Падам си по 15 - 16-годишни
Аз съм на 25, но имам влечение към 15-годишни момичета. Носят един неповторим чар, светлина, която угасва след 20-те. Бих искал такава приятелка сега. Много лесно ми залепват на сърцето и проявявам повече грижовност, нежност и внимание към тях. Винаги ще съм до нея да я подкрепя и да си я гушна във всеки един труден момент. Искам да израстне пред очите ми - така, както една моя позната е с все същия приятел от 15-тата си година до 25-тата. Биха били незабравими миговете да се полигавим заедно и може би дори да правим смешни физиономии или да се хилим на един пръст - ще ме върне назад към едно прекрасно време... Какво мислите вие, лошо ли е това, което ми се иска?

Коментари

51-66 от 66

63.   Тук някъде имаше момиче на 15 което има 27 годишен приятел.... Моят съпруг е 9 години по голям от мен. Винаги са ми харесвали по големите мъже. Но БОЖЕ МОЙ!!! Едно е да има голяма разлика друго е единият да е още дете. Просто ми се гади. И ще ви кажа от кого. Не от такива като автора. Не на този свят от мъжете видях че всичко може да се очаква. Дори няма причина педофил да го наричате. Някои виждал ли е 15-16 годишните сега. Звезди от порно филм са половината. Едър бюст целия извън деколтето, нацупени джуки, екстеншъни и когато ходят по улиците задника им причинява земетръс. Та те са бетер жени. Не може да се обвиняват мъжете в педофилия. Но вие момиченца дето още не знаете как да се подмиете... смеете се на всяка глупост като кокошки... имате още черно под добре поддържания маникюр как мъжете желаят това питам се. Дали такива мъже посягат и на дъщерите си?

64.   Аз съм на 50г. съпругата ми е на 30г. женени сме от 10г и имаме 2 деца. Имаме връзка от 15г. Щастливи сме.
Простата аритметика показва че според някои това е било педофилия???
Нищо в този живот не е толкова просто....

66.   Господин 64 на 50 сте а как се изказахте досмешаме. Щом сте женени от 10 години излиза че когато сте се взели Вие сте бил на 40, а тя на 20. Това не е педофилия. Виж ако обаче тя беше на 10-15, а Вие на 30-35. И правите секс-ТОВА Е ПЕДОФИЛИЯ! Схващате ли разликата?

П. П-от Уикипедия, свободната енциклопедия
В правораздаването терминът „педофил“ се употребява свободно и без формално определение за описание на намерените за виновни в извършването на сексуална злоупотреба с деца или непълнолетни, в това число деца в предпубертетна възраст, деца в пубертетна възраст и младежи в следпубертетна възраст. [15][16] Изследователите препоръчват тази непрецизна употреба да се избягва. [15] В ежедневието терминът „педофилия“ се употребява за означаване на всеки възрастен индивид, който е сексуално привлечен към малки деца[17] или който сексуално злоупотребява с дете или младеж.

67.   как ше е педофилия 25 да ходи с 16 годишни
ако ходи с момиче до 14 разбирам ама момичето е на 16
аз като съм на 21 моята фр е на 15 и ходим тва не е престъпление

68.   Добре, прекарах известно време в четене на коментари и срещнах различни мнения.
Не знам дали момичетата на 15 са различни от тези на 19 или 20, но имай в предвид, че 10 години са си голяма разлика. Аз лично смятам, че всичко зависи от начина на мислене на всеки човек и ти наистина си сбъркал сайта. Ако това, което си написал, е истина тогава ти си сравнително свестен. Разбирам, че искаш момиче със забавен и весел характер, но мисля, че няма да я намериш на 15-16-17 и т.н, защото повечето момичета на тази възраст, които са съгласни да ходят с 25-годишен, отдавна са "надминали" веселия период и излизат с големи само заради секс и имидж. Ако обаче срещнеш някоя , знай, че винаги ще има груба критика по твой и неин адрес. Предлагам ти да се запознаеш с някоя по-голяма (на 18 да речем) и ще видиш, че и пълнолетните могат също да са много чаровни. Наистина уважавам факта, че ти си търсиш по-малка и го споделяш публично, но не се хвърляй в чак такива големи възрастови разлики.
Надявам се, че съм ти дала малко материал за размисъл.

