Любовта ме отхвърля постоянно
Здравейте! Обръщам се към дамската аудитория и ще приемам само и единствено техни мнения.
М. на 26-години съм.
Не съм модел от корица, но и не съм за изхвърляне. С висше образование и с прилични доходи. Начетен, ерудиран, възпитан, общителен, забавен, романтичен.
Е, нямам мотор и не бия хората, за да съм "лошото" момче. /това не е продуктово предлагане/
Но винаги, когато си харесам някое момиче и винаги стигаме до репликата "приемам те като приятел".
Не съм имал интимна връзка, нито сексуален контакт. Преживявал съм мимолетни случаи на натискания, след които съм слушал как всичко е било грешка.
Търсех с години къде и с какво греша, но безрезултатно. Имам така огромното желание да създам семейство, но никой не ме иска за връзка.
"За всеки влак си има пътник" не е утешителна реплика. Не съм от момчетата, които се възползват от момичетата, когато са в тежък период или под влиянието на алкохол, макар толкова много подобни възможности да съм имал.
Любовта просто се е отрекла от мен и ме отхвърля постоянно.

Коментари

1.   ЧНГ! Проблема е, че си много възпитан и те не искат да те наранят, ако спят с теб. Попадал си само на кифли които искат само секс. Ти не си такъв и в момента в който видят това ти казват чао. Сега има повече възпитани и сериозни момчета процентно, отколкото момичета. Сериозни момичета като цяло трудно се намират. Те все мислят за секс до 25-26 годишни. Повече от нас. Но това е нормално......трябва човечеството да се ВЪДИ!
Нали те раждат. Първобитното ги води.
И така.....проблемът не е в теб. Просто малко повече късмет ти трябва да я срещнеш.
Е......късмет ти желая!

2.   Аз мисля, че е възможно по някакъв начин да ги отблъскаваш несъзнателно. Но е трудно да се каже така дистанционно.
Моят съвет е да опиташ да поговориш с психолог, с когото в детайли да обсъдиш проблема и да откриеш вариант за разрешаването му. С което нямам предвид, че ти има нещо, а просто обсъждането със специалист дава една по-ясна представа за нещата, които понякога ни е трудно да видим. Говоря от опит. :)
Успех!
Жена, 32

3.   От грешния пол търсиш съвет.... Една жена никога тайните как да я привлечеш. Това може да го направи само друг мъж.Нека то преведа от женски на мъжки език ,,Искам да сме само приятели,, значи ,, Скучен си, нямам превличане към теб,, Колкото и да е банална темата за ,,Лошите момчета,, те винаги ще бъдат на мода сред жените. Това за тях са истинските Алфи. Но , ако го нямаш в кръвта няма как да станеш Алфа.Това е като да нямаш талант да свириш на кавал, обаче въпреки всичко да свириш.Еми най-много да подплашиш мечките в гората:))))). Щом сте стигали до натискане и не ти е пуснала, значи тя те преценила, че не ставаш за любовник или не те е почуствала достатъчно мъжкар, че да ти отдаде да я обладаеш.Всяка жена си има тънкости и хитрости да прецени мъжа предварително да ли е добър любовник, да ли е мъж на място или п тка , да ли става за баща, и прочие. Тествате предварително и само за което ставаш само до там те допуска.Примерно, ако ставаш само за любовник, тя само ще се чука с теб, но няма да те допусне да станеш баща на децата и, защото те е преценила, че не можеш да носиш отговорност, ако е по разтропана и е видяла и много и малко.По плиткоумните или по-младите можеш да я излъжеш с хубаво чукане да се влюби в теб и да иска да забременее.Потърси си някой голям батко да те разтропа малко с жените, иначе ще си на пълен абонамент във френдзоната.Аз от както станах добър и почтен и мен искат само за приятел, но едно време като бях лош са ми умирали в краката.Прочети моята история http://spodeli.net/4/story-155971.html Жените са жадни за емоции макър и негативни

4.   Господин Автор,имаме разлика в годините си и съм ШОКИРАНА ОТ ВАС! НА МЕН ОЩЕ ЛЮБОВИ НЕ МИ СЕ ВЪРТЯТ ИЗ ГЛАВАТА,А НА ВАС ДА! Не че е нещо лошо,странно е просто. Пожелавам Ви късмет! Ако наистина сте добър както описвате в историята си,ами,няма нищо по-хубаво от това човек да срещне с човек,който е само с добри и приятелски намерения. Ще намерите любовта-за нея обаче,трябва да изчакате тя да дойде при вас-може да е птица,калинка или пеперуда-видите ли такова нещо-любовна авантюра ще преживеете,каква обаче,не знам. Късмет!

