Желание за секс със съпруга на сестра ми
Омъжена жена с едно дете съм, имам малко по-голяма сестра с която винаги сме си били много близки. Нейният съпруг е висок и строен, привлекателен мъж. Тези дни при едно семейно събиране се случи нещо, което не ми излиза от главата. Бяхме на гости всички при нашите в провинцията и рано сутринта станах да пишкам, тоалетната е обща за две от спалните. Сънена рязко отворих вратата, стреснах се понеже влизайки се усетих, че има някой понеже беше светнато, но това на което попаднах ме озадачи. Той седеше на тоалетната, дотук добре, но беше с разтворени крака и огромен надървен пенис, мисля, че или маструбираше или беше с някаква сутрешна ерекция. От сестра ми знам, че му е голям, но чак пък толкова не съм предполагала. Сутринта се спогледахме и той само ми се усмихна. Вече няколко дни си представям как правим бурен секс и направо се подмокрям. Това е моята история, едва ли ще посмея да направя нещо повече, но си признавам, че го искам в леглото. Семейни неволи.

Коментари

1.   Тръгнеш ли няма спиране. Изкуших се с мъжа на сестра ми и той ме харесвал. Казвам ти няма спиране. Хванаха ни. Два развода. Родителите с разбити нерви. Оправдания в тази ситуация няма. Той не пожела да се съберем и по-добре стана. Мъжът ми поддържа изцяло дипломатични отношения с мен заради децата. Знам, че чака пълнолетието им и да не ме вижда повече. Със седтра си не поддържам връзка. Тя не ми прости. Живее в друг град и не желае да вижда и бившия си. И като се замисля за какво беше всичко това? За една тръпка, порив...

2.   Да си беше намерила и ти висок, строен и надарен мъж. Сериозно ли заради единия секс искаш да предадеш сестра си и да си развалините отношенията завинаги? Гади ми се от селяндурки като теб.

3.   Недей. Ще стане по зле. Стой си с твоя съпруг и се радвай

4.   Твоя със сигурност пък е навит на сестра ти,така че гледайте да не стигнете до степен да се дебнете,защото ще се хванете.Направете си тайно размяната,тръпката е уникална.

5.   Направете го . Какво толкова? Човешко е....

6.   Затова, дами и господа, не се взема шаврантия за съпруга. Постоянно пениси са им в главата.

7.   Някои хора ще си останат на нивото на животните...На всяка голяма патка ли трябва да се нанижеш? Гнусотия.
Добре, че нямам сестра.

8.   Добре де, а като се възбуди не може ли да отидеш и да изяздиш мъжа ти

9.   Само жените сме способни да забием нож в гърба на близка или приятелка по този начин. Жени, пазете си мъжете от "приятелки" и "доброжелателки", защото вижте кво става.

10.   Нали знаеш - който има балдъза, еве два гъза!

11.   1 Как ви хванаха? Историята ти е изумителна, но един секс повод ли да се разбие цяла рода. Толкова ли не намерихте цивилизовано решение? И какво, като децата станат пълнолетни, пак ще трябва да се виждате, ще имате внуци.

12.   Да жена не искам вече ... ще си купя мотор. Пистов. По-добре да се разбия някъде и да си спестя подобни филми. Поне ще е мигновено. Омъжена има си ... ама гледа чужд ... При това този на сестра си ... евала.

Ронин

13.   Мен ми се е случвало веднъж да намачкам на брат ми гаджето,те бяха едва на 17/18г а аз бях тогава на 24г и на малката на брат ми винаги и шареха очите докато не ни се отвори възможност да останеме напълно сами и тогава аз направих първата крачка и тя клъвна веднага но най интересното беше че на братми неискаше да прави орална а на мен ми направи перфектна та чак и за десерт и напълних устичката.След това ми беше тъпо за брат ми защото той беше винаги по свития от нас двамата но не изкараха дълго заедно и тя го разкара

14.   Сестра ти се похвалила колко му,е голям. Браво. Има граница на говорене и теми. И каква и тази баня, която не се заключва?

15.   Понеже не вярвам, че ще си останеш само с тихото мълчание и ахкане по пениса му /това, мила, се нарича нагон/, те съветвам да помислиш:

1. пенисът му по-важен ли е от сестра ти?
2. на семейни събирания с пенисът му ли ще се събираш или със сестра ти?
3. при нужда от кръвопреливане, даване на заем, подслон, ако си без покрив над главата и т.н. пенисът му ли ще ти помогне?
4. ако си тъжна, пенисът му ли ще те прегърне за утеха?

