Бях злодей и жените си падаха по мен, станах добър и почтен и вече не ме искат
За много години и успешна 2021г. Мъж над 30г. необвързан съм и се чудя къде ли е проблема, за да съм още сам... Имам си мое жилище, кола, работа, тук-таме някой приятел, симпатичен съм, комуникативен... последно бях отхвърлен от жена понеже според нея съм бил, , прекалено добър, , В тоя ред на мисли направих кратка ретроспекция на връзките ми до сега поведение и прочие... Установих с ужас, че ми е вървяло с жените и съм имал успешни връзки, когато съм бил злодей с голямо съмочуствие. Когато съм правил повече зло и съм наранявал хората. Първата жена привлякох, когато бях на 19г. , а тя на почти 18г. Вече бях олицетворение на злото. Полицията ме издирваше за грабежи, побоища, бях изключван няколко пъти от училище, същата година повтарях точно заради изключване. Но въпреки, че бях за някои може би утрепка, жените когато ме гледаха виждах как очите им се наливаха със зехтин. Майка работеше на добра позиция в италиянска фирма и успяваше да ми осигури доста добър стандарт на живот. Мобифони тогава имаха само богатите бизнесмени, и сериозните бандити, беше лукс. А аз ходех само с мобифона на училище и нищо друго. Нямаше ден, в който да не вгорча живота на някой. Визия нямах никаква, нисък с редки зъби, тяло нулево, много слаб 50кг. много космат и мургав. Но бях доста харизматичен, бунтар, нямах стадния инстинкт, бях вълк единак и винаги казвах това, което мисля без да ми пука, кой седи срещу мен. Добре облечен само с ексклузивни дрехи. Тоя типаж много добре се пласираше сред женските сърца и постоянно бях заобграден с красиви жени. Но скукааа... всичките ми се предлагаха на тепсия, а аз исках да ловувам исках да се боря и изпотя за женското сърце. Имах една съученичка Ваня, на пръв поглед нищо особенно, но с огромно его. Тя постоянно ми се присмиваше и ми викаше, че съм палячо, и как никога не би се хванала с такъв като мен. Това някак си ми разпали интереса към нея и реших, че ще бъде моя. Започнах да я преследвам, но тя постоянно резачки. Един ден уж и било скучно и склони да излезем. След този ден постоянно започна да ми търси вниманието, като малките деца. Постоянно се закачаше с мен и ме иронизираше, но и беше много приятно в моята компания и започнахме да излизаме. След месец Ванчето започна да идва в нас, но само се натискахме, имала психическа травма от първия и път и била намразила секса. Събличах я до по гащи, лигавех се с циците и, но не искаше секс. Искаше връзка без секс. На мен това не ми харесаха и минаха около два месеца, в които ми писна и един ден и казах да си взима чукалата и да изчезва. Бях и казал преди това, че я обичам, но беше лъжа, колкото да я изчукам. Тя обаче явно е повярвала и беше хлътнала по мен. Понеже на същия ден вечерта след раздялат ми се обади и каза, че иска да го направим, но ме помоли да внимавам с проникването и да не се празна вътре. Аз и обещах, че така ще бъде. Но ударжах на думата си точно два пъти. На третия се изпразних мощно в нея. Тя се разкрещя, че на 18г. и е рано за дете, аз с ласки успях да я успокоя и убедя, че деца толкова лесно не се правят. Тя беше много щаслива с мен. Аз обаче очичките ми шареха по други жени. Бях заобиколен постоянно от красиви момичета, но аз търси топа. Исках най-доброто. В същото време постоянно се заигравах с други пред очите на мойта. Даже със сестра и. И колкото повече я мачках Ванчето тя толкова повече ме искаше и полудяваше по мен. Е имаше и ласки по някога, няма как, иначе ще избяга. Толкова полудя по мен, че нямаше нищо против вече да се празна в нея. Аз вече в същото време излизах с една млада радио водеща от нашия град. Беше много известна по местните радиа, а това много ми галеше егото. А клетата Ванче висеше пред врата в къщи и ме чакаше да се прибера. Аз я вкарвах в къщи събувах и гащите вкарах и го няколко пъти, празнех се и и казвах да си ходи. Радиоводещата още не ми беше пуснала, аз естествено не бързах да разкарам Ванчето. Нали трябва да олабвам жилата редовно. В същото време имах и мечта да избягам на запад, бегето никога не ми е било интересно. Имах човек в Белгия и само чаках да ми отвори вратите на там. Българите тогава имаха само на три месечен престой там и то като туристи. Беше сложно... но всеки момент чаках и да ме вдигнат в казармата и хич не ми се губеше 2г. с родните идиоти. В един момент Ванчето толкова ми лазеше в краката, че нямаше повече какво да ми даде и и казах да се обира крушите и дим да я няма.... В същия момент вратите към Европата ми се отвориха и мен също дим да ме няма.. Майка пък я бяха съкратили от добра платената позиция и започнаха да се харчат едни събрани пари, които се топяха със светлинна скорост. И един ден след като бях акустирал на белгийски води, майка ми сервирва по тела, че Ваня е била в къщи със снимка от Ехо, била бременна в третия месец с близнаци. Реших, че е манипулация, звъннах на най-добрия ми авер и му казах да каже на Ванчето да не притеснява повече майка ми, а да се спасява както намери за добре. Той ми каза, че и били трябвали сто лева за аборт, аз му казах да и каже пари от мен да не чака. Обаче нещата в Белгийско се оплескаха и след два месеца бях в бегето скъсан като църковен плъх. Майка също го беше закъсала финансово. Разбрах, че Ванчето абортирала и искала се самоубива заради това, че съм я зарязъл. Бях и подарил една моя любима вещ въртящ джобен нож тип, , пеперуда, , именно с него си прерязала вените и добре, че бил най-добрия ми авер да я спаси. Била се пропила след това и обикаляла местните дискотеки и се наливала като прасе и крещяла мойто име. Нищо не ми трепна честно казано. Имах си други проблеми. След време срещнах друга жена. Вече бях добре устроен българин на запад с перспективи и обноски.... но злодеят в мен беше все още жив.... Историята ще разкажа някой друг път.