69.   и аз имах подобни влечения (сега съм на 23), но си хванах момиче на моите години (тоест тя ме хвана), но винаги съм имал някакво влечение към 15-16 годишни, слабички, нежни и особено сериозните красиви момичета, които са като неоткъснати цветя, чисти и въобще душата ми се разтапяше за подобен тип жени. Първо защото ги усещам много нежни, второ защото се чувствам като грижовен човек, който трябва да се раздава за крехкото създание, а съм си мечтаел за такова девствено и непокътнато цвете, което да си е само за мен, и за което да дам целият си живот, обаче мечтите ми спряха, когато разбрах светът колко е променен и непорочен, как дори да спечеля едно такова крехко създание, в един момент може да се превърне в най-големия парцал, просто светът ужасно много се промени и вече доверие да нямаш дори на най-ближните си. И понеже съм си идеализирал подобен тип връзка през годините, а на доста момичета отказвах, поради моята претенциозност, лесна влюбчивост и от страх да не е в неподходящата, сега пак съм недоволен. Хванах си възможно най-честното момиче, което не крие нищо от мен за миналото си, за мечтите в бъдещето си, всичко й е изписано на лицето, а и по принцип каквото и да съм я питал, винаги ми е казвала, дори налудничеви и глупави неща и в един момент връзките й с бившите й започнаха да ми тежат, като разбрах, че е имала една 2 годишна връзка, на 16 е загубила девствеността си, и е имала още 7 мимолетни връзки по 2-3 месеца, с които е била сексуална и един път секс за една вечер и бях шокиран известно време, трудно ми беше да го преодолея, защото аз си бях поставил за цел да си хвана малко момиче, неопетнено, непорочно но си хванах момиче, чиято искреност пък започнах да ценя в това отношение и че не ме лъже, че съм и втория, но светът ужасно се промени. Като цяло е много лошо да си идеализираме някакъв идеал 15-16 годишни, руси, черни и не знам си какви, трябва просто като почука любовта ние да отворим с недоверие, но да отворим и да проверим дали е нашата любов. Аз смятам, че открих своят любов, но винаги все за нещо ще съм недоволен, дори съм и казал мнението ми за бившите и че не трябва да им казва и здрасти дори когато излезе на улицата, аз съм се доказал, че съм по-добър от всички бивши във всяко едно отношение, в началото нямах претенции към нея да не ги споменава и прочие, всичко свързано с бивши, но сега имам ужасните претенции, но и самочувствието да го кажа, а и тя е съгласна с мен, защото вече наистина е щастлива, но фактът, че съм си идеализирал нещо по-различно може би за цял живот ще ме прави нещастен от някаква гледна точка с това момиче (ако продължа живота си с нея), че на улицата ще срещна нейни бивши все някога (гордост, глупост, его или не знам как да го нарека, но ми е трудно да не мисля за това), но аз не я използвам, доказал съм й го, тя също мен не ме използва, но никога няма да намеря това, което съм си идеализирал през годините, никога няма да бъда напълно щастлив, за това не трябва да идеализираме НИЩО!!!

