация. Не бях си идвал няколко години. Бях по миналото лято в Австрия по работа в Никелсдорф, точно на границата с Унгария. Замираса ми на ориент и реших да отскоча до България. Барем да ида до гробовете на нашите, че няма кой... Реших и междувременно да направя едно спа във Велинград за седмица и да се пребирам. Обадих се и на една бивша, с нея се чукаме, когато си дойда в бегето. От една година не бях правил секс, дисагите направо бяха препълнени. На път към България само това мислех как ще я чукам отзад бившата в някоя сауна. Настъпих газта сериозно и вече бях на Калотина, от там София и директно Харманли, където живее бившата. Взех я, доста студено ме посрещна. Наскоро си изгубила работата, бащата на детето и искаш да и взима правата за детето некви едни ей такива, беше кълбо от нерви. На мен хич не ми беше до нейните драми, а нямах търпения да и го сложа в хубавата топла уста, и да и напръскам сливиците със сперма. Тамън излязохме от Харманли и отбих в една безлюдна пресечка. Не можех да чакам до Велинград. Извадих го, но тя се нацупи и ми каза, че в момента не и е до свирки, искала първо да вечеряме и да си почини. Полудях! Заключих вратите, ударих и два шамара с обратното на ръката, хванах я за косата и вече члена ми беше в устата и и тя лакомо обгръщаше главата му с топлия си голям език. Явно съм я ударил силно понеже от устата и тръгна кръв. Заврях си ръката ми между стегнатите и гърди и започнах да ги масажирам. Не издържах и започнах мощно да се празна в устата и. След като изсмука всичко до последната капка искаше да го изплюе на вън, но вратите бяха заключени и и казах, че искам да гълта. Нямаше избор и изгълта всичко с доста неприятна гримаса на лицето. Имам чуството, че и двамата някак си се успокоихме и до Велинград пътуването беше релакс. Настаниха ни в хотела, беше късно, хапнахме и решихме да си легнем и да гледаме нещо по тв. На другата сутрин закусихме, разходихме се малко в околието до към обяд. Прибрахме се в хотела, обядвахме и решихме да започнем със спа процедурите. Аз исках първо един релаксиращ масаж, понеже бях целия схванат, а бившата отиде и се цопна в джакузито. Бях в едно уединено място настанил се на едно удобно диванче, и срещу мен дойде едно младо момиче може би на около 20г. мъничка финна с дръпнати очички, с много красива усмивка. Представими се, тя беше масажистката. Отведеме в едно още по-уединено помещение с масажна маса, попитаме имам ли някакви телесни травми или специфични болежки, на които трябва да се обърне специялно внимание. Казах и, че просто искам релаксиращ масаж. Започва да ме разтрива бавно с някакви мазила. Ръцети и бяха уникално нежни. С много жени съм бил, може би над двеста, но това бяха най-нежните ръце, които ме бяха докосвали. Попитах я от къде е, тя ми каза, че е половин виатнамка половин българка. Баща и виетнамец, майка и българка. Но на нея по външния и вид нямаше нищо българско, а изглеждаше сто процентова виатнамка. Говореше добре български, без акцент или диалект. Започна да ме разтрива малко от гъза надолу по бедрата от вътрешната страна. На мен започна да ми става. Бях чувал, че по апсолютно всички масажни студия и спа комплекси в България има секс услуги срещу заплащане. Попитах я галантно за екстри към масажа, тя ме попита какво точно искам. Аз и казах, че искам френска без презерватив, секс от пред и от зад, турска чиния, както и, че обожавам федерос и да се целувам с език. Тя доста се позамисли и ми поиска 400 лв. Казах и, че нямам толкова в мен в брой, да ли е проблем после да изгтегля и да и ги дам, каза няма проблеми. Бях вече легнал по гръб и се бях разкрачил. Тя сложи една възглавничка под гъза ми и започна с ръка и масажно олио да масажира член ми. Съблече се гола намаза си гърдите с масажно олио, сложи ми члена между гърдите и, и притискайги го започна да го масажира. Бях на седмото небе. След това започна палаво с езиче да докосва главата на члена ми, до като накрая го налапа целия и с въртеливи движения на езика го засмукваше целият. Започна да слиза надолу към топките, до като и тях не ги засмука и двете, след това започна още по на долу да слиза и по едно време усещах как проникна в ануса ми с език. Беже божествено! Започна бавни движения с езика си да го вкарва и изкарва от ануса ми. Не издържах, хванах я и започнахме да се целуваме лудо, започнах да търкам члена ми в котето и тя се възбуди и цялата стана вир вода. Никога не бях лизъл до тогава жена. Просто съм много гнуслив. Но тази беше специална... кожата и ухаеше на жасмин.. Надупих я и си заврях езика ми в ануса и. Тя започна да стене от удоволствие. Започнах страстно да лижа ануса и, и да я целувам. След това си преплетохме телата и аз бавно проникнах в нея. Имаше много тясна и гореща вагина. Започнах бясно да я чукам. Тя все повече се възбуждаше и я усещах как исках да свърши. Аз също, макър да ми се искаше да я опитам и отзад. Не исках да прекъсвам удоволствието от пред и усетих как члена ми започва да бълва гореща сперма във вагината и. Беше невероятно.... Обаче се оказа, че кондома въобще го нямаше, а съм сигурен, че тя го сложи. Тя доста се притесни и хукна да се мие. Аз също. Отидох да видя бившата, тя вече беше в настроение харесало и джакузито и предложи да ходим към сауната. А