Мога да измисля и още. Просто си повтаряй тия работи и ако ти е чак такъв фетиш, намери някой с голям, който НЕ Е ЖЕНЕН ЗА СЕСТРА ТИ. Главните букви са с надеждата вагината ти, която контролира мозъка ти в момента, все пак да успее да ги прочете, докато правиш това, в което обвиняват предимно мъжете - мислиш с това, което е между краката ти вместо с мозъка си.

Самият факт, че го пишеш тук, показва, че вътрешно много, ама много ти се иска. Не си могла просто да го забравиш и за начало си мрънкаш тук, та дано мине. Лошото е, че знаем какво ще стане после, затова реших да изпреваря трагедията, защото ми е жал за сестра ти. За теб - не особено. Жена с мъж и дете, пък тръгнала да мисли за чужди... пениси! Толкова пък да ти е малко секса? Или просто си поредната лакомия, която би се навила даже и на пенис с размера на Айфеловата кула, а какво, като няма да се побере там долу? Доста жени са скарани с размерите, така че няма да се изненадам и ти да мислиш, че можеш да си вкараш нещо подобно вътре.

16.   Абе малко ме съмнява тази история. Все ми е на акъла, че ще си бие чекии в тоалетната на тъста си.

17.   Абе той лъскал щото мислил за нея и не се заключил щото се надявал да влезне.

19.   После дрънкат хората, че кръвта вода не става, роднините били най-близките, винаги до теб... Повръща ми се от мръсни курви, които биха спали не с кого да е, а точно с мъжа на сестра си. Добре, че нямам сестра.

20.   Мога да напиша доста по темата, но ще се огранича с няколко изречения. Накратко, след дълги години съблазняване от страна на балдъзата почнахме да правим тайно секс. Баджанака си е бил винаги мьхльо, не знам как се хвана с него. Естествено, за да е още по-сложно секса с нея беше брутално як. Всичко, което не правеше жена ми на нея и идваше отвътре, анален секс, дълбоко гърло, гълташе до капка. В сравнение със сестра си си беше направо нимфоманка, все ми викаше "вкарай ми го целия", "по навътре", "чу.. й ме с главичката" и т. н.. И така до един хубав ден в който се оказа, че е бременна. Бях във шок. Успях да я убедя да платя и да направи аборт, не ми се мислеше просто какво щеше да стане, като се разбере. Тя обаче, си мислеше, че може да се съберем и остана много разочарована и наранена. Така и прекъсна нашата авантюра, за щастие с минимални последствия на фона на това, което можеше да се случи.

21.   После защо имало женомразци. Че за какво човек да се жени и да създава семейство? Да му забият нож в гърба ли? Този живот трябва да го живееш само за себе си, че като гледам тези, които живеят за семейството си не свършват никак добре.

22.   Дано е измислица, ама и така да е ми се гади от такива като теб. И коментарите са доста интересни, подтиква щи към действие и лишени от всякаква емпатия, гнусни сте

23.   До 30.
Ехееее...ти направо си излязъл сух от водата бате. Малко биха имали твоя късмет ...

24.   Преди не те е привличал,а само от тази нелепа грешка,не си струва нищо да става.Него го е срам може би,тебе те човърка как ще е в леглото.В този случай послушай изказалите се по горе и нищо не прави.Има много надарени и другаде.

25.   Ох, само да ми падне балдъзата такъв секс ще види, както си е сложила нови цици.

26.   Номер 20, че кое му е странното на това, че балдъзата се е хванала с мухльо? Да не би тя да е стойностна жена, че да си хване някой по- уверен и стойностен мъж. Предполагам, че по излъчването и интелекта й( ако има такъв) се усеща що за жена е. Те жените с курвенски наклонности се омъжват за балъци, които са им сигурни, пък си курвеят с такива като теб, дето си гледат само кефа и бягат от отговорност, ако стане нещо непредвидено. Примери за това колкото щеш.

27.   Гладна кокошка просо сънува, дано ти се сбъднат мечтите, но надали!? Добре фантазираш, ако изобщо си жена, а не пъпчив чикиджия.