70.   и аз имах подобни влечения (сега съм на 23), но си хванах момиче на моите години (тоест тя ме хвана), но винаги съм имал някакво влечение към 15-16 годишни, слабички, нежни и особено сериозните красиви момичета, които са като неоткъснати цветя, чисти и въобще душата ми се разтапяше за подобен тип жени. Първо защото ги усещам много нежни, второ защото се чувствам като грижовен човек, който трябва да се раздава за крехкото създание, а съм си мечтаел за такова девствено и непокътнато цвете, което да си е само за мен, и за което да дам целият си живот, обаче мечтите ми спряха, когато разбрах светът колко е променен и непорочен, как дори да спечеля едно такова крехко създание, в един момент може да се превърне в най-големия парцал, просто светът ужасно много се промени и вече доверие да нямаш дори на най-ближните си. И понеже съм си идеализирал подобен тип връзка през годините, а на доста момичета отказвах, поради моята претенциозност, лесна влюбчивост и от страх да не е в неподходящата, сега пак съм недоволен. Хванах си възможно най-честното момиче, което не крие нищо от мен за миналото си, за мечтите в бъдещето си, всичко й е изписано на лицето, а и по принцип каквото и да съм я питал, винаги ми е казвала, дори налудничеви и глупави неща и в един момент връзките й с бившите й започнаха да ми тежат, като разбрах, че е имала една 2 годишна връзка, на 16 е загубила девствеността си, и е имала още 7 мимолетни връзки по 2-3 месеца, с които е била сексуална и един път секс за една вечер и бях шокиран известно време, трудно ми беше да го преодолея, защото аз си бях поставил за цел да си хвана малко момиче, неопетнено, непорочно но си хванах момиче, чиято искреност пък започнах да ценя в това отношение и че не ме лъже, че съм и втория, но светът ужасно се промени. Като цяло е много лошо да си идеализираме някакъв идеал 15-16 годишни, руси, черни и не знам си какви, трябва просто като почука любовта ние да отворим с недоверие, но да отворим и да проверим дали е нашата любов. Аз смятам, че открих своят любов, но винаги все за нещо ще съм недоволен, дори съм и казал мнението ми за бившите и че не трябва да им казва и здрасти дори когато излезе на улицата, аз съм се доказал, че съм по-добър от всички бивши във всяко едно отношение, в началото нямах претенции към нея да не ги споменава и прочие, всичко свързано с бивши, но сега имам ужасните претенции, но и самочувствието да го кажа, а и тя е съгласна с мен, защото вече наистина е щастлива, но фактът, че съм си идеализирал нещо по-различно може би за цял живот ще ме прави нещастен от някаква гледна точка с това момиче (ако продължа живота си с нея), че на улицата ще срещна нейни бивши все някога (гордост, глупост, его или не знам как да го нарека, но ми е трудно да не мисля за това), но аз не я използвам, доказал съм й го, тя също мен не ме използва, но никога няма да намеря това, което съм си идеализирал през годините, никога няма да бъда напълно щастлив, за това не трябва да идеализираме НИЩО!!!

71.   Аз пък съм на 23 и съм решена да се отдам само на един мъж и защо не да почакам до сватбата? винаги съм била много чувствителна, ранима и крехка. Когато са ме сваляли мъжете все са гледали външния ми вид. Почти няма някой, който да оцени това, че съм романтична. Мечтая за чистотата на 1-то отдаване, да се гушкаме, да заспя на гърдите му и да чувам как бие сърцето му и той да ми гали косите. Да се разхождаме сред природата и да танцуваме под звездите. Искам мн нежности и търпение, не все да избухват и да ми се хвалят къде и с коя ще се разбиват. Не всичко е пиене и лесен секс. Иска ми се да намеря зрял, улегнал мъж с морал и принципи като моите. Толкова се уморих от позьори, които нямат отношението към една дама и все гледат външния ми вид. Искам да ви кажа на мъжете, гледайте поведението и принципите в една жена! Аз съм решила да остана девствена, напук на този разврат. Ще пазя устните и тялото си и ще се отдам като усетя нещо различно в един стойностен мъж. Няма да съм ничия изтривалка. Колкото до други девствени като мен-не се предавайте и следвайте принципите си! Това си е вашето тяло-нека то е вашия храм и само най-достойния да прекрачи прага му! Успех на всички, които търсят чистото! А.