Коментари

1.   Споко и аз съм така. Една с която излизахме ми каза "ти си много добър човек и много ще си платиш" от тогава станах ебаси п*дала. Всичко живо де що има забиват по две по три яко секс и хич не ме ебеше за тях нито пък какво искат. Намерих си жена с която аз искам и пак върнах старото си аз и след 12г връзка и 2 деца и всичко дадено за тази връзка и за домът ни какво "ти нищо не правиш, ще съм по добре без теб, само на мен разчиташ" Какво излиза трябва да си педал с тях за да те оценят, а после имало насилие и побоища... Ама това е тъпата българска женска мисъл. Ходи виж някоя западна девойка ако даваш всичко за семейството си дали няма да те обича и да те уважава.

2.   Сподели още де, че ми стана интересно

3.   И аз така. Любов, раздаване, угаждане, за принцеса я имах. След 10 години брак в замяна получих един баджо. Падна ми пердето. Разведох се и я оставих сама с две малки деца. Плащам си издръжката и до там. Какво се случи обаче? Тя не може да се оправи без мене, дойде и кораната, любовникът и би шута. Почна да мрънка. Аз се промених станах лош. Извън издръжката и оказвам помощ, но не безусловно...Сега не просто ме уважава повече, слугува ми, угажда ми и т.н. Живеем обаче разделени и аз нака се чувствам добре. Това са жените брат. Обичаме ги, но не по правилния начин..

4.   Не 3,
Дълбоко се заблуждаваш! Жена, която е закичила рога на мъжа си, не го уважава. Нито преди, нито сега. Обаче все още те води за носа, като те оставя да мислиш, че ти си господарят. А зад гърба ти смях с приятелките, какъв си балък. Утре ще си намери друг, и ще те отсвири отново. Те, жените ги умеят тези работи.

6.   Странно ми се вижда на мен, като на жена ?! Да те зарежат за това, че си добър ??? Нещо не ми се връзва. Коя жена иска груб мъж до себе си, наистина. Не мога да ти повярвам на историята. Явно или аз съм ненормална или не знам.

