Падам си по 15 - 16-годишни
Аз съм на 25, но имам влечение към 15-годишни момичета. Носят един неповторим чар, светлина, която угасва след 20-те. Бих искал такава приятелка сега. Много лесно ми залепват на сърцето и проявявам повече грижовност, нежност и внимание към тях. Винаги ще съм до нея да я подкрепя и да си я гушна във всеки един труден момент. Искам да израстне пред очите ми - така, както една моя позната е с все същия приятел от 15-тата си година до 25-тата. Биха били незабравими миговете да се полигавим заедно и може би дори да правим смешни физиономии или да се хилим на един пръст - ще ме върне назад към едно прекрасно време... Какво мислите вие, лошо ли е това, което ми се иска?

Коментари

1-50 от 66

1.   Мисля.. че имам доста приятелки, които си търсят по-възрастни гаджета. Но не разбирам ... днешните 15-16 годишни изглеждат точно като излезли от Чернобил. Високи, слаби...с много грим. С еднакво поведение. Няма лошо да си падаш по деца, освен ако не влагаш и намеци за секс, защото секса с непълнолетна или малолетна може да те вкара в затвора.. А онази чистота на душата, която търсиш у тези момичета, често отдавна е изчезнала... puntina

2.   Ти в колко сайта я пускаш тая изповед, поеми си дъх малко...

3.   Не е никак лошо според мен. Аз съм на 19 приятеля ми е на 30 много ни е добре заедно.. аз израстнах с него.

4.   Че какво му е лошото. Аз съм момиче на 23, ама все си харесвам момчета на 18-19г. Така, че поне според мен няма нищо лошо.

5.   18-19г е добре, но 15-16г си е направо педофилия! Помисли си как би се почувствал ако имаш дъщеря на 15-16г и движи с 25 годишен! Не че тея малките не се плющят, но ...

6.   Няма нищо лошо в това - те и дъртите затворници си падат по двадесет и пет годишни, като теб ......

7.   Амии честно казано няма лошо.. защото за ЛЮБОВТА НЯМА ГРАНИЦИ!! И честно казано е сьпер яко.. аз съм на 14 и сьщо харесвам по-голями момчета... ноо никога не съм спала с тях... :) Ноо смятам, че може да е яКОоо

8.   Това е нормално. Аз съм на 15 и ходя с 27 годишен мъж и той казва същото като теб.....всяка такава връзка има своя чар! =)

9.   Лошо е ми! На това му се казва педофилия, ама не си попаднал на дъщеря ми, та да ти го докажа! Хахахах, падал си по непълнолетни мераклията...

10.   Дайте да го разпънем и изядем бе хихи :)))-(номер 9)

12.   ОТ АВТОРА:
Пуснах това откровение и въпрос, за да разбера нивото на съзнание на болшинството. А на първия коментирал - не, не се нарича педофилия. Педофилия се нарича влечението към деца, не към юноши. Към юноши се нарича ефебофилия, и то го определят като такова основно ако е маниакално състояние. Аз не си падам само по тийнейджърки и не ми е мания. В Япония например има по-голям толеранс над тези неща. ;)

13.   Падаш си по много по-малки момичета искаш да израснат пред очите ти да се полигавиш и кикотиш с тях, ок хвани си някоя кояко пък търси човек като теб.

Нооо рано или късно ще потърсиш секс точно при тези момичета. Тя ще е на 20 а ти на 35 на теб ще ти е кеф, но на нея не тя ще гледа интересите си. Ако питаш мен не се увличай по 15 а по 20 гошидни момичета така ще е най-добре. Защото на теб като ти се роди дъщеричка и стане на 15 и започне да се увлича по 25 годишни мъже няма да ти приятно, ИЗОБЩО.

14.   Ей, ти си много зле, бе момче!
Знам, че критиката ще ти е неприятна, но друго от нормални хора не очаквай!

Кой ти каза на теб, че "не можеш да се смееш и на пръст" с твоя връстница? Че ние с моя човек доста често сме по-зле и от децата в това отношение. Ти, обаче, си някакво комплексарче - липсваше ти момичешко внимание в тийнеиджърските години ли, какво ли? Страх те е от истински жени ли? Или просто искаш да си вземеш някоя, за която да си пръв, следователно и най-велик?? Е, грешиш! В началото може и да е добре, но след това твоята "Лолитка" ще ти отрови живота - ще започне да скача от к.. на к.., а ти ще останеш да си я жалиш..

Объркано момче си, а виждам си ми набор, време ти е вече да се поосвестиш, че номер 6 е прав!:)))
Има спецаилисти, иди се срещни с някой такъв, че да се установи какъв ти е проблема, че го имаш, сериозен при това!