72.   към 71. Браво момиче, подкрепям те с две ръце, такова момиче търсих цял живот и в училище бях влюбен в такова, но не ми се сбъднаха мечтите с нея и първата ми сериозна приятелка дойде на 23 години, а и тя е на 23. Като разбрах колко мимолетни връзки е имала и една по-дълга и направо ми се изправиха косите :( да спиш с 9 момчета и с още 2-3 разни еднодневни флиртове орални и т.н. едвам едвам ги приемам тия неща, защото и аз разсъждавах като теб, но пък разбрах, че е сериозна, честна и не лъже и просто е правила грешки и ме спечели, но и аз не съм за този свят. Много трудно и се дадох сексуално, нямах желание преди да я обичам да бъда сексуален с нея, определено светът вече е различен и морала и ценностите остават на заден план, всеки си прави "кефа", както се изразяват, за мен кефа е с една партньорка, вече сме се сработили сексуално и сякак и нещата вървят много сериозно, дори веднъж не ме излъга това момиче, но пък си е грешало с мимолетни връзки и една връзка за вечер и онези с оралните контакти и те ми тежат, че тези хора които са били с нея утре ще ги срещна на улицата и ще я посочат с пръст, но като гледам на къде отива светът, сигурно са я забравили ... а тя на един отмъщавала защото и той изневерявал, на друг нещо друго. Като пиша тия неща едва ли някой би повярвал, че може да бъде сериозно едно такова момиче, както и на мен ми беше трудно, но го разбрах. Просто като има приятел и след 2-3 седмици вече е сексуална с него, но като не вървят връзките и късат. Ако не й се изневерява, обича и са минали повече месеци, както с нас, нещата стоят по-различен начин, сложна ми женската психика и всеки ден разучавам това момиче.

На теб момиче, шапка ти свалям. От друга гледна точка разсъждавам, че ако си бях хванал момиче с по-малко бройки или девствена, няма гаранция, че няма да ме предаде за да опита с някой друг за бройката и за спорта и че няма да ме използва... сложен е този свят, но уви, всеки ден се опитвам да се пригодя към него.

73.   И аз съм като теб, но съм на 40 ;)

74.   И аз харесвам млади момичета. Вярно е, че светлината угасва у по-възрастните. Истината е, че младите са далеч по-плодовити и по-лесно зачеват. Навремето момичетата над 14 не са можели да си намерят съпруг, защото вижданията на автора, както и моите, са били по-популярни. Сега момичетата се тъпчат с противозачатъчни и убиват децата си, правят "секс" с презервативи, вместо без презервативи, както природата повелява. Прекарват младостта си в търсене на внимание и въртене на мъже на малкия си пръст, вместо да бъдат съпруги и майки докато са млади и жизнени. На тези, които се чудят къде са отишли свестните мъже - им се пада така. Защото са стари вече. И ние, хубавиите мъже, не искаме стари жени над 20 до себе си.

76.   Никой ли не знaе че по зaкон полов aкт се прaви aко лицaтa имaт нaвършени 16

77.   F. B. I Open Up

78.   А искат ли тези извратени нерези да получат един загорял х.. в някой затвор? Там ного ги уважават такива педофили, задника им ще цъфне като роза!?

79.   Кандидат си за затвора. Това си е чиста педофиля. Ако не ти се лежи в затвора, по-добре недей се занимава с непълнолетни. Има момичета на твоята възраст дето ще ти свършат добра работа. Има и по-малки на 18, те са по-добре отколкото под 18.

80.   Братле , ква Япония бре? Ти изобщо ходил ли си там или май много манга четеш ? Чувал бил за японски ученички ....
Там непълнолетните са извън закона ако са с ДРУГИ НЕПЪЛНОЛЕТНИ. Тогава процедурата е друга. Ти отдавна си прескочил тая граница обаче . Отиди , отиди да видиш как ще те вкарат панделката, набърже.
Като ти гледам наивния акъл , те тия 15 годишните може да са ти какички.

51-66 от 66