Нормално ли е
Един малко тъп въпрос.
Нормално ли е да си имам приятелка и да гледам порно.
Наистина много я обичам и се чувствам всякаш и изневерявам като гледам порно.

Коментари

1.   Ако не живеете заедно или нямате възможност да правите секс колкото често ви се иска - да.

2.   Зависи от отношението, което имаш към порното, колко сериозно го приемаш и дали предпочиташ да лъскаш вместо да правиш секс с приятелката си. Някои казват, че щом в съзнанието си вече си опънал друг, защото 95% от мъжете си представят, че те са тези, оправящи актрисите, значи си на 50% там. Честно да ти кажа - не знам. Различните хора го приемат по различен начин, но моето наблюдение е, че повечето жени много се дразнят на това, особено ако мъжът им гледа мадами с по-добър външен вид от техния или пък някакви съвсем различни визуално от тях - азиатки, чернокожи, червенокоси, с големи гърди и прочее.
Моето мнение е, че истината е някъде по средата. ОК съм мъжът ми да гледа понякога без да се вживява много в търсенето или да си има любимки, които следи осторожно. Уморен е, мен ме няма наоколо, иска да си прасне една набързо и да ляга. В момента, в който започне да прекарва твърде много време в разглеждане, осведомяване, следене, дълбаене и да "души смока" всеки божи ден, да спре да му става от мен и в тоя дух, вече има проблем.
Мило е, че се притесняваш, масово мъжете смятат, че да праскат злобарки 24/7 е нещо изконно мъжко и нормално, но в същото време, ако жените се захласнат по някой с 21 см. пишка и плочки, изпадат в умопомрачение. Такава ни е културата в момента - навсякъде цици, дупета, нацупени устнички и какво ли не. Може да питаш приятелката си много деликатно какво ѝ е отношението към порното като цяло, не спрямо това дали е ОК ти да гледаш и да си поговорите, за да разбереш. Подозирам, че не сте много големи и е възможно да се притеснявате, но е нормално тези неща да се обсъждат, за да си знаете кое и колко би наранило другия. Може да е от този малък процент жени, които също се кефят и да гледате заедно, кой знае.

3.   Нормално е (В смисъла на много хора го правят), но не е хубаво (В смисъла на: това няма да доведе до нищо добро и ще ви докара проблеми, ако го правиш прекалено често).

4.   От автор
Не живеем заедно и правим секс 1-2 седмично,но никога не съм лъскал на друга жена докато сме заедно защото винаги усещам вина,гледам порно но винаги като лъскам си представям нея.Никога не бих и изневерил.