Той ме изостави ,защото е болен
Бях на 16 когато се преместих в друго училище -отличник ,представител на класа ,класирала се във всички олимпиади по математика и там се запознах с един инструктор ,лоша работа ,аз си мислех ,че той се отнася както всеки един учител към отличниците - първенци ,добре ,но работата била друга ..запознах се и с жена му ,тъй като той и разказвал ,че така добра ученичка до сега не е виждал и тя прояви интерес да се запознаем ,скоро се беше оженил ,това му беше втората съпруга ,но явно тя го използваше само и си личеше ,но не беше моя работа ,с течение на времето ,той започна сам да си разказва за живота ,как е бил излъган от първата си съпруга и т.н и се е оженил за да и го върне ,добре но тези неща не ме вълнуваха изобщо и му казах ,че не ме интересува личният живот на възпитателите ми ,с времето започнах да го съжалявам и ей така като си говорехме започна увлечението С всеки изминал курс се омаях ,казвах си спри се ,много е по-стар,учител ти е ,не е редно ,но никога не показах моето увлечение ,до момента в който той не се опита да ме целуне ,след това прекъснах курса уж по здравословни проблеми и ме беше страх да кажа на някого ,защото това ще ше да повлияе много зле на мен ,все пак нямах 18г. Един месец мислех само за тази случка и не ходех на училище известно време ,след това се срещнахме в училище ,извини ми се ,аз се направих все едно нищо не е станало и после работата се задълбочи ,мога да ви разказвам още много пак се целунахме ,взех една бутилка с бензин и го залях и какви ли не глупости ,стана така ,че започнахме да крием тази невъзможна връзка ,той наистина ме обичаше и казваше ,че ако е сгрешил нещо ,нека това да му е най-големият грях и винаги плачеше при всяка раздяла ,единственото му условие беше да завърша и да ме види с диплома за висше образование и т.н завърших средно ..Връзката ние вече от много години и съм 4-та година студентка ,записах медицина ,за да се грижа винаги за здравето му ,какво да ви кажа любов ,не живеем заедно , защото е не възможно ,примирих се вече не е до години ,а до любов вижда ме се ,но ето и още по-лошо стана той се разболя от рак добре ,че не е в по-лош стадий , лекува се ,но не е човека ,който беше . Наскоро почина и майка му и ми каза ,че аз съм най-скъпият му човек и не може повече да засипва живота ми ,знае ,че аз се тормозя за него и ме остави ,за да може да го забравя ,да се омъжа и да си имам мое семейство , от тогава не се обади нямам и връзка с него от 2 месеца вече ,други ми казват как е ,до колкото до жена му ,тя не я интересува ,чака ,колко то се може по-бързо да умре ,тя е млада с 18 г.от него ,за да си живее живота с неговите пари и с друг . С всеки изминал ден това ме тормози ,какво да правя ?

Коментари

1.   Продължавай напред. Това което не осъзнаваш е че още от малка този мъж се е възползвал от теб, защото явно има мания по млади момичета. Според теб случайно ли се е оженил за някоя 18 години по-малка от него ? Въпреки че чувствата му са 'автентични', отношенията ви са били крайно нездравословни и за двамата. Това не е мъж мечта, а човек който злоупотребява.

2.   Според мен, той те обича повече от всичко на света. Не го оставяй в такъв момент, в никакъв момент не го оставяй. Потърси го и бъди неотлъчно до него. Милият човек...

3.   Откажи се,той вече те е зарязал.