7.   Тук н 3 без да осъзнава дори каза истината:
" Обичаме ги, но не по правилния начин"
По коменгарът му обаче е ясно че, повтаря заучена фраза без да я разбира...
Авторе, спокойно, ти не можеш да бъдеш добър мъж, нито добър човек! Паразитиран си отвътре, червив... и нормално, дори и да ти "падне" добра душа в женски облик, ако е уважаваща себе си- ще си бие бързо камшика, ако са и по- слаби ангелите, ти бързо ще я "заразиш" със своите паразити...
Та, спокойно де, същият си си! Нямаш нито волята, нито капацитета, нито дори още осъзнаването за собствената си същност че, да започнеш някакво "лечение" промени отвътре.
Така и ще си продължиш и завършиш.

8.   Радвам се, че си получил възмездие за дето си убил неродените си деца и си прецакал живота на една влюбена жена. Не заслужаваш никоя нормална жена да те погледне, нито пък да имаш семейство.

10.   До 4. Няма да си намери друг драги, защото другите от разведените искат само секс на аванта и не дават нищо в замяна, още по-малко да гледат и да носят отговорност за чужди деца. Огледай се и ще видиш колко малко разведени търсят просто секс ей така, за разлика от омъжените, които са спокойни, че си имат мъж, който да се грижи за тях и децата им и не им е проблем да се изчукат с някой и просто да се приберат в къщи ни лук яли, ни лук мирисали.

12.   №6, малко жени осъзнават какво искат и живеят за драма. В противен случай казват че им е скучен мъжа и няма 'тръпка', без изобщо да разбират какво значи това.
Ти ако нямаш такъв проблем може само да се радваш че си изключение от правилото.

13.   Не 10,
Ами прав си. Ще прави с някой секс на аванта, а ти ще кихаш кинти.

15.   Ей феминистките, как се радват, че злодея си е получил заслуженото:)))) Сега успокоихте ли комплексчетата? Или май някой и вас така ви е наиграл на времето и вие оставил травма... пардон болка.... Колко самотни майки има в момента? Много. Аз лично познавам много и всичките с деца точно, от типажи какъвто съм бил някога.И да не съжелявам , че я накарах да направи аборт.Не желая деца от жена, която да обичам.Не искам безпризорни копелета, които както се бях върнал след 13г. в бегето да се чудят как да се обръщат към мен. Тате, чичо, батко или поименно.Не искам , ако бяха момичета да станат жертва на поредния пастрок-педофил. После и него и бившата да ги изтрия от лицето на земята, а аз да гния по затворите.Платил съм цената на греховете си.... Тупак беше казал една мъдра мисъл ,,Не ме съди, ако не ме познаваш....,,

16.   Номер 12, това пък щото въобще не се отнася за мъжете :)

17.   От номер 12 до номер 6
Да, така е. И аз съм го забелязала. Много жени пренебрегват умните и интелигентни мъже. Някак не ги привличат. Как няма да те привлече един умен мъж !? Толкова е секси. И от мъже и от жени съм го виждала. Някои мъже също зарязват скромните жени и отиват при скандалните. Но явно това е заложено на някои хора и от двата пола.

18.   Разведената жена с деца дава секс на мъж само, ако има сигурност, закрила и разбиране от него, но никога просто за самия секс, щото я чеше нагона. Поне повечето. Няма пречка една разведена да спи с бившия си, ако се грижи достатъчно добре за нея и децата.

19.   18, ела да видиш моята колежка (разведена с дете) как дава само срещу закрила. Овърша половината предприятие, а то е едно от най-големите в България. За толкова пускане трябва толкова закрила да е събрала, че никаква беда да не я лови до края на живота ѝ.

20.   №16 - прав(а) си, среща се при мъжете същото, но при тях по-често е изобщо да не им пука за жената. В редки случаи някои 'играчи' лапват точно по жена със същия манталитет като тях, което е най-забавно.

№6/17, къде може да се срещне жена като теб ? Такива сте рядкост, но за сметка на това съм попадал на жени които уж търсят разбиране и стабилност, но винаги се хващат с някой 'интересен'. Нито са наясно със себе си, нито с това че нещата които искат са несъвместими.

