Нужда от мнения
Здравейте,
Искам да споделя историята си. Запознах се с момче в сайт за запознанства през август месец. Тогава се видяхме за 10-20 минути в обедната си почивка. След това продължихме да си пишем. Той не искаше да се виждаме, само отлагаше моите опити да се видим. След това септември месец се видяхме пак за малко. После спря да ми пише, аз се опитвах да говоря с него, без успех. И последно се видяхме декември месец. За тези 4 месеца се явяват 3 срещи и нищо повече. Най-лошото е, че се виждаме само той когато реши, аз нямам право на мнение, явно. Аз го харесах визуално, но той не ми позволява да го опозная като човек. Странен е, със сигурност. Но нещо ме влече към него, не знам какво, може би желанието ми да имам връзка. Казах му, че бих искала нещата да се получат между нас, а той дори не си направи труда да ми отговори какво иска. И така се въртя в кръг вече 4 месеца, а вече ми омръзна и реших да се откажа. И тамън да се откажа, той пак ми пише. На мен ми кипна и му казах да не ме търси повече, докато не ми каже какво иска. Явно по някакъв начин и той ме е харесал, но се дърпа, а не мога да разбера защо.
Задавам си много въпроси. Толкова ли е трудно в днешно време да намериш човек, който да бъде с теб, да бъде истински с теб...
Вече започвам да се отчайвам, че никога няма да намеря човека за себе си, не разбирам защо не се получава, може и в мен да е проблема, но трудно мога да разбера какъв е.
Ще се радвам на мнения за моята ситуация, правилно ли постъпих да се откажа и т.н.

Коментари

1.   Виж, ако мъж ти иска, ще направи и невъзможното да има контакт с теб и да се видите. Този просто не те е харесвал, явно е и обвързан. Но , ако не е с гадже, просто не те е харесвал. Ти ще си една от многото, които зарибява. Затова изчезва и се появява от време на време. Ловджийска му работа. Ти си си наред, той не е.

2.   Това което те влече към него със сигурност не е разум, а по-скоро похот, както си описала че ти харесва визуално. Предвид поведението му, той явно няма интерес към теб, освен може би за секс евентуално. Ако наистина искаш връзка ще трябва да е някой друг.
Вие жените като лапнете по някой само заради единия секс, и почвате да го обявявате за висша любов от пръв поглед едва ли не. А то си е чисто и просто елементарен животински нагон.