Използвана...
Обичах го, а той ме използва и избяга.. След години, когато се съвзех и продължих живота си с нов човек той се върна и отново си отиде... винаги си мислеше, че ме е страх от него, а единствения страхливец беше той...

3ащо трябва да бъда с човек, който обичам само като приятел.. Защо и аз трябва да съм същата използвачка.. Защо искам да го оставя, а ме е страх да остана сама? С какво заслужих това унижение, след като живота от малка ми поднасяше удар след удар???

Коментари

1.   Не се страхувай, няма да останеш сама, щом си счовек когото не обичаш по-добре е да го оставиш и за него и за теб. Ще му спестиш много болка, а на себе си "гризенето на съвестта". Сама едва ли ще останеш, рано или късно любовта ще те връхлети

2.   Ти си слаба.

3.   Щом се поставяш в позиция на жертва, ще бъдеш такава (използвал те). ти си решила и си позволила това да се случи. отговорността за живота ти си е твоя.
много малко инфо си дала за по-подробни коментари

4.   Аз абсолютно нищо не разбрах...

5.   Аз пък разбрах...
трудностите в живота ни идват, за да научим нещо и да се променим, дъ съзреем, да открием самите себе си. не че си "заслужила" нещо - просто всичко това е предизвикателство за теб. преосмисли ситуациите (без "жертни" и тем подобни) и виж да не ми да трябва да корегираш своята позиция към някои неща...
или просто отмини и продължи живота си. така е - не всичко е хубаво в тоя свят, какво да се прави?!
но има и хубави неща. ОТКРИЙ ГИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6.   Празен ти е животът, сестро, празен! ... Имаш ли любов, имаш ПОЧТИ всичко, нямаш ли любов, нямаш ПОЧТИ нищичко. Не зная, но аз никога не бих и и представил да направя такова нещо. Първо да лъжа човека до себе си, а чак след това мен. Не бих го причинил първо на нея, а след това не мен. Не зная какво да ти кажа... Човек сам избира пътят, по който върви, сам може и да определи мястото, на което ще стигне. Вярно, в живота не винаги се случва това, което искаме. Не винаги се случват така нещата, както сме ги очаквали и представяли. И когато най-малко или най-много очакваме, ни зблъсква с поредния проблем, с които трябва да намерим сили, за да станем на крака, и да го преодолеем отново. Животът е нещо, което никой не може и няма да разбере. Всичко се свежда то това, на кого уповаваш. На кого оставяш проблемите си, нуждите си, риданията дори. Всеки човек е различен по свое му. Едни ги вълнуват наркотиците и (просташкият) живот. И така, както ние не разбираме тях, (или поне аз), така те нас не ни разбират. Други поемат по пътят на кариерата. Някой по пътя на майчинството. Всеки човек разбира различно нещата, и това точно е уникалното и трагичното. Както е казал, онзи, чието име не желая да спомена. Чашата е наполовина пълна, и наполовина празна. Аз мога да видя в теб само недостатъците, това, че (пример) тон и половина, нямаш силикон, нямаш дупе. Но все ще се намери някой, който да забележи пълната половина, нали? !? Трябва да бъдеш сигурна в това. И ако искаш да знаеш, човекът, който се опитва да те насърчи е само на 15 г. ДА! , на 15 съм. Не спя по дискотеките и улиците, не се прибирам към 12, 1 часа през нощта. Не съм опитвал никога наркотици, и не смятам да ги вкуся. НЕ пуша, дали съм опитвал - да, опитвал съм, не си струва! Ако ме сравниш с (така да се каже обикновенно човече на мойте години, или иначе акзано тийнейджър), ще съм по шантав и от фанатик. Бъди жива и здрава. Всеки човек може да си отговори сам на въпроса, какъв е моят смисъл на живота. Всеки човек се бори за нещо, колкото и дребно нещичко да е. Хората няма как да имат всичко, (зависи кой от какъв ъгъл го погледне). Само един е начинът да имаш абсолютно всичко, за което си струва човек да живее, и ще го задържа за себе си, че админът или редакторът се сърди деликатно. Ако имаш власт и пари, няма да имаш други неща. За това аз смятам, че по-добре да имаш първо дребните неща, а не да се целиш нависоко. Не зная как ще ти прозвучи, но ще ти споделя същото, че съм от ромски произход. Не зная защо и аз толкова... го казвам, може би така е прието да се казва. Мангал, циганин, манго, не знам. Историята ти вече е на не знам какво време, с моя коментар (ако бъде одобрен), 6 коментара общо. А ако някой пусне тема (цикълът ми закъснява, има черно вместо бяло, колко ми е голям, дебела съм коя диета да избробвам? , иии.... размерът има ли значение), истории, в който аз поне не виждам голям смисъл, суети и гонене на вятъра, ще се съсипят от коментари. Просто без коментар. Какво друго мога да ти кажа, освен, че има нещо повече от това. Спирам дотук, че да не вземе отново редактора да ми редактира кома, или както той казва (цензура). Хайде жива и здрава, бъде себе си :)3