Спирам да влизам в този сайт, а на вас успешна и здрава нова година!
Пожелавам ви успешна 2021 година. Най-вече да сте здрави. Аз лично спирам вече да влизам в този сайт. Редовен читател съм, а и доста теми съм пускал за последните 10 години.
Доста съм се смял на различни коментари на хората тук, а и доста съм се чудил в какви интересни ситуации изпадаме всички.
В последно време обаче имам усешането, че тук се целят предимно провокативните теми, които да породят спорове. Масово плюене по жени и мъже и трудно се разбира дали темата е истинска или фейк.
Лично аз попаднах на тема, която е едно към едно преведена от чужд сайт, което ме навежда на мисълта, че е възможно много голяма част от темите да са такива, за да се генерират посещения и активност.
На всички, които ще празнуват сами, защото постоянно се качваха такива теми през годините, не се отчайвайте. Това е просто един ден в край на сметка, като всички останали.
Относно всички, които ще ме наплюят, че 5 пари не дават какво мисля да правя: Да, прави сте на никой не му дреме, а и на мен не ми дреме за вашето мнение.
На всички останали неутрално мислещи хора, бъдете здрави и позитивни.

Коментари

1.   "На всички, които ще празнуват сами, защото постоянно се качваха такива теми през годините"

Каква връзка има сайтът с това как ще празнуваш нова година?... Как според теб сайтът да прецени коя е фалшива и коя истинска тема? Лично усмотрение? И при условие, че е анонимен, и не знаеш реално човекът който стои зад темата, нима има кой знае каква разлика? Темата си е тема... Това, че е "провокативна", значи има проблем и разногласие в обществото. С мълчание по-добре ли ще се разреши? И защо реши, че трябва да уведомяваш всички за личният си избор? Толкова ли си важен? Темата ти е точно това което се оплакваш - провокативна. Ако ще развиваме конспиративни теории - от де да знам, че и тя не е написана от авторите на сайта...

2.   За останалото се съгласявам, но "за да се генерират посещения и активност"... Какво са виновни, че предимно такива теми се пишат? Ако не ги одобряваха, почти нямаше да има активност в сайта. Сайта както и всяко друго нещо в страната просто си е отражение на манталитета ни. От просто общество няма от къде да извадиш нещо умно.

И как точно предлагаш да се разбере всяка тема дали е измислена или не?

3.   Е, няма ли да влезеш, поне да си провериш коментарите към темата?

4.   Чакай да го преместя в другия крачол...

Братан.

5.   Сигурно очакваш да те спрем... и да те молим да не ни изоставяш...

Чингис Хан

6.   Всичко хубаво и на теб през новата година, авторе! Както и на останалите потребители. Да намерите това, което търсите и да постигнете това, което искате!

7.   Има нещо такова. И на мен ми се струва, че много теми са тотален "фейк". Но за това едва ли е виновен сайта, авторите го правят. Все пак, струва ми се, че този сайт не е за забавление, а за взаимна помощ. Или с други думи, ако нямаш конкретно лично мнение по тема или въпрос, ще е най-добре да се въздържиш от коментар.

9.   Вярвай си,че няма да влезеш пак тук!Познах нали ехоо здравей пхаха

11.   Мога да се обзаложа, че си влизал още доста пъти и в момента четеш това.

12.   Аз влизам отвреме навреме, да видя дали Братанчовците намаляват или се множат. За съжаление расте бройката им, сега ще ги видим и колко са, те ще гласуват за Славуца и Боко, а после плюят живота!

13.   Авторке, личиш си по начина си на мислене. Фейк темите си личат по начина на писане. Но на фейк-тема съответстват фейк-коментари. Така се провокират потребителите и се установяват желанията им за това, което искат да се случва. И, понеже сайтът е анонимен и всеки е защитен от грозното законодателство обслужващо само едни и ощетяващо други, се разбират мненията и желанията на повечето хора, без страх от наказание и рекет от страна на разни НПО-та кръвопийци, смучещи средства от данъкоплатците, за да раздават "справедливост" в услуга на Сорос и останалите, като него.