Свекърът ме тормози сексуално!
О хич не е измислена, не вярвах, че такива откачени хора има, но има. Бащата на моя приятел/годеник, е вдовец мъж на 55 години от Бяла Слатина. Николай се казва, тираджия. Още от първа среща си го определих като простак и мръсник. Мъж, който се хвали, че жена му е била алкохоличка и посягала, но той е надвивал и я ступвал. А става дума за мъртвата съпруга, починала от рак, когато приятелят ми е бил на 10. Да се е развел бе, егати постижението. Самият ми е приятел е много добър и образован човек, чак се почудих как е направен от такъв глиган, ако мога да го наричам.
Много го обича приятелят ми, защото само него си има, какъвто и да е. Сега по празниците бяхме заедно и освен че събрахме семействата, той точеше лиги по майка ми и безсрамно каза на баща ми - "пази си я тая хубавица, че ако ми падне на мен такава". И я гледаше като че ли тя е десертът. Да не говорим, че по-рано открито е питал за нея, дали случайно баща ми е в картинката (преди да се запознаят на живо е виждал снимки техни), да не е свободна пък да ни направи освен семейство и брат и сестра. Абе бива ли голям мъж такива гадости да говори, уж шега, ама всяко второ изречение му е такова. Явно се усети, че баща ми не е мъж за подценяване, пък мина скришно на мен. Все се хвали - каква хубава снаха ще има, аз съм висока и по-едра като структура. Той е правил коментари от рода на - "те това се казва жена, а не плосък глист с луфт или свиня 100 кила". Едни прегръщания от нищото. Но тия дни приятелят ми го нямаше и той направо си предложи да си го направим, че умеел и като зрял мъж знаел как да ми стане хубаво, пък ако много ни хареса да се взимаме, синът му бил млад и ще си намери. Боже мой. Ако кажа на приятеля ми, той ще каже, че приемам шегите на баща му навътре, а той баща му зад гърба му цинизми по-големи говори. Да се тръгвам да доказвам ли. Направо се отвратих и с тоя човек не искам досег да имам, дори от приятеля се отдръпвам заради гнусния свекър. Не се имам за нещо важно, но това е мъж с образование до 8 клас. Пълен простак. Неслучайно съм дала и името му, макар че не може да се разпознае, той с технологиите е скаран. Какво да правя? Да се махна ли като цяло? Обичам приятеля, но самата мисъл, че ще трябва пак с тоя да се виждам.

Коментари

1.   И аз имах такъв проблем, макар, че не толкова тежък колкото твоя. Едни глупави шеги и човека изневеряваше на жена си, падаше си по алкохола и след време ми стана ясно, че крушата не пада далеч.
Гледай да стоиш колкото се може далеч, най-добре ще е да му намерите жена за да не занимава с вас
Ж30

2.   Зависи какво искаш да постигнеш. Но според мен - говори с приятеля си и му обясни какво е казал баща му, и че не е било на шега. След това всичко зависи от него - ако не ти повярва или не заеме твоя страна, директно се разделяйте защото ти ще си на 2ро място след бащата. Нещо което по принцип не трябва да се случва в никое семейство - родителите да са приоритет над съпрузите.

3.   Съмнейшън, ама...

бобайко ти

4.   Като не ми е приятен един човек, не се събирам с него, нито в празници, нито в делници. Вместо да пишеш тук, кажи го всичкото това на приятеля си и на родителите си. И прекрати всякакви контакти с дъртия пръч. Ако приятелят ти не те разбере, зарязвай го, да си живее с баща си.

5.   Е приятеля ти бавняр ли е. Не вижда ли,че баща му иска да те чука. Забавна история

6.   Номер 2 ти го е казал, какво да правиш.

7.   Ако приятелят ти разбере от теб, това ще е голям удар за него. Приятелят ти грам не е като баща си ( ако му е генетичен баща изобщо ), и за това не е забелязал проблема - през главата му и МИСЪЛ не може да мине, за такова нещо.
Най-добре запиши приказките на "свекъра" си, защото приятелят ти в първия момент няма да повярва, ще помисли че е шега, че ти не си разбрала шегата, и т.н. Не го обвинявай - той не може да зачеркне току така от живота си човека, който го е отгледал, който е смятал че е обичал. Свекъра като е тираджия - постоянно е на път, има малко участие във възпитанието на сина си. Другите роднини са го отгледали.
Успех!

8.   Сега има толкова начини да го разобличиш пред мъжа си,не си ли се сетила?Ами снимай го някак,запиши го като ти се одумва и го покажи на сина му.Това заслужава стария нерез,а ако мъжът ти го оправдае-не виждам защо ти е такъв мъж.

9.   Глупаво е да оставиш приятелят си заради такива глупости!

10.   В какви връзки сте, ако ЧОВЕКЪТ до теб, който се предполага да е с най-главното "Ч" на планетата, не би ти повярвал и не би застанал на твоя страна СРЕЩУ КОЙТО И ДА Е.

Ей затова не ви се получават нещата, защото наистина масово хората не знаят как се избира човек и спътник в живота ;)

Братан.

11.   На човекът просто му трябва жена. Такава характеристика си направила на човекът, че не е истина. Какво значение има образованието му и работата, нали не го искаш? Или ако не беше прост тираджия щеше да му пристанеш? Май това е проблемът- не е достатъчно богат. Ами казваш на приятеля си и това е. Защо си търпиш все едно ти харесва?

12.   Набивам му една ютия, стол или каквото имам под ръка на дъртия чекиджия без да се замисля. Това гарантирано на 100% само един път ще чуе моето категорично НЕ- СТОП на подобно поведение и след това го вкарвам в амок! А ти се чудиш дали да казваш на синът...??? Кво? Това как да го разбирам?
Знаеш че, твоичкият е мъжленце без топки и няма да реагира?
Харесва ти дърташкото точене на лиги и за това по- добре да си траеш?
Смяташ че, няма да ти повярва, а ти си мишка която ще скатае в някой ъгъл и да и набиват кой от където може?

13.   Аве историята си е баш фантасмагории, , ала Кака Пена, , Този човек трябва да мрази сина си и да има психически отклонения за да иска да те взима за жена. После как точно ще гледа сина си в очите и как заедно ще ядат и ще пият на една маса??? Аман от самотни и озлобени жени в тоя сайт! Бил тираджия.... ами ако беше принц Вилям Александър със същото поведение, щеше ли да му при пристанеш...?

Чингис Хан

14.   Поради такива и подобни на тях причини често чуваме по новините за някой разпран или трапаниран череп на дъртак.