Връзка с женен мъж!
Здравейте на тези, който ще четат това тук.
От скоро имам магазин, но малко след като го отворих един мъж, който живее много близо до магазина започна да ме гледа, но аз ни му обръщах внимание, нито го познавах, нито нищо. През лятото почти всеки ден минаваше през магазина, а особено като съм аз на магазина минаваше често и ме гледаше. Не знаех кой е до момента в който ми потърси приятелство. Но разбира се не му потвърдих мина време, отново изпрати покана, писа ми, но не му писах доста време. Разбрах, че е женен, рядко минават през магазина с жена му и детето. Но аз винаги съм била против за връзка с женен мъж и никога не съм изневерявала на човек до себе си, когато съм имала връзка. На 22 години съм студентка по медицина, животът е пред мен. Мина време, той всеки ден минава през магазина и аз почнах някви симпатии, често се случваше да се засичаме. Той пишеше често, но един ден си писахме. По-късно един ден разбрах, че има и по-голям син. Той е на 32 години, бил женен и след това се е развел и от две, три години някъде има нова жена да себе си. А сега си пишем почти всеки ден, често минава през магазина дори и при мен влиза, когато може(малко трудно, но няколко пъти е идвал при мен). Постоянно ме гледа, усмихва ми се, имам симпатии към него. Но аз знам, че няма как да стане между нас нещо. Един женен мъж, може само от друга жена да иска секс и нищо повече. А аз не съм от тези за една вечер. Чуваме се често по телефона.... държи се добре с мен, много мил, нищо лошо. Но и той ми каза харесвам те, искам те, но ми каза знаеш как са нещата при мен с нищо не те лъжа. Така е каквото има си ми го каза и аз го знам. Той ми сподели много лични неща за него, но знам единствено, че трябва да приключа всичко с него. Не съм излизала с него, а сме се засичали или просто през магазина и няколко изречения. Трудно ми е знам, че няма как. Какво мислите вие. Какво бихте направили. Някой имал ли е подобна ситуация? Благодаря!

Коментари

1.   Човекът иска да сее семе напред-назад! Прекратявай!

2.   "Много е мил"... е, като иска да те чука какъв да е, бе?

Винаги съм се чудил на това "качество" на жените, като ви бомбанридат с нежелано внимание, да "поддавате" в някакъв момент, че чак и симпатии да развивате, към тези, които не сте искали да погледнете по-рано...

Съвет... ако ти се ебе си се виждайте, ако искаш нещо повече - забрави.

Братан.

3.   Прекратявай. Няма да остави жена си заради теб и ще си ви чука и двете, а ти отсреща ще си на повикване, сама по празници и ще пропуснеш някой наистина свестен заради него.

4.   И мен ме удивлява този леко смешен навик на жените да твърдят, че няма нищо докато малко по малко поддават и си става доста. Опитваш се по-скоро себе си, отколкото нас да убедиш със " против такава връзка съм, не съм от тия жени, нищо не е станало, защото не излизаме... " и докато твърдо ги твърдиш тия неща си развиваш "симпатии" към него, чувате се по телефона и темата ти се казва "ВРЪЗКА с женен мъж"... Вие всички не сте такива, докато не дойде тоя, който да докаже, че сте. Ама по начало все не сте такива и го заявявате, все едно е изпитано. Стига маза и се изясни със себе си какво искаш и си синхронизирай думите с това, защото иначе е смешно.

5.   Значи веднъж се развел, пак се оженил и с новата жена има няма 2-3 години тръгнал пак да шари. И ти какво??? Такъв мъж ли ти трябва? Горната му жена.

6.   В такива случаи човек не трябва да чете след "ама аз не съм от тия"...

Самият факт, че си пуснала тази тема означава, че в изрусената ти главичка вече ти минават разни мисли от типа "дали да му пусна...".

Ако беше твърдо убедена, че не си "от тези", нямаше да си губиш времето да пускаш тема и да описваш баналната ви история , стара като света - "дърт пръч млада върба лющеше".

Май само на тебе не ти е ясно как ще завърши тази история.

7.   Това не е връзка.

8.   Ква връзка,бе мадам?! Хахаха
Били са се срещали няколко пъти и повечето време писане,ама иначе връзка имала. Хахахххаха
Като ви обиждат се засягате,иначе не били такива,искали сериозен мъж,а като се появи някой въртигъз с по няколко жени налапвате въдицата.
Иска само чук и бек,докато стигне до чук-чук ще те обработва много време. :)
Познавам момиче,което такива женени си ги върти на малкия пръст,тя бяга,а те я гонят с години,познай що?
Щото не им се връзва на глупостите,не ги удостоява с внимание и си знае цената.

9.   Доста инфантилно звучиш за студентка по медицина, но важното е че сама си прозряла най-главното-че иска само секс от тебе и нищо повече. Щом твърдиш, че не си от тия за една вечер защо просто не се държиш като такава? Тоя симпатяга е от ясен по-ясен-само на 32, а вече със солиден опит-веднъж женен, дете, втора жена-пак дете, а междувременно се озърта да чукне и нещо чуждо. Не ти ли светва лампата в главата? Прочети по-горните коментари, не видях никой да те поощрява за глупостта, която се каниш да извършиш.

10.   Да, разказва ти всичко,за да ти покаже да му имаш доверие,но това не променя целите му и факта,че е женен.Ти сама си наясно,че скоро ще си толкова хлътнала и омагьосана,че ще пишеш втора тема как да се оттървеш от него или жена му.

11.   Дай му на човека, кво толкоз.