Сериозна работа онлайн?
Търся си работа онлайн, редовна си имам, но парите са малко, а и всички знаем, че всичко опира до парите. Заета съм средно по около 12 часа на ден - оправяне, пътуване, работа, после в обратен ред. Ако имате някакви идеи за работа, с която бих могла да се занимавам примерно през обедната очивка (30 минути) или докато пътувам (още два часа дневно) събота и неделя ще съм по-отдадена. Едни поне 100-200 лв месечно биха дошли доста добре.

Замислям се също и да пусна обява за помощ на възрастни или болни хора. Ще им пазарувам, ще помагам с домакинството. Поне двама такива да си намеря (в най-добрия случай) и да речем да им взема по 10 лв за два часа работа и да ходя два пъти седмично прави на месец по 160 лв. Мнения за подобна работа? Идеи за друга също са добре дошли. Бъдете здрави, щастливи и успешни през Новата година!

Коментари

1.   Нямам предложения за такава работа, но бих ти предложил да помислиш в друга насока - това време, което си готова да го отделиш за друга работа, отдели го в повишаване на квалификацията си, ако нуждата ти от тези допълнитилни пари, на които се надяваш не ти е критична. Така след време би могла да работиш същите часове с по-високо заплащане. Според мен винаги е по-добре, когато имаш нужда от повече пари да насочиш усилията си към увеличаване на заплащането на час вместо да работиш повече часове. Освен това увеличаваш възможността от бърн аут като работиш през обедната почивка и уикенда и като зяло баланса в живота ти много се нарушава.

2.   Привет, авторката съм. Номер 1 благодаря ти за съвета, но не мога да го приложа. Наскоро завърших курс за повишаване на квалификацията, но градът е малък и не мога да си намеря работа с нея. И, да, нуждата ми от пари е ГОЛЯМА и СПЕШНА. Не мога да си позволя да се бавя.

4.   Има много неща, които могат да се работят онлайн и някои от тях, потенциално могат да докарват огромни суми пари, ако имаш уменията.

Можеш да рекламираш продукти на други хора, така нареченият афилиейт маркетинг, за което взимаш комисионна.

Рекламирайки чрез SEO, платена реклама или други методи. Можеш също да се учиш на уеб дизайн, уеб разработка, правене на логота и много други неща.

Търси на английски в интернет, много възможности има.

5.   Към администраторите -в такива сериозни моменти дайте координатите ми за да осигуря работа на лицето. С уважение Тодор.

6.   Как си с владеенето на чуждите езици, авторке? Защото, ако английският ти език е перфектен, може да помислиш за работа в чужбина - там парите са доста! :)