От №12

21.   Искаха сексинка мацинка и си я получиха и в мое лице. Само, че със сексито върви и цена и това е да разгъзвам мъжете на всички посоки за личен кеф. Когато бях добричко и тихичко, се отнасяха гадно с мен. Не бях интересна. За мъжете ако една жена не е интересна и сексапилна, то те смятат, че имат пълното право да я третират като втора ръка, точно защото не е интересна и сексапилна за принцовете. Те смятат, че им се полага жена с моделски черти и форми, да е съблазнителна, за се облича като шаврантия, но да им е вярна до гроб и да им готви манджички по цял ден, просто защото имат висящи гнусни неща между краката си. На тях не им пука за твоите чувства и емоции, колкото и да твърдят, че са "кавалери", а всъщност са пълни задници. На тях не им пука за това колко си добра, честна и лоялна, колкото и да твърдят, че много били уважавали такива жени. Те си падат по фатални курви, а не по честни жени с морал и принципи. Има изключения, но са малко. Аз не си лягам с тях (ужас, не), даже съм обвързана, но вече знам как да ги карам да се влюбват в мен и да им разбивам сърчицата (без мъжете, които са изключения, тях уважавам). И е много красиво, наистина. Израснах с лъжата, че мъжете харесвали и уважавали добрите жени, онези с чест, морал, достойнство и лоялност и цял живот се чудех защо добрите момичета сме избутани в ъгъла и даже понякога - подигравани. Вследствие разбрах, че не само не сме уважавани, ами е точно обратното. И не е защото съм грозна. Много по- грозни и дебели от мен жени си лягаха с маса мъже, докато аз стоях девствена и чаках любовта. До курволъка е. Давам пример с темата с циганките на онзи невменяем тип. С възхищение говори как циганките били весели и играели по ц*цки на масата, но ако българка го направи, ще се скъса да пише какви к*рви са. Излиза, че една жена гола да ходи по улиците и с целия град да е спала, не е к*рва понеже принцовете- чикибойци я харесвали, а харесат ли те - всичко ти е простено, дори и да спретнеш оргия на площада. Но не си ли им интересна, не ставаш, колкото и да се доказваш.

22.   Реално, жените намират честните добряци за скучни, вижда се практически. Тук няма мнение, когато има факт. Така, че и да сипете минуси, няма да е друга реалността. Пък и някои жени признават, какво повече да искаме. Всички сме го изживявали. И да, ако една жена търси добряк, то тя не съзнава потребностите си или просто го манипулира, като чехльо. Това са реалните неща в животя, за жалост. Интелигентните със знания ценности и без пари - досадни мрънкалници, Кухарите с условия и възможности - Успешни мъже. Безспорен факт е, че масовата българка се захваща с ниски топки, лъжци, измекяри и неможачи в интимен план, с мъже от слабите чисто природно индивиди. Раждат се гейчета, слаби, халипави деца. Факти от България, няма друга реалност. Другата реалност е на онзи свят, тук трябва задължително възхваляване на бащината фигура и налагане на нейната тежест, иначе България изчезва до 50 години.

23.   19, това не е масова практика. Ако всички разведени бяха като твоята колежка, то омъжените няма кой да ги погледне.

24.   23, о, има кой да ги погледне. Всички, които "поглеждат" моята колежка, си "поглеждат" и жените.

25.   Абе 24. Става въпрос за омъжени жени-любовници. Негенерализирай от една твоя разведена колежка

26.   Според мен не те харесват, защото много плямпаш и мислиш само за себе си, свръханализираш се.

27.   Автора до 26 Последната ми каза, че съм бил прекалено мил и добър.Пък нейните бившите всичките са я пребивали и отнасяло с нея като с парцал.Накрая са я зарязвали, и те така.

28.   Има всякакви жени, това че попадаш на определен тип е друг проблем. Всяко нещо идва с последствия. От предишния ти начин на живот си свикнал с жени които харесват лоши момчета. Съответно продължаваш подсъзнателно да търсиш такива.
От теб зависи дали ще преосмислиш нещата. А и честно казано ми се стгрува че има промяна предимно в поведението ти, но маналитета зад обноските е почти същия.