5.   Съжалявам да го кажа, но каквото и образование да имаш, каквито и да са ти доходите, колкото и да си умен и т.н, никаква полза. Не си ли с добра визия, едва ли ще си намериш приятелка скоро, така че я подобри доколкото е възможно. Външният вид и характерът са еднакво важни. Ако си добър и умен, но непривлекателен, нямаш шанс. Ако пък си красив, но си задник, пак отпадаш. Красотата е един добър повод да накараш някого да те опознае отблизо.

6.   Какво значение има как изглеждаш и какво ти е образованието, бе мой? Те ще ебат тапии и ще те гледат в очите ли?

Жените се впечатляват от съвсем различни неща, от страст, емоции, хумор, говорене.

За да си успешен с жените трябва да си готин в какъвто и аспект да бъде. Ако си заухар.... НИЩО на тоя свят няма да ти помогне да топнеш, мойка.

Братан.

7.   "Една жена никога тайните как да я привлечеш. "

В превод?

8.   Препоръчвам на автора да не се влияе от предишните коментари.
Прекалено много глупости изчетох за алфи, любовници, подходящи бащи и т. н. Женската " преценка" я знаем. Уж най- подходящите и накрая истината е съвсем друга. Има много теми точно от такива " излъгали се" жени в сайта. Автора не е казал дали досега е имал контакти само с българки. Ако е така( много е вероятно) хич да не се чуди, ами да се маха от тази кочина и да си потърси чужденка. От българка любов не очаквай. Само проблеми и изневери с някой готин, с чувство за хумор тъпкач, с когото има страст. А външността е субективно понятие. Обаче на мен ми прави впечатление, че българските женици харесват мургави индивиди с грубо поведение и голямо самочувствие.
Последно ще кажа на номер 5, че ако си красив( по стандартите на Ганьовката разбира се) не отпадаш, ами си ставаш поне тъпкач, а доста често Ганьовката благоволява да имате и връзка.

9.   Не го пращайте на психолог, там само може да го объркат. Онзи ден бяхме седнали с един приятел в нас на по бира, после той се обади с видеоразговор на една негова приятелка. Имаше още няколко нейни приятелки покрай нея, и те го видяха на камерата и почнаха да ахкат, колко бил хубав... Обаче до една бяха кухи лейки. Много от тях името не могат да си напишат без грешка. Като цяло съм забелязъл, че визията като приоритет е на по-простоватите жени. Често обаче те стават жертва на бройкаджии, какъвто между другото е и моя приятел, с който пихме бира.

Чингис Хан

10.   Авторе, бих ти дал само един съвет, който на мен лично много ми помогна. Намери начин да подобриш комуникацията си с жените. За по-добра и успешна комуникация трябва самочувствие. Дали ще го добиваш с по-добър външен вид, по-добра визия или повече книги ще четеш си е твой проблем. Дори препоръчвам сайтове и приложения за запознанства, особено сега в условията на пандемия. Нормалните, повтарям, нормалните жени търсят чувство за хумор, разбиране и най-важното изслушване. Другото са глупости. Златотърсачките търсят пари, кола, апартамент, материални облаги. Надушват се от километър. Нормалните жени се намират трудно в интернет, но не е и невъзможно. Там все пак е царството на кифлите и златотърсачките.

М. 26

11.   От 3 към 7 Една жена никога не би ти разкрила тайните как да я привлечеш, или как да привличаш жени. Това е като една плячка да каже на ловеца как да бъде уловена.Начетохме се на глупости как да отиде на психолог, или, че бил прекалено свестен и не искали да го наранят като само спят с него..... Пълен булшет....

Поздрави