на мен още тая виатнамка ми беше в главата. Цял ден релакс глезотийки, вечерта хапнахме, качихме се горе в стаята, тя явно беше настроена за секс, че влезна изкъпа се, аз също, легнахме, аз вече бях надървен. Проникнах в нея на мисионерската и след няколко минути свърших, пуснах си телевизора и се зазяпах в един филм. На другия ден се събудихме късно, пихме кафета хапнахме и пратих бившата на спа процедури а аз исках отново божествения релаксиращ масаж. За щастие виатнамката беше свободна и най-вече на работа. Исках първо да си поговоря с нея да я поопозная. Каза ми, че е студентка, живее с една нейна приятелка на квартира в София, но сега лятото дошла във Велинград да поработи и да се подпомогне за следващия семестър. Техните били във Виатнам, там държа ли някакво капанче за бързо хранене. Показа ми част от родата си, другата и по-голяма сестра, която е омъжена за виатнамец, заедно със съпруга и. Наскоро се омъжила и ми показа снимки от свадбата им. Стана ми доста благо, че сподели такива лични неща с мен. Попита ме, аз от къде съм, къде живея, с какво се занимавам. И времето отлетя, нито секс нито масаж. Но не съжелявам беше ми супер драго. Почуствах близост топлина.... Тя ми каза, че смяната и приключва и, че ще е на работа, чак в последния ден от престоят ми. Понеже щяла да ходи и до София. Казах и, че непременно искам да се видим пак. С бившата скука. Енергиен вампир. Занимава ме с проблемите си, искала да сме заедно. Но тя има само едно хубаво дълбоко гърло нищо друго. И е вече старичка да ми роди дете. На 38г. Сервитьорка, какво да я правя и с едно дете. Дойде заветния ден в, който да се видя с мойто жълтурче. Тя ме прегърна и целуна. Преди да бяхме започна ли да правим каквото и да е, поисках и веднага телефона, за да не загубим контакт. Но тя каза, че вече е имало уволнена колежка, която си дала телефона на клиент, той се оказал женен, скандал.... и вече всеки служител бил предупреден изришно, че ще бъде уволнен, ако си го позволи. Аз настоявах, но тя беше категорична. Каза ми само името и фамилията си, която беше виатнамска, и че така мога да я открия във фейса. Даже ми каза как точно на латинеца и се изписва правилно фамилното име. Аз по принцип имам фотогенична памет и реших, че мога да го запомня. А тела ми беше под ръка и лесно можех да го запиша. Побърборихме малко, разказа ми малко за университета и съквартирантката и и преминахме към съществената част. Реших тоя път да започна от зад напред. Исках да проникна анално в нея, но без презерватив. Тя отказа категорично. Аз и предложих 500лв от горе за тази екстра. Тя се позамисли, но отказа. Предложих 1000, но тя беше непреклонна. 1500лв и предложих, тя започна да се изнервя, и аз реших да не настоявам повече. Проникнах бавно и внимателно, понеже ми каза, че често я боли по време на анален. Започнах да я любя нежно като любовница. Изредих и всички дупки, накрая и облях нежните гърди с гъста топла сперма. Тя ми направи комплимент, че не виждала мъж да се празни толкова обилно и, че това говорело за много тестостерон в мен. Поговорихме още малко, отидохме да се мием и и обещах, че пак ще се видим. На другия ден закарах бившата и вече пресичах Калотина, мъчех се да си спомня фамилията на красивата виатнамка и.... изплува нещо в мозъка ми.... не не беше то! Друго е! Започнах да си напрягам мозъка.... не нещо ми се губеше... спомнях си нещо, но не е това. В тоя момент колата влезе в банкета поднесе... и на косъм беля... Реших да не си напрягам мозъка повече, до като се прибера, за да не стане накоя голяма беля. Прибрах се след ден и половина шофиране. В къщи директно душ и заспах. На другия ден сутринта се мъчех да си спомня фамилията и, правех опити да я открия във фейсбук, но без успешно. Обадих се в хотела с надеждата да разбера фамилното и име, но те отказаха. Идваше ми да си разбия главата. Направо ми потънаха гемиите. Реших да я забравя и толкоз. Преди месец я сънувах. Сънувах последната ни среща, и момента в, който ми казва името си, се събуждам отварям фейса в телефона, пиша го в търсачката бинго! По текущия град видях, че вече е във Виатнам и е сгодена. Писах и, тя се сети кой съм. Разказа ми, че техните я подлъгали да отиде уж на някакво семейно празненство там за седмица. И след като е отишла я заставили да се сгодява за някакъв виатнамец, син на най-добрия приятел на баща и. Били родени в един и същи месец и една и съща седмица, и още тогава техните бащи ги обрекли един на друг. Баща и бил много властен човек. Сестра и също се омъжила за човек подбран от баща и. Майка и била изцяло подчинена на баща и. В градчето където живеела сега заедно с родителите си и тези на годеника и, всички мъже са се познавали лично, и много са се уважава ли и дори в полицията да отидела най-много да си навлече гнева на баща и и тъста и. А аз много я искам. Все още не мога да я забравя. Още сега съм готов да зарежа всичко и да замина за Виатнам. Искам да я измъкна от там и да я си я взема при мен. И с парите малко съм го позакъсал, инвестирах в един бизнес и нищо не стана. Имам приятели с възможности, но знам ли колко пари ще излезе да я измъкна от там и да я докарам. Може и да са десетки хиляди евро, после нали трябва да ги връщам. Как ще ги връщам? Моля помогнете със съвет!

