Моля за съвет
Спах с една жена, не съм се интересувал дали е обвързана или не, тя сама ми се натисна и правихме секс на един семинар, чисто и просто секс без любовни чувства от моя, предполагам и нейна страна.
В последствие явно се е разчуло от някой "доброжелател" и е стигнало до ушите на мъжът и. Не знам какви скандали са имали помежду си и не ме интересува, аз никого насила не съм карал да спи с мен, нито съм изнасилвал ..... но сега копелето гадно на мен ми се отваря да ми търси отговорност, псува ме на майка и даже ми налетя на бой. До бой не се стигна защото ни разтърваха, пък и аз не искам да ставам клиент на прокуратурата. Въпроса ми е как да се откача от този досадник и как да му обясня, че насила не съм спал с жена му, че проблема не е в моя телевизор а в неговия. Онази сигурно за да се измъкне и смекчи обстоятелствата кой знае какво му е разправяла. Моля за съвети, ако има такива , имал ли е някой подобна ситуация и как се справихте с нея ?

Коментари

1.   Извини се на мъжа че си спал с жена му

2.   Седни и му кажи очи в очи - сори пич, не знаех че е омъжена, тя ми се натискаше. Пък той ако ще да ти вярва. Оттам нататък няма какво друг да направиш.

3.   Пич, що спиш с докторката?

4.   От българки какво да очакваш- посредствена външност, гаден и злобен характер и изневери. Че кой сериозен би се заншмавал с българка, единствено някакъв такъв като теб да я използва един път за секс или някой балък, дето да я храни и пои.
П.П. Че много ясно без любовни чувства, 90% от хората само си мислят, че знаят какво е любов, но масово го правят с който им падне, просто да си задоволят нагона като животните. И тия ще ми говорят за чувства...

5.   И как се е разчуло?
Едва ли, омъжена жена, ще тръгне да се хвали, че е спала с теб!
Другият път, като спиш с някоя жена, на семинар, не се самоизтъквай, а си трай! Така няма, отново да ти се налага, да се разправяш с мъжа и!

6.   Категорично не си виновен ти, авторе, и това ти го казва жена. Оня глупак, съпругът и да се разправя с жена си, ти нямаш ангажименти към него. Нито си се женил за него, нито си му се клел във вярност. Знаеш старата мъдрост, че кучка не вирне ли опашка, псетата не я закачат. Тя да е мислила, знае, че има мъж и задължения към него. Великият Ремарк във великолепния си роман"Тиумфалната арка"казва, че между уж"порядъчните"омъжени жени има много повече проститутки, отколкото при истинските такива, които с гнусния си труд си вадят прехраната. Това ще му кажеш ако почне пак да се драчи с теб. И съвет от мен-бягай далеч от омъжени жени, неприятностите които може да си навлечеш с тях не са за подценяване.