Няма да то пожелавам успех, а "УМНАТА"!!!

15.   Абе кво му пишете на тоя малоумник бе? Ей шматка такава, пожелавам ти да те набутат в затвора за ЕФЕБОФИЛИЯ ! Смотан такъв, ще ти скъсат дупето вътре! Тъпанар!

16.   След като се разделихме с приятеля ми, ние си останахме близки след това. Hо се появи някакво 15 годишно и аз останах на заден план. Бях на 19 и повярвай ми след като разбрах се почуствах на 50. Той ми говорeше, че в нея има светлина. Това са глупости! В нас, ГОЛЕМИТЕ също има живот, също има игри и светлини... Та кой не иска да е дете и да се закачате? Просто има и други неща, които се появяват и за съжеление не можем винаги 24/7 да сме такива. Повдига ми се от такива хора като теб!

17.   Ясно е че тоя не е на 26. И е ясно че е психар. Никой нормален човек не смята, че 5 или 10 години разлика има значение. Тоя е психар и гаден подофил обярнете внимание колко е подготвен за термините до коя възраст какво е и та чак в Япония. Бих му смачкал муцуната.
"светлина която угасвала" ей боклук гледай да те припозная.

18.   А ясно ли ви е че тоя евентуално се ебава с вас и се насира от смях като му се ядосвате:D?

19.   Нищо бе колега 18 ние да се застраховаме. Пък, ако деца го четат това ще вземе да излезне че е нормално.
Пък и не си толкова ти най умен....... това си е истинки педофил и си се събират.

Към автора:
"светлина която угасвала" мале боклук ти мале!
Дано те припозная в някой.
АКо не беше толкова смотана тая държава трябва сега да светят едни червени лампи някъде, а ти да ги лежиш тия редове. Мале как ти се дразня гад мръсна. И на редактора се дразня да ви имам контрола!!!

20.   Ало, авторчето, а знаеш ли, че в Япония се счита за супер секси и престижно гениталиите ти да са по - обрасли от тропическа джунгла? Колкото повече, толкова по - добре. Това въобще не е шега, хора, сериозно ви казвам! И все пак едва ли нашият "болен мозък" - авторчето се разхожда с расти под кръста...

Аз предлагам "Малкият палавник" да хваща пътя за там и да не се връща повече, че и без друго боклуците тук са повече от достатъчно! Само се надявам да го тикнат в техен затвор, че поне да разбере що е то наказание!!!

21.   Oоффф, повръща ми се от тоя.

22.   Тоя явно по-големи момичета не го искат, не му връзват и горкия е изпаднал в депресия.

23.   Аз пак сам на 15 години но пак харесвам по големи момичета просто наистина ме привличат и бих искал да се запозная със тебе

24.   СПОРЕД МЕН НЕ ЛОШО ,МН СА РЯДКО СРЕЩАНИТЕ МЪЖЕ КОИТО ИСКАТ ДА СА ГРИЖОВНИ ,ТИ ВЛАДЕЕШШ ВРЪЗКАТА ,МН БИХ ИСКАЛА ДА НАМЕРЯ СЪЩИЯТ ЗА НАПРЕД В ЖИВОТА,СЕГА МОЯТ Е ТО4НО ТОВА РАЗЛИКАТА НИ Е 3 ГОДИНИ НО ТОИ СЕ ДЪРЖИ С МЕН КАТО МН ПО МАЛКА И ТОВА МЕ РАДВА..САМО 4Е СЛЕД ВРЕМЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАМ ДА НЕ ИСКАШ ДА СРЕШНЕЩ ЖЕНАТА КОЯТО ДА СЕ ГРИЖИ ЗА ТЕБ..

25.   Добре падаш си по 15-16 годишни а по 10 годишни падаш ли си ох изкам да видя твоя снимка щото аз съм на 16 иси търся гадже на твоята възраст

26.   Човече ти имаш некфи психически проблеми !!! Тфа си е педофилия от която и гледна точка да го погледнеш извинявай много ама едно такова лапе неможи в леглото да ти даде това което ще ти даде тфой набор или малко по малка ;) А всички момичета дето са на 15-16-17 год. и си мислят че е яко да ходиш с мъж над 24-25 години по добре да идат да се прегледат този човек малко или много на тази възраст ще има нужда от семейство и тем подобни ...