Коментари

2.   Само на мен ли ми се драйфа от автора?

3.   Просто си отвратителен. Стой си там където си, и изобщо не идвай в България да тровиш живота на бедните жени.

4.   Измислено от девстен женомразец-чикибоец-педераст-порноманиак на не повече от 15 години

6.   Още една отчаяна българска * с фетиш към грозни азиатки. Пич, ходи, вземи си такава, докарай я тук и я остави да те разори, защото е " традиционна и почтенна" жена. И да не ревеш и ти после по форумите, че пак са те прецакали. Не е истина колко сте тъпи мъжете.

7.   Този сайт наистина вече стигна дъното! Повръща ми се от такива простотии!

8.   Авторе ако историята е реална, много гадно постъпваш с бившата си. Търсиш я за секс, тя е винаги насреща а когато тя има нужда дори само да ти сподели нещо ти не, не ти се занимава с драми. Предполагам, че тя не знае, че си само с нея заради секс и че нямаш чувства. По- добре и го кажи за да не си прави излишни илюзии. Току виж си е намерила някой който да държи на нея. А това с азиатчето си е меко казано- проституция. Плащаш си за да я имаш. Мислиш си, че си единствен... да ама е. Била се сгодила без любов и заради роднини- вярваш ли сериозно!? С твоите камъни по твоята глава май е историята ти.

9.   Проститутките, пардон масажистките, изневеряващите и прочие боклуци станаха героини на нашето време! Това е идеалът на днешния мъж. Какъв ужас.

10.   Автора към 8. Не я мисли бившата. Тя винаги си е гонила интереса. Като се запознахме ме искаше, понеже нямаше къде да отиде. Не в взех веднага, а я тествах да ли ме иска наистина като я оставих в бегето и подържахме връзка по скайп. Чакаше ме точно шест месеца и се хвана с бивш наркопласьор при, който отиде да живее. Че и дете му роди. Нехранимайко, който чакаше на майка си и баща си. В същото време мен ме държеше на резервната скамейка, като подържахме контакт по скайп, до като в същото време си търсила и други мъже по сайтове за запознаства и намерила и някакъв друг от чужбина. В крайна сметка наркопласьора я преби и изгони, ония другия се оказал някакъв перко, и аз бях единствения, който и помогна и емоционално и с пари да си стъпи на краката. После обаче тя ме взе за шматка и започна да ме манипулира за пари, неуспешно разбира се. Многократно съм я хващал как се опитва да ме излъжи за да измъкне пари от мен. Всичко е секс и интереси и отдавна съм спрял да вярвам в ЛЮБОВТА... Нядавам се, ако се съберем с виатнамката тя да ме накара отново да повярвам...

13.   Първо, какво значение има, че е азиатка.

Второ: "На мен хич не ми беше до нейните драми, а нямах търпения да и го сложа в хубавата топла уста, и да и напръскам сливиците със сперма." Ти си смотан и нагъл човек, който не заслужава да има приятели, роднини и близки хора. Егоистично парче.

Трето: Харманли обяснява всичко.

Гледай си живота и дано си хванеш някоя като теб, която няма търпение да те използва за банкомат и не й пука за глупавите ти драми. Досадник. А на нас защо да ни пука за "чувствата ти"? Дори не можем да ти свършим в топлата уста. Значи няма смисъл да ти четем излиянията.

14.   Сериозно ли мислиш, че си заслужава да ходиш до другия край на света и да я спасяваш от властни хора заради една проститутка? Това ли ти е идеала за жена?

бобайко ти ра

16.   Имаш склонност да се държиш неуважително и като насилник към жените. Не заслужаваш това момиче. Остави я да бъде щастлива далеч от тъмен балкански субект като теб

17.   Авторе, няма значение каква е бившата ти все пак не я познаваш от вчера и винаги си бил наясно. Азиатчето също не е девствено нали така, че даже и за пари се .....
Щом живееш в чужбина предполагам ти е ясно, че поливината азиатки там са проститутки, както и да е. Бъди честен с жените. Няма нищо по- хубаво и мъжко от мъж който е честен и преди да спи с някоя жена и каже поне, че освен секс не е готов на нищо друго и че сериозна връзка не иска.

18.   Автора към 17. Да си честен с жените е най-голямат глупост. Те обичат да бъдат лъгани.Един единствен път направих тази грешка да и кажа, че искам само секс, и получих отговора ,,Ти за каква ме взимаш? Мурва ли? Врътна се и връц навири чушката в небето.Живял съм дълги години в Холандия, където проституцията е разрешена витрини клубове знаеш.Най-голям процент мурви там са от източна Европа.Българки , румънки ,полякини.След това латино американките.Най-малко азиатки.Дори по нощните заведения не се срещат много.Повечето са в ресторантьорството китайски ресторенти капанчета за лумпии и прочии.Имат бизнеси и работят рамо до рамо с мъжете си.Накупиха си последни модели мерцеде си, а нашенките ги лушконтрят още за по 50 евра.

19.   Толкова ли пък всичките не можахте да се усетите, че това е поредната измислена история на оня дето уж чукал белгийската порнозвезда.
"хукна да се мие", "да ѝ напръскам сливиците със сперма", "федерос"... Хайде стига вече, тези сме ги чели и в предишните ти историйки, авторе. Смени малко репертоара си.
И дано този път модераторите да ми публикуват коментара, че вече в други 2 теми, отново с измислени сюжети, ми ги трият. Вече даже се замислям дали някой не търси провокация.

21.   Към 19 Щом са ти трили и предишни коментари модераторите, явно няма какво да кажеш нищо конкретно по темата, а целта ти е да провокираш и внасяш обърканост у читателите, както в случея.

22.   Най-смешно в цялата измислица е, че не може правилно да напише името на страна ѝ, а пише ВиАтнам. Не е случайна грешка, написано е все по този начин. Иначе голям европеец го раздава.

23.   В случАя, авторе, ще е хубаво да си признаеш, че фантазирането тези дни ти е дошло в повече.