А пиклата която каза по горе че искала да пробва да спи сас 25 годишен а тя била на 14-15 години мога да и кажа още от сега че ще стани ДАШНА . Нямате ли поне малко срама бе момичета сте какво е тфа държание . Аз съм на 17 приателката ми е на 15 дефстфена е и все още не съм навит да я отфарям просто тя за мене е дете (не чи аз съм много голям )

28.   Ми всъщност няма нищо лошо. Аз съм на 15 и ме кефят големите батковци и изобщо не ми е за секса. Вече са по-зрели, по-различно гледат на нещата, не като 17- годишните пиклиовци дето им трябва само играчка и нищо повече. Съвсем нормално си е човече и ако те намеря веднага те вземам :)

30.   Ами... аз съм изненадана от отрицателните коментари...
смисъл такъв, че и аз съм на 15 скоро навършвам 16 и
не всички са"пикли", "к*рви" или там както още ни наричате. Мога с гордост да кажа, че аз съм девствена и
няма да дам честа си на някой, който не ми е доказал по всевъзможен начин любовта си... Това евентуално Ви навежда към мисълта че съм няква мега грозна "пикла"...
-ГРЕШИТЕ.. ~! При цялото ми уважение... но не всяка нагримирана "кифла" е безмозъчна кукла~! Също и колко от тези "БИЯЧИ" тук не са си харесвали 15-16 г. момиче.. Мислите че тои има проблем... но това момче е искренно с Вас и не се страхува да го каже пред всички. За разлика от вас които му се смеете и едновременно гледате в "mucunki & facebook" снимки на връсничките ми!

С уважение: (Eдна реалистка )
(:

31.   модератор - за съжаление не публикуваме коментари на латиница!

32.   Няма нищо лошо. Това, което си написал, наистина можеш да го получиш от едно 16 годишно момиче, но до кога ще го искаш? На такава възраст си, че ти предстои съвсем скоро да израстнеш в друга посока, предполагам си мислил за това. Скоро ще поискаш да създадеш семейство, да имаш деца, сигурност, а не просто дете, за което да се грижиш и да се лигавите заедно. Това можеш да правиш с момиченцето си ако имаш дъщеря.
Забелязвам, че все повече мъже се насочват към по-малки момичета, но знаеш, че не излиза нищо хубаво от това.

Мег*

34.   Kоментарите по темата са доста и нямах време да чета всичко... Момиче на 17 години съм, а приятеля ми е на 25... От две години сме заедно и виждам че дава всичко за мен, както аз за него... Не казвам, че връзката ни ще бъде вечна или че разликата ни е малка, но и двамата се чувстваме добре заедно и се обичаме, а мисля че това е едно от най-важните неща в една връзка... Ако се уважавате и разбирате, защо да е педофилия? Очаквам да оплюете и мен, че съм "малка дрисла", но вие ще си останете с ограниченото мислене:))))

35.   34, стига с глупости - перфектна ти е разликата!!!! Той като е на 30, ти ще си на 22-23 и какво? Съвсем нормално нещо. Проблемът е само, докато ти навършиш 18, 19 - завършиш гимназия. После сте си съвсем ОК-ни!!! Не слушай моралистите, вашата разлика просто е перфектна. Важното е да се обичате и да сте щастливи

36.   като Япония е толерантна към такива "връзки", отивай тогава в Япония!
защото в България все някога - и то може да не е много далеч! - ще ти счупят главата някъде... светлини и истории! господи! ...
между другото, да не би да са те изнасилвали като малък?
или да не би да си израстнал с властна майка? ... или може би - с пияна майка?
нещо, нещо куца при теб много сериозно. осъзнай се!!!
докато си жива и здрав - това имам в предвид....
че уточняваш и терминологията дори... абе ти белята все някога ще си я намериииииш....

38.   Абе стига бе хора!!! Зависи от характерите.. Ако се разбират и са на един акъл какво му е лошото. Когато аз бях на 14 имах няколко съученички, които имаха гаджета над 20-те. Ако се разбират няма лошо!

39.   След 18 момичетата са толкова захабени и употребени, с такова минало, че вече за изчерпани от всякъде.

40.   39, с тези ли приказки се оправдава педофилията?

41.   Това не е педофилия. Когато бях на 15 моите съученички масово ходеха с 30 годишни мъже! Ти какво предлагаш да се хване с някой пикльо на нейната възраст ли? В България е традиция момичетата да ходят с по-големи мъже.

42.   41, понеже разликата м/у 13, 14 и 15 е огромна. Такава била традицията е България ли? Брей, защо ли сега чувам.... Хайде нека си спестя мнението за 30-годишен, който е с 15-годишна :Д. Да се приказва, че само непълнолетните момичета ставали... Според мен, законът трябва да се промени. Да ти имам селските традиции, 41. Да ти кажа ли за едни други традиции на изток, където мъже на по 25, 30, 40 се женят за момичета на 10-13 и правят секс с тях? То и там това се приема за нормално, но не означава, че е така.

43.   Значи аз съм на 30 и съм спортна и младолика. Искам да кажа, че харесвам 15 годишни момчета - те имат неповторим чар и свежо излъчване. Много са симпатични и някои често се заглеждат в мен. И на мен ми се иска да се смеем, да виждам как възмъжават, как се променят. Как мислите - лошо ли е това? ...
Sexsy

46.   Не е хубаво да се увличаш при толкова малки момичета!!! По-гобре си падай по 20 годишните защото ще стане лошо... Например :
ти излизаш със 15 годишно момиче, но баща му се тревожи. Като си имате деца и когато то стане на 15 и ти няма да искаш така!! А и не се знае дали може да я изнасилиш!! Предлагам ти да започнеш да си падаш по 20 годишните, хем са по умни!

47.   Сещам се за един виц по темата. " Срещат се на улицата двама педофили приятели. Единият пита :
- Как я караш? Видях те онзи ден с твоята. Колко е годишна?
- Ами младичка е на 6. Ами тази която беше с тебе? На колко е?
- Ами на 8!
- Малее! Много стара бе брат!
- Стара, стара но е запазена.

К

49.   хора!? нима никой не вижда цялата картинка!? няма да коментирам правилно ли е това, или не, защото съм на 15 и не съм компетентен, но 14, 15, 16, 17 годишните като излизат с по 25 - 30 годишни и за тях ние сме лиглювци ли пиклювци ли, там как бяхме наречени не помня (без коментар), то нтогава ние с кой да излизаме!? ние сме във възрастта където търсим точно това което и 25 годишният най-горе. ние какво - да се движим с 11- 12 годишни ли!? момичетата на нашета възраст хубаво не ни искат нас, пиклювците!!! , но ние изпускаме точно това лигавене и забавляване, и очевидно години след това се връщаме към него. Тук е пукнатината според мен. и доколкото знам педофилията е полов акт между пълнолетни и непълнолетни. поправете ме ако греша.

50.   Аз съм на 21 години и ми харесватмаладите момичета от 10 годишна възраст до 16. Никога обаче не бих правил полов акт с тях, защото е престъпление.

51.   Момиче съм, на 13 години и си падам по мъже над 20, но са малко тези, които се интересуват от момичета на моята възраст. Не харесвам връстниците си, защото повечето търсят само с коя да се изфукат, а аз искам нещо сериозно, човек до себе си, който да ме обича, с когото да мога да говоря.

52.   Чета коментара на 49 и умирам да се смея, но е право момчето! Аз съм с 5 години по-малък от автора и не крия, че и аз си падам по 16-18 годишни момичета, но не са ми приоритет. Имам приятелка в чужбина, момичето е на 20г красива и със страхотно тяло.
Съвет към автора: не те обвинявам, че харесваш непълнолетни, но има много момичета на твоята възраст,за които си струва да се бориш. Просто се огледай...

53.   Авторът може да търси светлината в младите, но на 15 годишната може да не й харесват такива - отдавна угаснали.. и мухлясали чичковци, михихи :)

54.   Абе човек ти си жив развратник, действай щом ти харесва... изобщо кво ти пука какво мисли света????

56.   А ти като си на 25 и ти е угаснала светлината, къде си тръгнал да задиряш деца? М?

57.   отивай в Япония

58.   Абе какви глупости пишете педофил какъв ли не го изкарвате. Що не погледнете вашите връзки с колко години разлика са, да не би да сте все женени за набора си. 9/10години не са кой знае колко за разлика между партнори. Още повече че жените се развиват по бързо от мъжете и с такава разлика тъкмо ще се нагодят в мисленето. Проблемът е само един той може да си ходи с момичето, но да не избързва със секса докато е под защита на закона. А след това тъкмо ще са си опознали характерите и да я пази да не и начука веднага дете и да и обърка образованието и живота. Според мен няма нищо лошо да дружи с момичета на тази възраст, но да бъде търпелив да узрее плода както казват.

62.   Така, след кат овиждам се изписаха толкова много глупости, авторът беше обвинен в педофилия, разни особи искаха да му разбият физиономията, нека ви кажа как стоят нещата от гледна точка на законите, които всички сме длъжни да спазваме:

Легалната възраст за секс в България е 14 години. Всичко останало са само ваши предразсъдъци и мнения, които не би следвало да интересуват когото и да е било.

1-50 от 66